"Гоблени " - 8

  • 41 387
  • 507
# 180
сега ми стана интересно, кой гоблен е по-голям от тайната вечеря  newsm78
Виж целия пост
# 181
Браво Здравче и да не ги оставяш дълго тия там без крака. Wink
А за по-голям чаршаф има, как да няма. Някъде в нета имаше снимана една американка ушила нещо мисля 1,50/2м и бе обявено за най-големият гоблен.
Виж целия пост
# 182
Съвсем сериозно, седяхме си на океана и тя бодеше Исус пред врата /така мисля, че се казваше/ ти го имаш. И тя каза, че бродирала чаршафа за подарък на моята приятелка. Та аз и разправях за теб и до къде си, тя каза че е малко по-напред, стигнала е до височината на която си ти в момента.
Виж целия пост
# 183
Vivita драга, много мило че пускаш българска шевица в тема за гоблени!
Махнете ги, ако не ви допадат  Hug
Виж целия пост
# 184
Vivita драга, много мило че пускаш българска шевица в тема за гоблени!
Махнете ги, ако не ви допадат  Hug
за мен е интересно  Peace
Виж целия пост
# 185
А за по-голям чаршаф има, как да няма. Някъде в нета имаше снимана една американка ушила нещо мисля 1,50/2м и бе обявено за най-големият гоблен.

Има ли го някъде да го видя?  #Crazy
Виж целия пост
# 186
Здравче, това не е точно гоблен, ама си мисля, че е по-голям от твоя чаршаф, ако съм в грешка моля за извинение.
Виж целия пост
# 187
Ето това е нещо бая големичко:
http://www.vienna.cc/english/hermes07.htm
не знам  обаче как точно е шит и с какви размери е. По друг повод попаднах на тази снимка и гоблена много ме впечатли като големина;)
Виж целия пост
# 188
Олееееее.............. newsm43
Виж целия пост
# 189
това обаче е щампа си мисля  Thinking та е различно от гоблените, поне според мен
Виж целия пост
# 190
Здравейте!
И аз се присъединявам към вас. Изписали сте много и интересни работи.
Искам да попитам някой има ли схемата на "Момиче с амфора". Ших го преди няколко години, но не съм го довършила, а не мога да намеря схемата.
Виж целия пост
# 191
добре дошла Nameless  Hug
Виж целия пост
# 192
Здравейте,мили момичета...
Малко късно ще отговоря на някой от вас ама ходих на почивчица...   Wink
Марулич,мойте кафеджийки са на обикновенна панама и са 1:1,обаче сега съм решила да ушия трета с бод кръстче на панамата на Ева.
Нелка ,аз не съм търсила мелнички ,сигурно си ме объркала Hug
Manzhelka i geniko,мечоците ви са страхотни..
Сега за Евето,аз я шия с кръстче на Айда 14/шаренка/,както Здравчето вече ти е казала,и се палучава това,малко остана...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145908&photo=20
Добре дошли на всички новодошли Hug
Виж целия пост
# 193
ketri миличка липсваше ми!  Hug А Евето става страхотнааааа!  Peace
Виж целия пост
# 194
джъмперчето,Честит рожден ден
да си жива и здрава и много много щастлива...
 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия