
Направо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ???

Направо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ???
Израснала съм с неволите на малкия Васко, съпреживявах с него всяка стъпка..............вчера, когато гледах серията с лодката ме обзе такава носталгия..............Толкова хубави български детски сериали имахме едно време.........и "Васко да Гама от село Рупча" и "Таралежите се раждат без бодли" и "Войната на таралежите". Имали сме късмета да пораснем с качествените детски филми, родно производство, но за съжаление нашите деца няма да имат такъв късмет 

Направо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ???







Направо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ???







Такъв хилеж падна с моя като го гледаме.Даже накрая без да искаме казахме заедно " Лелеее" с бащата на Васко като го видя на кораба.Спогледахме се и като почна един смях.В колко часа и кога го дават за да хвана и другите серии? Препоръчани теми