Декупаж (салфетна техника)- 5

  • 26 874
  • 317
# 255
 Embarassedсори,забравих да сложа линка - ooooh!ма че съм заплесhttp://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3711365
Виж целия пост
# 256
на мен ми се отваря само заглавната страница на снимка.бг Weary
Виж целия пост
# 257
оффф,на педварителния преглед излизаше,не знам къде пак сгреших :tired:javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158777');
Виж целия пост
# 258
Мираж, мнооого са красиви!  love001 Мечетата са толкова сладки!А чашата е великолепна! smile3501 За нея няма да те питам, че си представям /вече/ какъв ще е списъка,  но кажи за мечетата- коя част е готова или всичко си правила ти?
Виж целия пост
# 259
Мечетата са чудесни . . .
Вазата невероятна . . .
Оставам без думи, като гледам невероятните ви красоти . . .
Виж целия пост
# 260
                         happy bdЧестит рожден ден,didi mum !  party023
Желая ти дълъг семеен и творчески живот,и сбъдване на всичките ти мечти! Hug  bouquetВесело прекарване на празника и наздраве cheers от здраве да не се отървеш
Виж целия пост
# 261
Fancy,меченцата наистина са разкошни/много са ми скъпи,защото абсолютно ни представят със щерките ми като малки/.За съжаление не съм ги правила аз-подарък са ми от една позната,която се занимава с хоби-техники.Изпипани са до най-малка подробност.А тази чаша не е с дълъг списък :mrgreen:1.glass medium;2.седефена боя/розово-лилавия оттенък е от нея/;3.брокатена боя;4.лак
Виж целия пост
# 262
Мираж, чак сега видях рамката! smile3537 Не мога обаче да позная какво е това!?  newsm78

А останалите,  къде сте-е-е? Темата ще отиде на втора страница! И самичка ли да  си изрязвам вече? Sad 

златни предмети  hahaha
Виж целия пост
# 263
didi mum, честит рожден денbdbaloni Да си здрава , щастлива и много обичана!
Виж целия пост
# 264
Ха честит рожден ден, didi mum, и от мен!
Fancy N, това златното боя ли е? И прозира под салфетката или? Харесаха ми много.
Виж целия пост
# 265
Боя /спрей/ е и прозира под салфетката. И не се налагаше да изрязвам много Grinning, което пък на мен много ми хареса Laughing
Виж целия пост
# 266
Lovi,Orkud,благодаря ви за пожеланията. Hug  Дано се сбъднат   Praynig


didi mum, nbirthday newsm67
Виж целия пост
# 267
Покрай вас и прекрасните ви творби се амбицирах и най-сетне завърших каквото бях започнала newsm35.Може да се види тук
Виж целия пост
# 268
ria ти ме срази #Crazy,толкова много красотички наведнъж-имам чувството че си ги натворила на един дъх  bouquet.А кутията /предполагам от бисквити/напуквала си,но върху капака има едни НЕЩА/не знам как да ги нарека/напукани,стоят като клончета-много е интересно.Та него как го направи или има някакъв релеф отдолу
Fancy N златото ти мнооого ми хареса newsm51,прекрасно се е получило.А това на рамката ми са МАКАРОНИ  hahaha Joy,боядисани в медно
Виж целия пост
# 269
didi mum, бъди много щастлива, здрава  и обичана baloni :bdbaloni: baloni
Fancy N, ria, много красиви творения smile3501.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия