Декупаж (салфетна техника)- 5

  • 26 874
  • 317
# 270
ria, толкова много неща накуп! Heart EyesМного са свежи всичките, но най-много ми хареса кутията с маковете! Heart Eyes

Мираж, нямаше да се сетя за макарони никога  #Crazy

Lovi айде покажи нещо и ти! Peace
Виж целия пост
# 271
Честито на всички които са имали повод за празник през изминалите дни да сте много щастливи обичани и реализирани   bouquet
Fancy N много ми хареса златното станало е много ефектно
ria я кажи наистина този релеф на кутията с жълтите цвета как го постигна, а иначе всичките ти кутии са страхотни, от къде ги намираш, ако не е тайна?  newsm78
Виж целия пост
# 272
ria, чак се върнах назад да видя какво пропускам- ха да ти е живо и здраво пуйчето и много да се обичате!
Иначе и на мен ми стана интересно от какво са "клончетата".
Виж целия пост
# 273
Fancy, прекрасни са ти златните предмети !
А на ria произведенията са просто невероятни !
  bouquet  bouquet  bouquet
А и аз да попитам: ria, как направи релефния ефект   newsm53 ???

didi mum, Честит рожден ден на патерици !  newsm51
ria, със закъснение да ти пожелая да ти е здраво детенцето и много да те радва !   smile3525
Виж целия пост
# 274
Lovi айде покажи нещо и ти! Peace
Айде, айде, ама ми пуши главата от проекти за детска стая. Освен тези, които показах не съм правила друго. Като привършим с детската ще се отчета пак. До тогава вие ще ме радвате  newsm51
Виж целия пост
# 275
Честито на всички, които са имали повод.Да сте живи и здрави момичета и вдъхновението да не ви напуска. smile3525 smile3525
Риа, присъединявам се към молбата на другите.Кажи как направи релефа. Praynig

Аз съм в творческа отпуска.Ходя на плаж.
Виж целия пост
# 276
Здравейте, момичета, от една съвсем начинаеща, но много запалена фенка на декупажа, благодаряние на всички вас и вашите творения! Следя темите, но досега само гледах, четях, наслаждавах се! Тези дни се опитах да направя първите си опити като използвах най-елементарната техника. Ето какво се получи - http://kadrokosa.multiply.com/photos/album/7
На всички пожелавам творческо вдъхновение!  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 277
kadrokosa , много професионално си се справила като за първи път! Поздравления   bouquet
Продължавай да твориш и да показваш  Peace
Виж целия пост
# 278
 
ria,  ха да ти е живо и здраво пуйчето и много да се обичате!
ria, със закаснение да ти пожелая да ти е здраво детенцето и много да те радва !   smile3525
Благодаря,момичета!   Grinning reverance reverance


А "клончетата" се получиха с най- обикновен кракъл (за напукване),който си поиграх да нанеса по-разхвърлянко по капака.

Мадлена  HugКутиите ,повечето ,са от "Слънчоглед".Сега се каня да купя от Мираж .Wink
Пък да видим кога ще ми е следващият подем на музата...
Хайде ваш ред е newsm53
Виж целия пост
# 279
kadrokosa , много професионално си се справила като за първи път! Поздравления   bouquet
Продължавай да твориш и да показваш  Peace
smile3521  bouquet
Виж целия пост
# 280
Здравейте, момичета, от една съвсем начинаеща, но много запалена фенка на декупажа, благодаряние на всички вас и вашите творения! Следя темите, но досега само гледах, четях, наслаждавах се! Тези дни се опитах да направя първите си опити като използвах най-елементарната техника. Ето какво се получи - http://kadrokosa.multiply.com/photos/album/7
На всички пожелавам творческо вдъхновение!  Peace  bouquet
Shocked
с какво удоволствие бих пила кафе в една такава чаша... Simple Smile
май трябва и аз да се позахвана Simple Smile Crazy
Виж целия пост
# 281
 newsm62 Благодаря ви момичета за поздравите, много ме изненадахте    bouquet!А какви чудеса сте сътворили- нямам думи!RIA честит празник на момчето ти да е живо и здраво/малко със закъснение/ smile3525!!!
Виж целия пост
# 282
Благодаря за посрещането на Белладона, Риа и BacuTy! Мерси и за окуражителните думи, момичета!   bouquet Hug

П.П. Мираж, аз съм онази мама от Добрич, за която питаш по-напред в темата! Приятно е да си част от отбора! Wink
Виж целия пост
# 283
  RIA честит празник на момчето ти да е живо и здраво/малко със закъснение/ smile3525!!!
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 284
kadrokosa,познах си цветята от чинийката и разбрах че си ти Mr. Greenрадвам се ,че най-сетне се присъедини към отбора ни Hug.Съжалявам,че в събота не можахме да се видим Praynig.А произведенията ти са наистина хубави smile3501,желая ти много творческо вдъхновение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия