Страхотна диета за страхотни тела 5

  • 15 128
  • 287
# 150
Добро утро  Crazy

Никакъв минус от вчера до днес,а вчера си бях на кисело мляко и краставица  Rolling Eyes


ЕЕЕ, то за ден по кило ако беше, щях да си вхърлям шапката от радост. Трябва търпение. Аз за 7 дни свалям едно кило:(

А така се надявах  Flutter

Мама В,за маслините не знам как стои въпроса  newsm78 ,но ако ти пристъргва аз пия или ям нещото за деня....предният път действаше  Peace

Виж целия пост
# 151
Здравейте! Снощи прегреших с 2 шоколадови бисквити  Embarassed и тази сутрин ме достраша да се кача на кантара. Днес карам на таратор. Като ми достърже хапвам 4-5 маслинки, нали не е проблем   newsm78

Привет Heart Eyes
Ако не ядеш кило маслини си ок:) В 100 грама има 115 кк. Четох в една табличка на калориите сега. Ето ти линк: http://spidersport.com/calories.php
Виж целия пост
# 152
Здравейте и от мен...нямах търпение да се прибера и да драсна няколко реда тук...днес цял ден ми се въртят едни мисли в главата...
в момента караме на мн малко калории и сякаш след толкова мн диети и лишения, организма ни свиква с малко храна и малък прием на калории на ден- 600-800 поне аз в този интервал се движа...и като свърши диетата и започнем да приемаме 1200 ккал имам чувството, че пак ще качваме...охх незнам направо-дайте ми съвет? вие и 3-те диети ли правите?
Наоколо съм Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Здрасти и от мен  Hug

Трети ден съм на диетата. Имам да боря 10 кг  Close Цел: 54кг, но и на 56 ще съм доволна  Laughing
Миналата година правих първата диета - резултат -6кг. Но покрай зимните преяждания с разни супер калорични вкуснотии си възвърнах 3кг и си ги задържам  Mr. Green
Приела съм много малко калории за тези три дни (кис. мляко от 0.1%, праскови, вчера зелева салата, днес домати с айрян  Laughing), но имам проблем с ходенето до  smile3550и минусчето на кантара е нищожно. Днес пак си взех от японския чай, действа ми добре на стомахчето и се надявам нещата да се подобрят.

Какво хапвате през "въглехидратния" ден? Не знам какво да си взема за ядене утре  Thinking, дайте няккакви идеи.

Нямам много време да пиша, но когато имам възможност, ще се включвам.

Успех на всички и скоро стройни телца  Hug
Виж целия пост
# 154
аз хапвам нестле фитнес с малко мляко(1.5%-прясно мляко), когато ми е въглехидратен ден
Виж целия пост
# 155
и аз имам проблеми с wc-to и спрях да свалям.  чувствам се подута
Виж целия пост
# 156
И мен най- много ме притеснява какво ще се случи когато свърша диета 1 (аз само нея ще правя-имам да свалям още 3кг) и как да се храня после, за да не кача кг. newsm78
Дайте идеи и моля, кажете, качвахте ли когато спирахте диетата?
И аз днес нямам минусче Sad,  днес кантарът показа малко повече от 51 кг, но не  чак 51,5 де! Даже съм качила някой  друг грам, а така се надявах  с помощта на луната след млечно-плодовия ден  да съм заслабнала.  Вчера "прегрешението" ми беше, че на два пъти като ми стана мн. гладно, пийнах по малко айран, без никаква сол. 
Мама В,  и аз като Кала мисля че е по-добре да пиеш или ядеш нещото за деня, вместо маслини, не че е фатално ,разбира се.
Аз не се оплаквам- все пак ще бъде нахално да искам повече -за 2 дни бях постигнала резултат кило и половина. ПО-бавно, по-добре, за да може после и да задържим.
   Днес на обяд ядох филия Бонус-коноп с лютеница Дерони(ммммммммм, вкусно) +краставица, лошо ли е? Все пак лютеницата съдържа захар, консерванти,чушки, патладжани, домати, но пък много ми се хапваше точно това. Бях видяла,че в разтоварващите дни самата Байкова разрешава при глад да се яде филия Бонус с лютеница с маслини (аз тях ги пропуснах)
  bouquet
Виж целия пост
# 157
Добро утро.
Да регистрирам и аз първия свален килограм  Grinning
Виж целия пост
# 158
Добро утро  Party

Мама_В, браво  за минусчето Party Party Party Party  bouquet  bouquet  bouquet

Марги, не се отчайвай...да не би да си пред цикъл...аз снощи 'цъфнах' и предполагам затова нямам никакъв минус от 2 дни  Peace 

Miss D,  мисля,че с приличен лек режим става,но ако се бухнеш на сладки и хиляди калории едва ли ще ги удържиш  свалените килца Rolling Eyes Аз прекъснах диетата за месец и с нормално хранене върнах няколко,но бях болна и с лекарства,но пък само няколко другите ги задърах:)Не мисля,че има точен режим за след това...освен балансирано хранене и повечко движение  Peace

Хот Ели, аз обикновено ям варени картофи с лук или царевица или грах...зависи какво ми се дояде  Peace тестените ги избягвам  Peace

Зори, опитай с някой чай особено ако те кара да се чувстваш напрегната  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy




Виж целия пост
# 159
и аз имам проблеми с wc-to и спрях да свалям.  чувствам се подута

И аз така. Днес ще съм на кисело мляко, чай Инхуа с малко мед и за вечеря... салата, може би. Но не ми е комфортно, четвърти ден  ,и не съм свалила нищо. Дано има ефект, ще изкарам до края на диетата.  newsm12
Виж целия пост
# 160
аз имам чай приготвен в една аптека в Пловдив, от него много се слабее ,но не съм го почнала още,защото горчи ужасно - все едно отрова пиеш  Sick но ако продължавам така ще го по1на и на екс със сламка  Laughing иначе как сте днес, скъпи мои ? аз съм болна и много не ми се яде за сега, после ше водя какво имам за днес , но мисля че само айрян ще пия просто нямам апетит ( да не повярвам)
Виж целия пост
# 161
просто нямам апетит ( да не повярвам)


Добро утро! smile3558 днес съм на чай с малко мед и кисело мляко 1 % Верея. Но така ми се яде месце, ама много! Пилешко, рибка, няма значение. Много ми прималява от време на време. Аз се опитвам да карам режима само на салатки и кисело мляко, чай с мед...но си обещах да хапна малко месце тия дни. Страх ме е да се претегля, защото не усещам някакъм напредък за 5 дни:( Но мисля да не се предавам. Споделете някоя друга освежаваща мисъл, моля    newsm17
Виж целия пост
# 162
Ей ме на и мен  Crazy

Въпреки всичко...днес съм пак с няколко стотин грама минус  Peace направо не очаквах   bowuu

С_аш, не се предавай...има и такива моменти  Peace ти на коя част от диетата си,че пък салатка хапваш?
Аз хапвам пълномаслено кис.мляко,защото обезмасленото не ми допада хич даже  Crossing Arms

Наоколо съм за малко  Crazy
Виж целия пост
# 163
Ей ме на и мен  Crazy

Въпреки всичко...днес съм пак с няколко стотин грама минус  Peace направо не очаквах   bowuu

С_аш, не се предавай...има и такива моменти  Peace ти на коя част от диетата си,че пък салатка хапваш?
Аз хапвам пълномаслено кис.мляко,защото обезмасленото не ми допада хич даже  Crossing Arms

Наоколо съм за малко  Crazy
Ами на първата, но смесвам домати и краставица, не мога един зеленчук
Виж целия пост
# 164
С_аш, а редуваш ли дните...въглехидратни с белтъчни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия