Страхотна диета за страхотни тела 5

  • 15 126
  • 287
# 60
Преди и аз имах подобен проблем.Пиех "Логест",заради болезнена менструация.Пиех го около половин година-Е те такова прасе нема!Имах чувството,че ще изям света.И тогава понапълнях доста-като се има предвид че бях на 18.Така че е напълно вероятно да си си натрупала целулитчето с помоща на тях.Лоша работа! Confused
Виж целия пост
# 61
и аз така мисля, защото преди да ги пия имах много малко целулит и се виждаше само когато стисна кожата, а сега е направо ужасно Sad имам чувството, че си личи от километри
Виж целия пост
# 62
Честита ни нова тема - благодаря ти Kaлa(Bella13)   bouquet и браво за минуса Hug

Saga слънце   bouquet Галатейчето отново е на линия Mr. Green

Бях в отпуска и ми гръмна къщния комп и за това се спотаявах и отсъствах от сплотения ни колектив  Heart Eyes и ... резултатът е на лице - отново съм 68 кила - срааааааам Banghead

Тъй, днес съм първи ден на работа и съответно първи ден на диета - до сега едно кафе без захар, кисело мляко 0,1% и един домат Peace
Вече ще съм режимен щото до края на август трябва да съм -4 кила - пустите му гадове трудно се морят #2gunfire

На новите момичета казвам  welcome и да потвърдя че диетката е доста добра, така че давайте да даваме отново заедно, че вече окончателно се убедих че без форума съм за никъде - като се скатая и дебелея newsm78

Цалувки и вече ще съм редовнааааааа писачка Heart Eyes

Виж целия пост
# 63
Ще знаете,че събота и неделя такова ядене направих,че ме е срам да се погледна в огледалото.Но от днес съм най-сериозната.Мляко и пъпешче  Party
Виж целия пост
# 64
Здравейте, момичета. И аз се изложих събота и неделя. Бяхме в Калофер и с любимия си похапнахме не много , но забранени неща, а и вино си пийнах доста. Сега ще ходя в залата и много ще тренирам поне два часа. Днес съм на айрян, диня и малко сирене. Утре също смятам да съм на диня нали е пълнолуние, да се прочистя малко. Не съм се теглила защото ме е страх , по нататък ще се претегля . Хайде успех на диетуващите
Виж целия пост
# 65
май всички сме се поизложили през weekend-a  Embarassed днес аз папах прасковка за закуска, пилешка супичка за обяд  и кис.мляко следобеда. 
Виж целия пост
# 66
Здравейте Wink
Нямах време да изчета всичко,но останах с впечатление,че може само диета 1 да се направи,нали newsm78
Аз смятам да се присъединя към вас,сега съм си самичка в къщи,само с малкия,и мога да си правя каквито си искам диети,няма кой да мие изкушава. Mr. Green

Млякото по колко гр. се приема???
Извинявам се ,ако са ми тъпи въпросите Blush
Виж целия пост
# 67
Ей ме на и мен след уикенда  Joy Joy Joy

Аз пък днес окалпазаних диетата  Rolling Eyes иначе събота и неделя си бях супер стриктна и си имам минуси,обаче днес ....утре ще видя резултата  Twisted Evil

Жоржи,по принцип няма ограничения в количествата...важното е да се хапва храните за деня!Не си задължена да правиш и 3те диети!
Не са ти тъпи въпросите...хич даже  Peace
Аз в млечен ден хапвам по 2 кофички пълномаслено кис.мляко(нямам вариант за % като в Бг),но при всеки е различно  Peace Те диетите са дадени,но като започнеш ще си нагодиш към твоя режим  Peace

Аз няма да лунувам  Whistling

Успешна минусова седмичка на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 68
Здравейте, момичета!
Аз да ви кажа, много се изложих с Диета № 2 . Embarassed а и миналата седмица бях у дома , съвсем съсипах всякакви диети.
От вчера съм пак на Диета № 1.
Задържала съм килограмите ,все пак.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 69
Здравейте мили момичета Hug
Аз вчера удържах първия ден от първата диета с едно прегрешение - шепа кашу, ама го броя за успешен щото аз първия ден винаги го прегрешавам Mr. Green Днес се пробвах да лунувам само на течности ама изядох пак няколко кашута и изпих една активия щото ми премаля и реших да не се изтезавам, а да изчакам по-добър момент за лунуването Grinning Е ще се пробвам да я доизкарам на студен чай ама да видим Thinking Утре продължавам с третия ден от диетата т.е. пак съм на кисело мляко и зелечук - най-вероятно ще съм на таратор Sunglasses
Обещала съм до края на август да сваля 4 кила поне - дано да успея да сваля талкова с първата диета Praynig

miri4ka13 вчера изкара ли на мляко и пъпеш?

StaM добре че си задържала щото аз качих Embarassed Хайде сега с нови сили пак на първата  bouquet

Kaлa(Bella13) разкажи за минусите де, че и аз да се стимулирам  bouquet

jorjito   welcome основното в диетата е еднообразието за деня, а не количаството, така че хапвай колкото ти се яде и ще видиш че постепенно и количеството ще намалее  Peace

Успешно диетуване  bouquet
Виж целия пост
# 70
Ей ме на и мен  Party

Минусите при мен са по половин килце на ден...е,и вчера беше въглехидратен ден ядох бисквити( а и бяха 10тина  Blush ) освен макароните с доматен сос (без сирене) предназначени за деня и сутринта пак -0,4...супер е диетичката...добре,че действа,че тоз път хич не съм стриктна  Crazy

Първия път бях супер внимателна и не ми се дояждаше нищо,но наистина ми беше писнало да си нося килограмите,а сега леко премигвам от време на време  Joy Joy Joy Joy

Стам, добре завърнала се....добре си направила,че си се насладила на родните манджички   Mr. Green 

Хаийде чакам минусчета Simple Smile

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 71
привет на всички! Да знаете,че не съм ви забравила, просто бях на непредвидена почивка - пътувахме до Гърция. Не съм ви забравила и нали трябваше да съм си стриктна си позволих само една закуска на която не можаш да устоя с маслини.. Беше много вкусна.
общо взето се старая да не излизам от диетата, като в същият момент гледам и да ям това,което ми се прияде. Явно се справям добре, защото 46 кг. съм ги заковала.
Стар М добре си се заворнала, Галатейче, и на теб добре дошла.
Желая н всички минусчета и дано нямате много голям апетит. Wink
Виж целия пост
# 72
Аз отпрашвам на френски Grinning Лека и диетична вечер на всички  bouquet
Хмн, Saga негде се затри Thinking
Виж целия пост
# 73
Здравейте диетуваащи, мацки. Аз днес съм на ориз домати и чай Иххуа, че нещо се запекох, но уре смятам ще се оправя. Не се тегля, че нещо ме е страх, но от ханш съм смъкнала 2 см. Обаче корама си го чувствам подут. Ще се изтегля към петък, дано да има напредък, че края на седмицата ще си ходя до Варна за 3 дена и там ще ми е малко трудно да спазвам стриктно диетката. Утре на ДИНЯ. ЧАО от мен
Виж целия пост
# 74
Добро утро от мен  Crazy

Кой лунува?Да си каже?

Какви чайове пиете за разхлабване...аз засега нямам нужда,но да си го имам предвид?!

А някой пие ли нещо за отслабване,докато е на диета?




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия