Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Какви са характеристиките на породата басет?
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Хората във форума обсъждат различни породи кучета, като болонки, немска овчарка, каракачанска овчарка, далматинец, шар-пеи, самоед, боксьор , шпаньол , пинчер , йоркширски териер , басет , лабрадор ретривър , кокер шпаньол , японски хин, дог, кръстоска между немска овчарка и каракачанка, булдог, шар-пеи, далматинец и бобтейл.
-
Какви са характеристиките на породата басет?
Басетите са известни със своята енергия, издръжливост и упоритост. Те се използват за лов и са много енергични. Освен това, те са ниски, но компенсират това с изправянето си на два крака. Те имат силен глас, който използват често, когато не са доволни. Изискват дълги разходки и внимание при обучението, за да се предотврати развитието на поведенчески проблеми в къщата.
-
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
Каракачанската овчарка е известна със силния си охранителен инстинкт и интелигентност. Те са големи и тромави, което ги прави подходящи за пазачи. Въпреки това, поради своята големина и силен характер, обучението им може да бъде предизвикателство. Освен това те не са подходящи за игра и изискват сериозно внимание и грижи.
-
Какви са характеристиките на породата шар-пей?
-
Какви са характеристиките на породата далматин?
!!!
, винаги са ми харесвали, още от рекламата на един крем с един сладур шарпей
Ако имам възможност за по-голямо жилище, бих си взела един да го гушкам по цял ден, какъвто е сбръчкан
Вече е на 4 год и тежи 2 кг.
Аз имам мини пинчер,но в момента не мога да го снимам.На 5 години е - Тери. Като гледам вашите снимки и си мисля,че са много щастливи животинки и нямате никакви здравословни проблеми с тях.А моето вечно е с кожни проблеми.Водила съм го къде ли не / за пари дане говорим/ и все нещо лекуваме,а след месец-два пак проблеми.
Моля ви за помощ.Все пак имате опит с животинчетата. Докторите не знаят какво точно и има.Случвало се е в един и същи ден да отидем при трима и всички и поставят различни диагнози.На кого да вярвам незнам. А тя милата каквато си е кротичка и изпълнителна,всичко понася. Проблемът е следния: Първо и се образуватчервени пъпки по тялото и по коремчето,после се пукат,хващат курички,и като започнат да се лющят пада козината с тях. Но не всички едновременно-на места излизът нови пъпки,другаде вече е опадала козината и така.... После пак и излиза нова козинка. Моля ви помагайте
,а мъничето е голям сладур.