Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 150
породата е Хъски но е доста светла
единствено се иска много търпение - то е така с всички кучета мисля
доста са своенравни
ето тук е сайта на Анук http://hb.cult.bg/Anuk/
за съжaление от доста време не са качвани нови снимки
а е то тожа са снимки на последните бебета които жецхе са на 4месеца
Арамел - http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn109&from=109 … o=99&info=109
и пак тя като бебе http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn102&from=109&to=99
Буран - http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn101&from=109 … o=99&info=101
Марине (на нея и запазиха името)- http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn100&from=109 … o=99&info=100
Саная (Фара)- http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn99&from=109& … to=99&info=99
Азарел - http://hb.cult.bg/ps/?seek=02.animals&and=pn97&from=98&a … to=88&info=97

дано не ви досадих с толкова линкове
Виж целия пост
# 151
някой не иска ли това кученце Confused
търси си дом Rolling Eyes

исках го за мен, но няма къде да го гледам newsm45

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234841.0
Виж целия пост
# 152
Кученцата са невероятни Peace!
На мен не си досадила, с удоволствие ги разгледах.
И аз си помислих, че е хъски ,но козината ми се стори по -дълга.
Благодаря зя инфото Hug.
Виж целия пост
# 153
 да тя е с по-дълга козина от другите Хъскита
ето от този вид е тя
http://www.huskycolors.com/wooly.html
Виж целия пост
# 154
да тя е с по-дълга козина от другите Хъскита
ето от този вид е тя
http://www.huskycolors.com/wooly.html
Много ми харесва!
Имам слабост към дългокосмести кучета.
Моята немска овчарка също е от дългокосместите .
Дъщеря ми от години ми мрънка за хъски  Grinning.
Скъпи ли са?
Виж целия пост
# 155
ами незнам
на мен ми е подарък
и аз ги подарих
всички приятели искат куче като Анук
в България до колкото знам няма развъдник за дългокосмести хъскита
ние така и не успяхме да намерим дългокосмест татко
но живот и здраве за следващото разгонване
намерихме един морски красавец копие на Анук
като близанци са
само малко се притесняваме, че е доста по-голям от нея (на размери ) Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 156
мини парче, аз също имам пинчер, който имаше кожни проблеми. Права е Иглика, че тези проблеми се провокират от отслабването на имунната система и би трябвало да дават на кучко накакви имуностимуланти. Ако искаш пиши ми на лични, за да ти кажа къде аз водя Титко( за да не правя реклама на клиниката).
Виж целия пост
# 157
iramira, за жалост не живеем в София и не мога да отида при твоя ветеринар. TiredНо мога да се заинтирисувам за имунностимулатори.Тя / кученцето/ няма проблем с апетита и я храня с много разнообразна храна,но сигурно и липсва някой витамин newsm78. Прави ми впечатление,че баткото като пие бирена мая и тя много иска от нея.Веднъж и дадохме едно хапче и тя го схрупа с голям апетит. Може и да и липсват витамин В, незнам вече....много рядко и давам хляб.

Момичета, вие давате ли на вашите кучета сладки неща? Да не би от тях да и става нещо на моята? Май прекаляваме със сладкото,а знам че не трябва да се дава.
Виж целия пост
# 158
iramira, за жалост не живеем в София и не мога да отида при твоя ветеринар. TiredНо мога да се заинтирисувам за имунностимулатори.Тя / кученцето/ няма проблем с апетита и я храня с много разнообразна храна,но сигурно и липсва някой витамин newsm78. Прави ми впечатление,че баткото като пие бирена мая и тя много иска от нея.Веднъж и дадохме едно хапче и тя го схрупа с голям апетит. Може и да и липсват витамин В, незнам вече....много рядко и давам хляб.

Момичета, вие давате ли на вашите кучета сладки неща? Да не би от тях да и става нещо на моята? Май прекаляваме със сладкото,а знам че не трябва да се дава.
Сладкото е вредно за кучетата, не е хубаво да се дава! Мечо не е ял сладко, даже не му познава вкуса, че ако беше го научил и какъвто е лакомник и шкафовете щеше да ни пребърква сигурно Simple Smile

Давай витамини! Едно време давах SA 37 (тогава нямаше голям избор на витамини, сега може да има и по-добри) на предишния ни бобтейл, че нещо не и беше хубава козинката в един период и много добре и се отрази. Сгъсти се, стана по-здрав косъма. Давала съм и рибено масло в храната. Проблемите с кожата и козината много често се дължат на липса на витамини.
Виж целия пост
# 159
Ето я и нашата красавица. Сега е на 10 месеца и половина.
Много е добричка и всички деца в квартала я обожават!http://images20.snimka.bg/004391114.jpg

http://images20.snimka.bg/004391115.jpg
Виж целия пост
# 160
Здравейте момичета  Hug
Разгледах снимките, страхотни домашни любимци имате!
Аз нямам куче и съответно не съм запозната с отглеждането, така че моля за малко помощ.
Ще вземем кученце на 30 дни за двор, майката е каракачанска овчарка, бащата - не се знае. Ако може да ме насочите какви ваксини и по каква схема трябва да му направим, и къде във Варна да го заведа.
Предварително ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 161
PeterPan, невероятно красиво животно имаш...очите ми останаха, и малките и те не отстъпват на майка си. Да са ти живи и здрави  bouquet
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета  Hug
Разгледах снимките, страхотни домашни любимци имате!
Аз нямам куче и съответно не съм запозната с отглеждането, така че моля за малко помощ.
Ще вземем кученце на 30 дни за двор, майката е каракачанска овчарка, бащата - не се знае. Ако може да ме насочите какви ваксини и по каква схема трябва да му направим, и къде във Варна да го заведа.
Предварително ви благодаря   bouquet
Честно казано не съм сигурна кога се слагат първите ваксини на кученцата, но ако ти го дадат без здравна книжка и без ваксина можеш да го заведеш в някой ветеринарен кабинет, който ти е наблизо. Там ще му направят въпросната здравна книжка и ще ти кажат кога точно трябва да отидеш за ваксина.
Това за ваксините, а ако има нещо по-сериозно мога да ти препоръчам само д-р Маринов (и по-специално д-р Цонев) - http://www.drmarinov.hit.bg/
Виж целия пост
# 163
Имунизационен календар за кучета

1. DHP - м/у 42 до 45 ден
2. DHP + LEPTO - 2 седмици след I-вата
3. DHPPi + LEPTO - на 3-тия месец
4. RABIES - на 6-тия месец
5. DHPPi + LEPTO + RABIES - всяка година +след 6 месеца LEPTO
DHP - гана (дистемпер), инфекциозен хепатит, парвовироза
DHPPi - гана (дистемпер), инфекциозен хепатит, парвовироза, параинфлуенца
LEPTO - лептоспироза (двувалентна)
RABIES - бяс

30-40 ден Р
40-45 Р + corona или DP или DP+CORONA или DHP
50-60 ден DHP; DHPPi ; DHPL ; DHPPiL ;DHPPiL+ CORONA
70-90 ден DHP +L; DHPPi +L ; DHPPi+ L+ CORONA
6 месец Rabies ; DHPPiLR ;DHPLR ; LR

Това са две примерни имунизациони схеми с които работят ветеринарите в България
Виж целия пост
# 164
Здравейте, момичета! Извинявам се за нахлуването в темата ви, но ще ви помоля за малко помощ! Имаме 3 малки Нюфаундлендчета (женски) на 1 месец, които искаме да подарим. Чернички са, много пухкавки и сладки. Условието е само стопаните да са хора, които обичат животните и ще се грижат добре за тях! Моля ви насочете ме къде мога да потърся евенуални нови собственици на кутретата  Praynig Писах обява в някакъв форум за кучета, но няма интерес  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия