Любители на КУЧЕТА

  • 59 657
  • 602
# 180
Момичета, страхотни са сладурите. Ние имаме кракачанска овчарка. Сега е на 1г. и няколко дни. Имаме я от бебе на 30 дни. Проблема е, че скоро ни предстои да си вземем детенце и мъжа ми се притеснява за общото съжителство на детето и кучето. Прочетох по-напред в темата, че и други имат такова куче, та въпроса ми към тях е: Имахте ли проблеми с кучето и малките деца?  Ще се радвам на отговори и съвети, защото съм свикнала много с животното. Гледала съм го от една топчица и никак не искам да се разделяме с него. Още повече, че се притеснявам на какви стопани ще попадне и как ще се отнасят към него. От друга страна - чакаме детето вече толкова години и не искам да се притеснявам за него. Животното не винаги разбира, че може да нарани или уплаши някого с игрите си. Ох, дано съм писала разбираемо, че нещо мислите ми са в безпорядък в момента. newsm78
Виж целия пост
# 181
Преди 2 години когато забременях също имам същите тревоги, но се оказа че в момента са неразделни. Сина ми обожава кучето а то е шпаньол но по едричък. Играят си заедно и няма никакви проблеми. Е освен че момченцето ми прекалява с милувките към кучето  LaughingНо въпреки любовта един към друг кучето продължава да ревнува от синами. Така че смятам, че не трябва да се притесняваш.
Виж целия пост
# 182
Ивелина,   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти, че сподели опита си с мен. Наистина е важно да имам примери от реалниа живот, защото съветите по принцип не ми помагат много  в случая.
Още веднъж - благодаря!
Виж целия пост
# 183
Ако четеш на руски ето това
http://bishka.boom.ru/contens1.html
Виж целия пост
# 184
Гледам бебе на 22 дни и ротвайлер в една стая. Разбира се много ме беше страх и наблюдавах и за най-малки признаци на агресия от страна на кучето. За сега няма проблем да чукам на дърво. Като се преместим другия месец бебето ще си има стая, но за сега за ужас на родата всички сме си заедно Mr. Green
Виж целия пост
# 185
Tanya Аз гледам неаполитански мастиф заедно с 2 малки дечица. Кучето ни е изключително дружелюбно и няма никакъв проблем. Ти най-добре познаваш животното и можеш да прецениш реакциите му.  Peace Освен това при желание би могле да го запишеш на обучение.

Желая ви много щастие  Hug
Виж целия пост
# 186
Имахте ли проблеми с кучето и малките деца?  Ще се радвам на отговори и съвети, защото съм свикнала много с животното.

Много зависи и от отношението на детето към животното.Разбира се,не винаги малчугана знае какво точно прави,но животните имат своите си инстинкти.Наблюдавай добре първите им дни на общуване и сама прецени могат ли безопасно да съжителстват.
Виж целия пост
# 187
    Преди години един мой братовчед си играеше с кучето им, което беше ловджийско, огромно (спрямо детето), и не даваше чужди хора да "припарят" у тях. А малкия не само го прегръщаше, а му бъркаше в устата, ушите без кучето да прояви каквато и да е агресия!
Виж целия пост
# 188
Момичета, страхотни сте! Hug Благодаря ви много!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодарение на куража и примерите, които ми дадохте успях да убедя мъжа ми и засега ще оставим кучето. Искрено се надявам като мине запознанството им с детето да ви споделя как са се приобщили един с друг.
Дано ни радват с весели случки.
Виж целия пост
# 189
Подариха ми куче за 8 декември, беше само на месец.
Сега е на 6 години, в устата да и бръкнем ,кокала да и вземем, няма да нарани никого от нас.
Когато кучето се гледа с много обич и грижи, то няма как да бъде агресивно.
Показвала съм моята хубавица, но не съм споделяла колко обича да я снимат.
Преди няколко дена реших да снимам коледния венец на входната врата и тя, като ме видя с фотоапарата в ръце ,изкипри се пред вратата  Laughing.
Докато не я снимах нe мe пусна да вляза в къщи. Rolling Eyes
А дъщеря ми цяла фотосесия и направила, но с телефона си.
  ето я хубавицата
Виж целия пост
# 190
Момичета,ще си взимаме самоед Heart Eyesще бъде коледен подарък за щерката.Тя толкова обича животни милата,че тича да гуши всяко куче навън.А вкъщи ги е наредила всякакви породи,самоче плюшени LaughingЕ сега вече ще си има истинско.Самоче се караме и спорим за име в момента.Дайте предложения.Аз искам да има две имена,понеже е беличко и пухкаво първото му име ще е сноу,а второто?Щерката реве и иска да се казва шарко hahahaама как ще кръстиш самоед шарко JoyПриемам предложения newsm78
Виж целия пост
# 191
Момичета,ще си взимаме самоед Heart Eyesще бъде коледен подарък за щерката.Тя толкова обича животни милата,че тича да гуши всяко куче навън.А вкъщи ги е наредила всякакви породи,самоче плюшени LaughingЕ сега вече ще си има истинско.Самоче се караме и спорим за име в момента.Дайте предложения.Аз искам да има две имена,понеже е беличко и пухкаво първото му име ще е сноу,а второто?Щерката реве и иска да се казва шарко hahahaама как ще кръстиш самоед шарко JoyПриемам предложения newsm78

snow - white  Peace
Ще му викате снежко или снеж ..или Уайти..Тити..и тн
Виж целия пост
# 192
Момичета, здравейте и от мен  Hug

Приемате ли една голяяяма любителка на кучетата  Party
Виж целия пост
# 193
Момичета, здравейте и от мен  Hug

Приемате ли една голяяяма любителка на кучетата  Party
  bouquet Hug
Виж целия пост
# 194
Момичета, здравейте и от мен  Hug

Приемате ли една голяяяма любителка на кучетата  Party

А ти ще ни покажеш ли своя любимец?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия