Любители на КУЧЕТА

  • 59 656
  • 602
# 165
Пробвай да залепиш обяви във ветеринарни кабинети и клиники  Peace
Виж целия пост
# 166
Здравейте, момичета! Извинявам се за нахлуването в темата ви, но ще ви помоля за малко помощ! Имаме 3 малки Нюфаундлендчета (женски) на 1 месец, които искаме да подарим. Чернички са, много пухкавки и сладки. Условието е само стопаните да са хора, които обичат животните и ще се грижат добре за тях! Моля ви насочете ме къде мога да потърся евенуални нови собственици на кутретата  Praynig Писах обява в някакъв форум за кучета, но няма интерес  Confused
Нюфаундлендите са ми любима порода! Нямаш ли някоя снимчица на бебоците да ни покажеш. Сигурна съм, че бързо ще се разземат.
Дано попаднат в добри ръце!
Защо не пуснеш нова тема и тук, че подаряваш нюфчета, ако не си пуснала вече Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Здравейте, момичета! Извинявам се за нахлуването в темата ви, но ще ви помоля за малко помощ! Имаме 3 малки Нюфаундлендчета (женски) на 1 месец, които искаме да подарим. Чернички са, много пухкавки и сладки. Условието е само стопаните да са хора, които обичат животните и ще се грижат добре за тях! Моля ви насочете ме къде мога да потърся евенуални нови собственици на кутретата  Praynig Писах обява в някакъв форум за кучета, но няма интерес  Confused

А пусна ли тук: www.dog.bg във форуми, без дом.
Виж целия пост
# 168
Снимка1
Снимка2
Снимка3
Снимка4
Снимка5

Здравейте Simple Smileтова са нашите красавци  М&М-Марк и Макс.



Виж целия пост
# 169
beba @, точно там пуснах обявата, но няма ефект  Confused

Ще ги снимам и ще пусна тема, щом мислите, че ще е удачно. Дали хоби е мястото за подобна тема или някой друг трябва да е форума?

Кучоците са много сладки- чернички и невероятно пухкави, но вече имаме 2 и повече не можем да гледаме. Имат си и някакво родословие даже  Laughing
Виж целия пост
# 170
beba @, точно там пуснах обявата, но няма ефект  Confused

Ще ги снимам и ще пусна тема, щом мислите, че ще е удачно. Дали хоби е мястото за подобна тема или някой друг трябва да е форума?

Кучоците са много сладки- чернички и невероятно пухкави, но вече имаме 2 и повече не можем да гледаме. Имат си и някакво родословие даже  Laughing
Ето тук пусни тема (това имаше предвид beba @) , мисля, че ще има успех.
Виж целия пост
# 171
Здравейте на всички любители на кучета!
От както се помня винаги сме имали куче. Сега имаме немска овчарка. Казва се Барон - Бари и е на 4 години. Много е умен и красив и много слуша.
Преди година освен Бари, имахме и аляски маламут /Рекс/, който всички много обичахме, но за съжаление умря от гана. Въпреки, че мина една година, все още ми е ужасно мъчно за него. Такъв красавец беше. И умен като човек. Така и не можахме да му намерим партньорка.
Сега ни остана само Бари. Той също известно време тъгуваше за Рекс , а имам чувството че и все още. Понякога вие необяснимо защо. Сега Бари е нашият единствен любимец. Дано да ни е жив и здрав!
Виж целия пост
# 172
Здравейте,

Страхотни са вашите животинки. Обичам всички кученца.

Моето мило кученце е Макс, порода мопс (или пъг).

Вече е синиър, 9 + години. Живеех в чужбина 6 години и той ми беше най-добрия и верен приятел, моята утеха и радост. Запълваше в семейството ни празнотата от липсата на детенце.

В последната година Макс започна много да боледува. От полувин година живее при майка ми тъй като бях бременна и си родих дългочакано детенце. Сърцето ми се къса, че съм далече от Макс в този последен етап от живота му. Много ми е тежко. Зная че мама се грижи за него прекрасно, и че аз трябва да си гледам бебенцето, но не мога да спра да плача всеки път, когато мама ми каже, че е имал пристъп на астма, или е припаднал. Не мога да си простя, че не съм с него. Обичам го като свое дете, колкото и глупаво да звучи на някои. Много ми липсва, непоносима е и мисълта, че може да си отиде докато е далече от мен.

Ето го и Макс  Simple Smile
Виж целия пост
# 173
Кучетата ви са прекрасни  Hug
иглика333 Все забравям да ти кажа, че Вики и лабрадорите са невероятни. Чудесно е, че си ги гледате заедно.
Аз съм в странство в момента, но се включвам с моя красавец- неаполитански мастиф на 2 години на име Maxwell.


Ще пусна още снимки като се прибера  Grinning На тази е с голямото ми мом4енце, няма годинка там  Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Много са хубави!!! Гледката дете и наистина голямо куче ми е любима. Grinning
Виж целия пост
# 175
здравейте и от мен от 1 седмица и ние сме с куче порода френски булдог,на детето усмивката не слиза от лицето от нашите лица също,много е игрив и любвеобилен,ако някой има такава порода може да ми помогне с някой съвет
Виж целия пост
# 176
А някой може ли да ми каже нещо за новите международни паспорти за кучета  Praynig
Как стои въпроса ако искам да излизам извън граница с него?
Има ли за нещо за което могат да се заядат
Виж целия пост
# 177
А някой може ли да ми каже нещо за новите международни паспорти за кучета  Praynig
Как стои въпроса ако искам да излизам извън граница с него?
Има ли за нещо за което могат да се заядат
Зависи коя граница, ето виж тук: http://dog.bg/forum/index.php/topic,3033.0.html.
Виж целия пост
# 178
Мерси много   bouquet
МНОГО Е ХУБАВ ТОЗИ ФОРУМ  Peace
Виж целия пост
# 179
Привет, сега да предствя и моята "красавица", със странното име Бейби предвид породата и. Става дума за породата бултериер"белият кавалвер". Верен приятел ми е близо 14 години.. Малко ми е тъжно че в нашето общество има доста натрупан негативизъм към тази порода, характера на тези кучета няма общо с това , за което ги представят, но какво да се прави... Моето обожава дечица, даже и на тези години търчи наравно с тях. Скоро и аз ще пусна снимки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия