Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 375
А какво ще кажете за тези кожените кокали  и пръчици.....

Нашата докторка ни беше казала, че си чистел зъбите с тях. Аз лично не мога да си обясня как, но предлагам на Макс, защото определено има нужда да гризе нещо от време на време.

Те не са опасни това било кожа  Rolling Eyes
Но всичко прекалено е вредно , както при хората
Виж целия пост
# 376
Като говорите за храни, мойто момче беше свикнало в чужбина на Юкануба (Eukanuba), но от както се върнахме в БГ не сме я намирали. Знаете ли от къде мога да взема и има ли всички видове (за него ми трябва синиър).

Не съм чувала за тази храна  Embarassed И аз нещо да незнам  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 377
За кокалите и аз съм съгласна и гледам да не им давам на моите, но се дразня като сме седнали да ядем например с родителите на приятеля ми и те искат да им дават кокали, защото те кокали искали, за кучето това било най-големия кеф Tired И донякъде е така, едното ни куче си ги дъвче и ги заравя, но ако му предложиш месо изобщо няма да му липсват.

А какво ще кажете за тези кожените кокали  и пръчици.....

Нашата докторка ни беше казала, че си чистел зъбите с тях. Аз лично не мога да си обясня как, но предлагам на Макс, защото определено има нужда да гризе нещо от време на време.
Ние и тях ги отказахме, малкото ни куче повръщаше от тях. Иначе наистина се занимават с тях, но не ми се иска да се рискувам. А и жената, от която го взехме каза, че е имала проблеми с тези кокали. Но може би за по-големи кучета не е толкова опасно.
Виж целия пост
# 378
За кокалите и аз знам , че изобщо не се препоръчват.Досега никога не съм давала.Дарк от бебе е на Роял Канин , но нещо напоследък я отказва - явно му омръзна. Пробвахме Карокрок и много му хареса , както и Нутрам-а.Определено предпочита пиле с ориз или агнешко с ориз- хич не е глупав! Wink Дани , предполагам , че говориш за ЕУКАНУБА- мисля ,че беше канадска тази храна.В клиниката на нашето джи-пи я има , по-скоро може да се поръча.Аз храната на Дарк също си я поръчвам при докотора.Не знам , обаче , какви са разфасофките и цените , но мога да попитам.Не зная къде живееш и дали ще ти е удобно да дойдеш до Младост.? А какво Ви е мнението за кучешките бисквитки и лакомства? Не трябва и с тях да се прекалява , нали ?
Виж целия пост
# 379
А какво Ви е мнението за кучешките бисквитки и лакомства? Не трябва и с тях да се прекалява , нали ?

 smile3521
Виж целия пост
# 380
Девойки,хайде хвърлЕте едно рамо в молбите ми за успешна операция утре на кученцето ми,че съм се побъркала!В момента е с пиометра/ако се изразявам правилно/-и утре кастрация Praynig.Съветваше ме лекарят две години ,все не ми се искаше и накрая стана тя.... Cry
Виж целия пост
# 381
Успех, ще стискам палци утре. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 382
Стискам палци всичко да е успешно и да е без лоши последствия  Peace
Виж целия пост
# 383
Стискам палци всичко да е наред , операцията да мине леко и успешно !Ще се моля за кученцето ти ! Praynig
Виж целия пост
# 384
Дано всичко е наред с кученцето ти Praynig Hug
Виж целия пост
# 385
Благодаря ви много.Като я гледам само плача и какво ли не си мисля Cry.Още веднъж благодаря!
Виж целия пост
# 386
Благодаря ви много.Като я гледам само плача и какво ли не си мисля Cry.Още веднъж благодаря!

Повярвай ми ,знам за какво говориш  Sick
Виж целия пост
# 387
Благодаря ви много.Като я гледам само плача и какво ли не си мисля Cry.Още веднъж благодаря!

Много е тежко ! Преживяла съм го два пъти с първото ми кученце!! CryВсичко ще е наред ! Hug
Виж целия пост
# 388
Дано всичко е наред, стискаме палци.
Виж целия пост
# 389
Едно стискане и от нас  Hug

И да се похваля. Имаме си нов член на семейството  Laughing Глезана мързелана - женски санбернар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия