Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 390
*smile* стискам палци и аз. Hug
Jes честито за новия член на семейството ви.Сигурно е голям сладкиш.  bouquet
Виж целия пост
# 391
И да се похваля. Имаме си нов член на семейството  Laughing Глезана мързелана - женски санбернар.

Честита госпожица! Как се казва?

 smile3508, чакаме снимки
Виж целия пост
# 392
Девойки,хайде хвърлЕте едно рамо в молбите ми за успешна операция утре на кученцето ми,че съм се побъркала!В момента е с пиометра/ако се изразявам правилно/-и утре кастрация Praynig.Съветваше ме лекарят две години ,все не ми се искаше и накрая стана тя.... Cry

Как е кученцето  Rolling Eyes
Дано да е добре  Sick
Виж целия пост
# 393
Засега сме добре,даже току-що похапна .Но положението си е било сериозно-около 3 кг гной са извадили и аз сега пак  си поплачквам как се е мъчило сладурчето  SadДано утре си е съвсем добре и ще се постараем и тя да ви благодари!  bouquet
Виж целия пост
# 394
Засега сме добре,даже току-що похапна .Но положението си е било сериозно-около 3 кг гной са извадили и аз сега пак  си поплачквам как се е мъчило сладурчето  SadДано утре си е съвсем добре и ще се постараем и тя да ви благодари!  bouquet

Нали знаеш никакви кокали , шийки подправки в храната и тем подобни
Не трябва да се качва и слиза от и на  високи места - да не стане беля
Да си лежи на ниско
  bouquet
Виж целия пост
# 395
Засега сме добре,даже току-що похапна .Но положението си е било сериозно-около 3 кг гной са извадили и аз сега пак  си поплачквам как се е мъчило сладурчето  SadДано утре си е съвсем добре и ще се постараем и тя да ви благодари!  bouquet
Спокойно.И Шар пейката ми беше така.Матката и беше пълна с гной.Кастрирахме я и вече 2 години, всичко е наред.
Виж целия пост
# 396
Много се радвам , че всичко е минало успешно и кученце вече е добре! PeaceСъветите на Шуши , са изключително ценни - послушай я !Не се притеснявай повече , ще видиш , че  " ще и мине като на кеченце "!  :bouquet
Джес , честито ! Да е жива и здрава и голяма да порасне !   bouquetКоето е абсолютно сигурно  Wink
Виж целия пост
# 397
Благодаря ви!Аз с кокалите приключих отдавна,а за високото ,тя си ми е глезана,помагам й!Сега и аз утре да се метна в болница за няколко дни и после нека ми казват  ,че точно  около 40-годишнината няма нещо гнило ooooh! WhistlingБъдете здрави и спокойни ,  хубава седмица ви желая! Hug Hug
Виж целия пост
# 398
Усмивка , надявам се , че си добре и не става дума за нищо сериозно ! Praynig И да ти кажа за 40-те : не боли ! Peace И на 41 , пак не боли !Предстоят ни едни от най- хубавите години!  bouquetУспех и пиши как сте и двете ! Hug
Виж целия пост
# 399
Благодаря ви!Аз с кокалите приключих отдавна,а за високото ,тя си ми е глезана,помагам й!Сега и аз утре да се метна в болница за няколко дни и после нека ми казват  ,че точно  около 40-годишнината няма нещо гнило ooooh! WhistlingБъдете здрави и спокойни ,  хубава седмица ви желая! Hug Hug

Успех   bouquet
Виж целия пост
# 400
Усмивка , привет ! Надявам се , че вече си добре и си у дома ! Peace Как си ? Как е кученце ?
Виж целия пост
# 401
Аз съм в болница ,но реших да съм приходяща ,т.е. да не нощувам там ,иначе със страшен световъртеж...и така.Днес за разкош извадих и зъб. Сладурка е добре,прави си всичко и отгоре и отдолу Laughing,даже подтичва.Здраве и усмивки желая!
Виж целия пост
# 402
*smile* Радвам се за добрите новини при вас, дано и с теб всичко е наред.
Jes И аз искам снимки. Бебе самбернар бих я намачкала с удоволствие дори и виртуално. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Аз съм в болница ,но реших да съм приходяща ,т.е. да не нощувам там ,иначе със страшен световъртеж...и така.Днес за разкош извадих и зъб. Сладурка е добре,прави си всичко и отгоре и отдолу Laughing,даже подтичва.Здраве и усмивки желая!

Аз също страдам от световъртежи и нямам поставена диагноза , а като прибави ме и силното главоболие, което  стихва само когато спя..............пожелавам ти бързо оздравяване и ако си се отървеш от това ужасно нещо , сподели как , че аз съм така вече пета година   bouquet 
Виж целия пост
# 404
Аз съм в болница ,но реших да съм приходяща ,т.е. да не нощувам там ,иначе със страшен световъртеж...и така.Днес за разкош извадих и зъб. Сладурка е добре,прави си всичко и отгоре и отдолу Laughing,даже подтичва.Здраве и усмивки желая!
Радвам се , че Сладурка вече е добре ! Сега очаквам такива новини и за теб!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия