Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 495
Много съжалявам, бил е прекрасен, но сега е на по-хубаво място сигурна съм.


Шуши , страхотно куче !Личи колко е бил добър и гальовен ! Аз имам подобни снимки на моя Дарк с мъжа ми . Много ме трогва начинът , по който говориш за Рони - може би за това ме разплакаха тези снимки ! Cry Но , и аз мисля като Иглика  и силно вярвам , че това е така - любимите ни същества са на много , много по - добро и красиво място ! Hug




Много сте мили  Hug
Благодаря за подкрепата   bouquet
Виж целия пост
# 496
здравейте момичета,

аз също съм притежателка на френски булдог, Тайра Бенкс, утре ще кача снимки само да ми остане време,че сега пиша набързо

Много се радвам,че срещам и други запалени по породата, да ви кажа честно, наскоро открих,че с мъжа ми вече нямаме тайни от Тайра, всичко разбира и все повече ни изненадва... Rolling Eyes
С детето се държи отлично, но по-скоро приема дъщеря ни като някаква досада, защото е 2г по-голяма все пак сме я отгледали като по-голяма дъщеря...

по темата за раждането - ами не, не е вярно че винаги с цезарево, дори стопани дето искат да се застраховат си подлагат кучетата, а възстановяването им е много тежко. Ние не сме заплождали Тайриша, не мисля да го правя скоро

Целувки на всички малки и големи дългоопашати и безопашати  bouquet
Виж целия пост
# 497
Здравейте Hug
от шест месеца отново имам куче, а съм забравила да се запиша при вас. Ето я моята сладурка Айви http://i243.photobucket.com/albums/ff122/mvta/040308.jpg?t=1209157396
Виж целия пост
# 498
Здравейте Hug
от шест месеца отново имам куче, а съм забравила да се запиша при вас. Ето я моята сладурка Айви http://i243.photobucket.com/albums/ff122/mvta/040308.jpg?t=1209157396

Красавица е  Grinning
Виж целия пост
# 499
Шуши, благодаря ти Hug и е много добричка Simple Smile
Виж целия пост
# 500
Шуши, Рони е бил голямо съкровище, радвал се е на много грижи и любов. На колко навършени годинки си отиде?

Мади, страхотна е Айви, да ти носи само радости!

Моето малко мопсче прие прекрасно бебенцето ми, държи се на дистанция но го следва непрекъснато и го гледа като хипнотизиран  Shocked. Сякаш разбира, че това е бебето на майка му  Heart Eyes Heart Eyes Много добричък, за разлика от болонката на майка ми, която лае бебето непрекъснато вече 7ми ден

Ми енд бейби, чакаме снимки на твоята манекенка  Wink
Виж целия пост
# 501
Шуши, Рони е бил голямо съкровище, радвал се е на много грижи и любов. На колко навършени годинки си отиде?

Април месец трябваше да навърши девет
Разболя се от лимфома /рак на лимфните възли/
В клиниката за 6 месеца са имали 3 такива
случаи с ротвайлери
До последно се държа геройски , не му личеше изобщо /много силно куче , никога не ми е боледувал/
Изведнъж влоши и не реагираше на лекарствата , с които
се опитваха да задържат нещата . Отиде си за 24 часа  Cry
Виж целия пост
# 502
Извинете за спама , но смятам ,че е важно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288388.msg7320758;topicseen#new   Sad
Виж целия пост
# 503
Мади , радвам се да те видя и в тази тема !  bouquet Айви е страхотна , а снимката на аватара ти , ми е любима ! Hug
Виж целия пост
# 504

Шуши, нещо линкът не излиза  newsm78
Виж целия пост
# 505
Me_and_baby Давай снимки на Тайра, че ми е мъчно вече за вас.

И на мен линкът не ми се отваря. Страхотен е бил Рони  Hug Много боли като загубиш толкова близък приятел.

Айви е страхотна красавица, знам, че са с много благ нрав, но винаги им заставам поза МИРНО като се разминаваме.
Виж целия пост
# 506

Шуши, нещо линкът не излиза  newsm78

Изтриха я вече
Беше за изчезнало дете
а после се оказа отмъстителен баща пуснал темата нарочно
Грозна  история
Чети тук ако искаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287254.msg7321824#msg7321824
Виж целия пост
# 507
шуши съжалявам за загубата ти Two Hearts
Виж целия пост
# 508
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ
Виж целия пост
# 509
Честито възкресение Христово!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия