Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 510
Воистине Воскресе ! Светлина , мир и благополучие в домовете , сърцата и душете ни да има !   Praynig  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
Христос Воскресе, здрави усмихнати и щастливи Hug
Виж целия пост
# 512
Здравейте мацки,

честит празник и от мен, на патерици

Това,за прахосмукачката и френския булдог е запазена марка, не съм чула някое френчи да стои мирно при пускането и. У дома даже Тайра казва на мъжа ми коя стая не е минал и лае побъркващо докато не изчистят и там, това й е най-страхотното и очаквано удоволствие за целия ден Mr. Green

Вчера сложихме ваксината за бяс и каишка, дадоха ни медальон червено сърчице и сега й викам,че има медал "Добро сърце" тя се кефи

Забелязали ли сте,че колкото повече разговаряме с тях,толкова повече ни разбират, страхотни са всички кучета, голямо удоволствие е да имаш такова същество до теб и напълно разбирам и съчувствам на Шуши за загубата й... Cry

Ето малко от обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108295&photo=11  - тука кучето й рапортува, обича така да го изправя
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108295&photo=13  - така спят с мъжа ми понякога
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108295&photo=12

Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 513
Me and baby, страхотни снимки - Тайра е много сладка.
Шуши, на снимките видях едно много щастливо и обичано куче... Незнам какво да ти кажа, боли като изгубиш ценен приятел
Виж целия пост
# 514
голямо удоволствие е да имаш такова същество до теб и напълно разбирам и съчувствам на Шуши за загубата й... Cry


Шуши, на снимките видях едно много щастливо и обичано куче... Незнам какво да ти кажа, боли като изгубиш ценен приятел

Благодаря ви за разбирането   bouquet
Виж целия пост
# 515
Me_and_baby много сладки снимки
 Тайра голяма чистница била .................. Joy
Виж целия пост
# 516
  bouquetЧестит празник и от мен ,момичета!Желая ви много здраве,вяра и хармония!  bouquet
Шуши ,имам въпрос към теб,как гледаш на идеята за друго кученце,защото имам доста случаи напоследък около мен,едните скачат -в никакъв случай ,а пък братовчедка ми излезе по този начин от бая тежко състояние/но тя беше осъзнала ,че не си ли вземе бебе с всичките му "екстри",ще затъне още повече.Страшно заета жена ,тегли заем/в смисъл костваше й доста усилия/,осъществи го и сега я виждам за радост съвсем друга.
Виж целия пост
# 517
  bouquetЧестит празник и от мен ,момичета!Желая ви много здраве,вяра и хармония!  bouquet
Шуши ,имам въпрос към теб,как гледаш на идеята за друго кученце,защото имам доста случаи напоследък около мен,едните скачат -в никакъв случай ,а пък братовчедка ми излезе по този начин от бая тежко състояние/но тя беше осъзнала ,че не си ли вземе бебе с всичките му "екстри",ще затъне още повече.Страшно заета жена ,тегли заем/в смисъл костваше й доста усилия/,осъществи го и сега я виждам за радост съвсем друга.

Аз имам друго - женска
Прибрах я от улицата още преди 3 години
Живееха с Рони заедно
Повярвай ми не е същото  Confused
Отделно се грижа за 4ри бездомни ,които си имат къщи навън
Явно връзката ни с Рони е много силна - честно , не знам как да я характеризирам
Все още го усещам навсякъде Може да звучи налудничаво , но е факт
Виж целия пост
# 518
Шуши  е права, изобщо няма да е същото, каквото и куче да се вземе, щом връзката е била силна нищо няма да компенсира загубата, дори би могло да стане по-зле
Познавам тук едно семейство, собственици на френско булдоче, което преди години са загубили женска, много обичана булдочка, ами какво да ви кажа - те непрекъснато сравняват и си приказват как са живели заедно и какво са загубили, имам предвид, че болката им се усили като че ли...

Шуш - на Тайра й викаме "шефката по чистота" Joy Мъжа ми вика, че ако имаме прислужници, тя ще ги командори Joy Joy
Виж целия пост
# 519
Me_and_baby, снимката с гащите  Laughing все едно моята хубавица виждам. Страхотна ти е  Hug

Прави сте. И при мен веднъж беше кучешката любов Sad Сега гледаме две, но не е като с Джес. Тя беше много много специална. И знам, че няма да се повтори. Един ден пак ще си взема едно малко хъркащо французойче, но все още не съм готова.
Виж целия пост
# 520
Един ден пак ще си взема едно малко хъркащо французойче, но все още не съм готова.

Знам и съм сигурна , че никога няма да бъда готова да взема друго куче и нищо няма да е в състояние да компенсира липсата на Рони  Sad
Виж целия пост
# 521
Шуш - на Тайра й викаме "шефката по чистота" Joy Мъжа ми вика, че ако имаме прислужници, тя ще ги командори Joy Joy

Ей това се казва перфектен шеф  Joy
Виж целия пост
# 522
При мен беше , както го е описала Усмивка ( радвам се да те чета отново !   bouquet)- Сарче я загубихме , когато беше на 16г и 3 м. и не мога да кажа , че съм я преживяла ! С всеки изминат ден психическото ми състояние се влошаваше , направо се сривах . Като видех болонка някъде с дни не можех да се успокоя.Бях категорична , че никога няма да си взема друго куче. Но , мъжът ми не издържа да ме гледа и да ме понася  Sick в това състояние и той ме нави . Затова си взех и куче от друга порода  - някъде прочетох , че така трябва , но не помня защо ? newsm78. Сега не мога да си представя как бихме могли да живеем цели 3-4м. без Дарк! Hug
Той е изключително любвеобилен и ми дава много ! Heart EyesСарче никое друго куче не може да я замени , за нас тя винаги ще е много специално куче , но вече 2 години душата ми е изпълнена не с празнота , а с много любов , която щедро да давам! PeaceВсеки ден се убеждавам , че това е било правилното решение за мен! Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
Момичета ,вярвам ви ,че не е същото ,та всяко си е със своите очи/оооо,тези очи ! Hug/,физиономия ,темперамент,отношение към нас,това е ясно .И понеже мъката е много голяма, а това все пак е някакъв вариант !Аз също загубих кученце на 6 м./след пробив във ваксината/,вярно е,че по-малко сме били заедно,но пък беше още почти бебче,а последните му дни бяха.... CryВеднага след това взех Арбушка,много са различни дори на външен вид ,нищо ,че са от една порода,но както каза gospojata/аз винаги се радвам да те чета Hug/,има кого да даря с любов, грижи  и тя съответно  мен с  мнооого любов.Мислете ,може пък да промените решението си!
Виж целия пост
# 524
Здравейте, отново  Wink
Мойте сметки за куче излязоха криви - засега. И си взехме коте. Снощи му беше първата нощ у дома  Heart Eyes . Айде, отивам да пиша при Любители на Котки  Joy , ама и тука ще поглеждам. Не съм се отазала от куче. Само охкам и ахкам като видя златен ретривър.
Снимчица на котето. http://farm3.static.flickr.com/2139/2456506665_126d53eaa5.jpg?v=0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия