Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 75
Много съжелявам за кучето ти. Представям си какво ще ми е ако не дай си Боже стане нещо с мойто....  newsm45
Виж целия пост
# 76
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170590

Ето я и вчерашната ни придобивка.Отдавна съм гледала куче и съм забравила доста неща затова момиче помагайте.  На 50 дни и незнам дали е ваксинирано още. Ще разбера понеделник. Мога ли да го изкъпя сега, че много ми мирише, нестига че пика навсякъде и от там мирише... newsm78.А и ако няма ваксина в двора мога ли да го пускам, там нямам други животни. Е една котка ама тя го гледа от далече Shocked
Виж целия пост
# 77
Много съжелявам за кучето ти. Представям си какво ще ми е ако не дай си Боже стане нещо с мойто....  newsm45

Не трябва да се тормозиш за такива неща. В края на краищата ви предстоят още много ЩАСТЛИВИ години заедно  Hug
Виж целия пост
# 78
Всички кучета са прекрасни!
rivalka албума ти не се отваря, поправи си линка да видим и твоето зверче Simple Smile Мисля, че няма проблем да го изкъпеш, моето го къпахме като беше на 2 месеца. А за извеждането - на нас ни бяха забранили да я извеждаме преди всички ваксини. Но ние не се сдържахме и даже я водихме на море преди третата ваксина. Ти си прецени.
Виж целия пост
# 79
Боже,като видя тези кокери направо прималявам-много ги обичам,и въобще всички кучета обичам,даже и уличните.Ние имахме кокер Рики се казваше.На1г.и 2мес.го блъсна един джип,но лекарите не можаха да го спасят SadБеше много умен и добър.И тъй като малкия много се мъчи за него след 1мес.взехме друг кокер,но женска.Е това куче ми разби апартамента,то няма такова лудо животно.Тя се казва Тара.След една година гледане я закарахме при свекърите,щото те са в къща и сега живее при тях на двора.Много е луда,даже и хапе понякога/което не е характерно за тази порода/.Ама аз пак си я обичам,всички я обичаме,ама да не ти е в къщата ooooh!
Момичета много хубави кучета имате.Браво.Да са ви живи и здрави Hug
Виж целия пост
# 80
Всички кучета са прекрасни!
rivalka албума ти не се отваря, поправи си линка да видим и твоето зверче Simple Smile Мисля, че няма проблем да го изкъпеш, моето го къпахме като беше на 2 месеца. А за извеждането - на нас ни бяха забранили да я извеждаме преди всички ваксини. Но ние не се сдържахме и даже я водихме на море преди третата ваксина. Ти си прецени.
[/quoНещо не мога да се спраня с тези снимки. Малко помощ ooooh!
Виж целия пост
# 81
Предполагам, че албумът ти е личен, за това не можем да ги видим. Трябва да е публичен.
Виж целия пост
# 82
Май успях сега http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170590
Виж целия пост
# 83

Успя, да! Кученцето е прекрасно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 84
Вярно е...голямо бонбонче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 85

много сладко кученце си имаш  Wink
Виж целия пост
# 86
Да, и на мен много ми хареса...
Виж целия пост
# 87
Здравейте
Аз си имам хъски казва се Нира. На 1.08.2007 направи 2 годинки
Много е умна, игрива, своенравна
Много си я обичам
На 45 дена:

На годинка:


Виж целия пост
# 88
GlaDneSS Страхотно е хъскито ти, аз обожавам такива кучета, след време мисля да си взема едно такова, че се нарадвах на каракачанката вече.... В породата на хъскито ми харесват различните им очи, и това че приличат на вълци...все едно си отглеждаш вълк вкъщи. Ти къде го гледаш в къща или в апартамент?
Поздрави,  Hug
Виж целия пост
# 89
GlaDneSS Страхотно е хъскито ти, аз обожавам такива кучета, след време мисля да си взема едно такова, че се нарадвах на каракачанката вече.... В породата на хъскито ми харесват различните им очи, и това че приличат на вълци...все едно си отглеждаш вълк вкъщи. Ти къде го гледаш в къща или в апартамент?
Поздрави,  Hug

Благодаря  Rolling Eyes
Радвам се, че си я харесала  Heart Eyes
Гледам я в апартамент понякога е къщи понякога стои на терасата сама си избира. Терасата ни е доста големичка и обича да стои там когато е хладно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия