Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 345
Страхотен маникюр , нали ?!Имаше и официални покани за РД , а и една поема за Бела , сътворена от приятели на Люси , които са в Щатите.Много идейно беше! Peace
Виж целия пост
# 346
Аз мн искам да си имам лабрадор, но най-светлият модел, уви много пари са, а аз не бих дала толкова пари за куче. И така, май ще си остана с мечтите. Иначе съм имала далматинец, но го върнахме, защото... историята е дълга.
Сега си имаме 2 кученца - улични, но много си ги обичаме. Те са пазачите вкъщи Grinning
Виж целия пост
# 347
Много хубави снимки. А това с партито също е прекрасна идея.
Тук в лабрадорския форум имаме една тема с идеи за торти ( кучешки торти, които кучетата да ядът)
http://bglabrador.fastbb.ru/?1-9-0-00000001-000-0-0-1206608050

Има и едно момиче ( Мишето и Ашли), която прави торти по поръчка, а нейните са си чист кулинарен шедьовър
http://www.dog-cakes.hit.bg/index.html
Виж целия пост
# 348
Да, определено искам лабрадор като на иглика333 на аватара Hug Heart Eyes. НА някого да му се намира излишен newsm78
иглика333, тази Багира, да не е кучето, което претърпя тежка операция миналата година и се събираха дарения, може и да бъркам newsm78
Виж целия пост
# 349
Иглика , много ти благодаря за ликовете ! HugСтрахотни идеи за торти и със сигурност ще се възползвам или ще прибегна до услугите на Мишето . На РД на Бела  , малката торта с морковчетата , също беше кучешка - тримата си я хапнаха , че и за още питаха .А тази , със снимката на Бела , беше подарък от д-р Васко  , та и стопаните да похапнат! Wink
Виж целия пост
# 350
Да, определено искам лабрадор като на иглика333 на аватара Hug Heart Eyes. НА някого да му се намира излишен newsm78
иглика333, тази Багира, да не е кучето, което претърпя тежка операция миналата година и се събираха дарения, може и да бъркам newsm78
Да Багира е същата, но още не е оперирана. Парите си стоят в сметката, а ние още не сме решили како да правим, защото, Багира за момента се чувства добре, няма болки, тича, като луда. Решили сме сега да я снимаме и да вземем вече окончателно решение какво правим. Ако не се е влошило състоянието и сериозно може би няма да я оперираме, а парите по решение на дарителите ще отидат за друга благородна кауза. Ако, обаче лекарите кажат, че трябва на всяка цена, ще се наложи да оперираме. Голяма грижа ми това.
А този от аватара е Баркли и е вече на 6 години. Хич даже не ни е излишен  Grinning ,но ако наистина много искаш лабрадор, ще видим какво може да се направи по въпроса. Често се случва лабрадори на година, две да се дават от стопаните им, които не могат да се грижат повече за тях. Ако се появи някой такъв непременно ще ти пиша.
Виж целия пост
# 351
А, пиши, пиши. Ние живеем в къща с двор и ще има много място да си търчи наволя.
Виж целия пост
# 352
Здравейте !Къде се изгубихте всички? Хайде да побутнем темичката напред , а и да разменим полезна информация .Идва топлото време , а с него и "вредителите " , които се опитват да тормозят любимците ни ? Какви репеленти ползвате , за да ги предпазите от кърлежи и бълхи?Аз досега съм ползвала "Фронтлайн" и "Адвантикс"- от тях съм доволна , като че ли повече от "Адвантикс"-а.Даже днес го накапах и се надявам да нямаме проблеми за известно време.Споделете и Вашия опит.
Виж целия пост
# 353
Ползвам на Фронтлайн каишката. Поставям ампули срещу кърлежи на Фронтлайн 2-3 на сезон.
За пръскане - пак на Фронтлайн. Не го ръся често и само по крачката и коремчето, че е алергичен към спрея.
Виж целия пост
# 354
До сега съм ползвала Фронтлайн
От "Адвантикс" нямам впечатления .
На какъв принцип е  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 355
Шуши , "Адвантикс"-а е на принципа на Фронтлайн- според кг. на кучето , течна , мазна консистенция , която се накапва в основата на врата и по целия гръб. И при него след поставяне не трябва да се къпе кучето 2-3дни , за да може да попие и да се абсорбира от кожата.Продукт е на Байер.
Виж целия пост
# 356
А на колко дена се капва и наистина ли е ефективно. Сравнено с каишките?
Виж целия пост
# 357
Трайността му е 2 до 3 месеца. Аз лично предпочитам на 2 месеца да го накапвам , защото Дарк е черен и нищо не мога да видя.Досега , слава Богу , не съм имала проблеми , дано и занапред да е така !
Виж целия пост
# 358
Шуши , "Адвантикс"-а е на принципа на Фронтлайн- според кг. на кучето , течна , мазна консистенция , която се накапва в основата на врата и по целия гръб. И при него след поставяне не трябва да се къпе кучето 2-3дни , за да може да попие и да се абсорбира от кожата.Продукт е на Байер.

Благодаря за инфото
А кое е по добро  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Аз , като че ли , съм по- доволна от "Адвантикс" -а , но по съвет на джи-пи-то , ги редувам от време на време , за да не привиква към действието им. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия