Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Какви са характеристиките на породата басет?
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Хората във форума обсъждат различни породи кучета, като болонки, немска овчарка, каракачанска овчарка, далматинец, шар-пеи, самоед, боксьор , шпаньол , пинчер , йоркширски териер , басет , лабрадор ретривър , кокер шпаньол , японски хин, дог, кръстоска между немска овчарка и каракачанка, булдог, шар-пеи, далматинец и бобтейл.
-
Какви са характеристиките на породата басет?
Басетите са известни със своята енергия, издръжливост и упоритост. Те се използват за лов и са много енергични. Освен това, те са ниски, но компенсират това с изправянето си на два крака. Те имат силен глас, който използват често, когато не са доволни. Изискват дълги разходки и внимание при обучението, за да се предотврати развитието на поведенчески проблеми в къщата.
-
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
Каракачанската овчарка е известна със силния си охранителен инстинкт и интелигентност. Те са големи и тромави, което ги прави подходящи за пазачи. Въпреки това, поради своята големина и силен характер, обучението им може да бъде предизвикателство. Освен това те не са подходящи за игра и изискват сериозно внимание и грижи.
-
Какви са характеристиките на породата шар-пей?
-
Какви са характеристиките на породата далматин?
На 7 месеца е. Но си е пухче и бебче пак де. И голяма глезана. В началото малко се притеснявах при контактите с детето, но сега си играят двете без проблем. Защото имаме един голям каракачан, доста груб в ласките, и се опасявах как ще е с Тара. Май санбернара ще се окаже в пъти по -умен и схватлив от БГК. Бързо запомня кое може и кое не. Намери начин да си отваря клетката
И ве4е е влязла под кожата на всички
Само се наложи да приберем заека (живееше свободно из двора), защото госпожицата реши, че и е играчката за гонене 
Миналата година , точно в навечерието на Нова година , изчезна сестрата на Дарк. Съмняват се , че са я откраднали от двора на къщата в кв. "Орландовци ". И въпреки всички усилия , които положиха всички , защото целият квартал познава и уважава стопаните и , до ден днешен кученцето не е намерено . Тя е същата красива , черна американска кокерка , както Дарк!Ужасни хора има , ей !
това беше нашият кокер,за съжаление преди 6месеца се наложи да я умъртвим.Беше 12години с нас и на мен и децата много ни липсва
и ние сме с косми. Абсолютно права си и аз така се чувствам, а той ме гледа с тъжни очички.