Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 435
Simple Smile Съжалявам трябваше да ползвам цитат  Blush
Имах в предвид ,че като се роди бебенцето.Майк също е научен да излиза по 3,4 пъти на ден за което аз бях абсолютно против и сега се чудя какво ще правя.Плануваме бебе ,но не бих го оставила на родителите на мъжа ми да го гледат.Някои мами тук могат ли да дадат съвети.Мисля от първия ден да са заедно в смисъл да свикне с мисълта .Промяната ще му се отрази по някакъв начин ,ще го депресира може би и ще направя всичко възможно да му е по леко на Майк.Не мога да го оставя.Като замина по работа или на почивка за 1 седмица и той нито яде ,нито спи ,по цял ден плаче ,а ако го оставя ще полудее.
Виж целия пост
# 436
meggyv , Много е сладък http://images18.snimka.bg/003289410-big.jpg  Joy
А  ето този на сестра ми в подобна поза http://images25.snimka.bg/005582669-big.jpg  Joy


Сестра ти си има страшен бонбон  Heart Eyes

Simple Smile Съжалявам трябваше да ползвам цитат  Blush
Имах в предвид ,че като се роди бебенцето.Майк също е научен да излиза по 3,4 пъти на ден за което аз бях абсолютно против и сега се чудя какво ще правя.Плануваме бебе ,но не бих го оставила на родителите на мъжа ми да го гледат.Някои мами тук могат ли да дадат съвети.Мисля от първия ден да са заедно в смисъл да свикне с мисълта .Промяната ще му се отрази по някакъв начин ,ще го депресира може би и ще направя всичко възможно да му е по леко на Майк.Не мога да го оставя.Като замина по работа или на почивка за 1 седмица и той нито яде ,нито спи ,по цял ден плаче ,а ако го оставя ще полудее.
То при нас също е такъв проблема. Но сега търся някое дете да го разхожда. При вас е по-трудничко, вашия е доста голям.
Виж целия пост
# 437
Монка, има начини да остане заедно с бебчето. Направете бебенцето щом сте решили, пък после се намират решения.
Имам познат с ротвайлерка, която съвсем безпроблемно си прие бебето. Първоначално, преди да се роди още, се ограничава територията на бебето с преграда, за да свикне с нея.
В последствие малко по малко се опознават.
Проблемът са разходките. И хигиената, която трябва да се поддържа за новороденото.
Виж целия пост
# 438
Eто ги моите любимци Simple Smile
Госпожиците http://images25.snimka.bg/005599201-big.jpg
Господина http://images25.snimka.bg/005599202-big.jpg
Виж целия пост
# 439

Страшно са красиви
Ще ми помогнеш ли с породата  Embarassed /уж всичко знам  Mr. Green /
Виж целия пост
# 440

Много са красиви! Приличат ми на едни мои любимци, майка им е Московска стражева, а бащата Самбернар. Нямам снимки, за съжаление.
Виж целия пост
# 441
На първата снимка е гУспоЙца санбернар на 7 месеца, на втората е господин Българско овчарско куче на 7 години.
Бях забравила малко куче как гризе всичко  ooooh!. Тая калпазанка е като прахосмукачка из двора. А любимата и "играчка" се оказа заека. Горкия, започна сам да се прибира в клетката като я види в атака  Laughing
Виж целия пост
# 442
Джес, гуспойцата е ослепителна  Heart Eyes Heart Eyes

Благородно ти завиждам за двора със животинки
Виж целия пост
# 443
...Благородно ти завиждам за двора със животинки

Пълен е двора и е доста весело  Laughing (има гълъби в изобилие, канари няколко, смеещи се гугудки, свободно тичащ заек, две кучета, дете, мъж). Миналото лято се засели и един таралеж, но после забегна нейде.
Искам да си вземем и костенурка, но не съм запозната коя издържа на дворно живеене и от къде да се сдобием.

Проблем е като тръгнем на някъде за няколко дни. Задължително трябва да има заточен у нас роднина Simple Smile))
Виж целия пост
# 444
Джес , кучетата са страхотни ! Да не говорим за щерката - принцеса !  bouquetЕто , на това му викам "пълна къща " ! Peace
Виж целия пост
# 445
Mомичета, искам да ви попитам, сред вас има ли попечители на кучета от очи на 4 лапи? Много се замислям за такъв вариант, ще се радвам ако можете да ми обясните повече за тази кампания. А и не съм от София, как става транспортирането?
Виж целия пост
# 446
Mомичета, искам да ви попитам, сред вас има ли попечители на кучета от очи на 4 лапи? Много се замислям за такъв вариант, ще се радвам ако можете да ми обясните повече за тази кампания. А и не съм от София, как става транспортирането?
Трудно е самото одобряване на приемното семейство.
Изискванията им са много големи. Мисля, че провежат периодично и тренировки, така че е възможно да искат семейството да е от София.
Най-лесно е да се обадиш и да питаш.

ЛИНК
Виж целия пост
# 447
Хм, значи няма да стане, жалко
Виж целия пост
# 448
Идеята е прекрасна. Аз лично не ставам за приемен "родител" - няма да мога после да се разделя с кучето. Преди да си имам куче все гледах кучетата на приятелките ми като заминаваха на някъде и после така се привързвах, че ми беше много криво като се връщаха и си ги вземаха обратно.
Много е трудно подобно начинание, въпреки благородната кауза. Може да си разбие човек сърцето.
Виж целия пост
# 449
Усмивка , какво става с теб и сладурката ? надявам се , че вече и двете сте супер!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия