Ние НОЕМВРИйки сме щастливи,а в коремите ни - бебчета игриви

  • 10 299
  • 285
# 15
Честит рожденник dan4e02

Да ти е живо и здраво сладурчето и на есен още едно.

Тиха вода не се тормози толкова за такива неща. Поне за банята може да се каже че си уредила бебчето.

А азминавам да кажа само добро утро и чао. До края на седмицата няма да ме има и даже няма да мога да ви чета.


Виж целия пост
# 16
Е много съм разсеяна-сигурно има именички сред нас, и малка рожденичка си имаме- късмет и щастие на всички празнуващи днес!
Виж целия пост
# 17
ooooh! Наистина имаме именнички! Честит имен ден!
Данче на твоят малчуган желая да расте винаги здрав и щастлив! Нацелувай го от каките във форума  Blush


Тиха Вода - реакцията на мамите в парка щеше да е много интересна  Laughing ,но като се замисля - има вероятност просто и те да пробват  Laughing
Аз също обичам да седя сама,но не тук...в този апатамент.Така и не успях да го възприема като мой дом.А и не съм се мъчила да си призная.Чакам с милото да се преместим в новата ни къщурка и тогава всичко да се нареди...но тук - не   Confused  Чувствам накаква студенина от тия проклети бели стени.Та за това ми беше гадно самичка /ама щото и аз съм глупава ми не останах ад си нанкам при мама  Tired /
Виж целия пост
# 18
Честит празник на всички и по-специално на малчугана на Dan4e02bouquet Днес е и ден на Варна, а ние с милото ще празнуваме 4 години откакто сме заедно. Изобщо поводи много Grinning
ProstoAz, и аз почти не хапвам месо и преди, а сега още по-малко, но лекарят ми каза, че ако го замествам с кашкавали, сирена, мляко, яйца и подобни, няма никакъв проблем. Имам позната веганка /по-драстичната форма на вегетарианство/, която е родила 4 деца.
Виж целия пост
# 19
Отбивам се набързичко да честитя рождения ден на съкровището на Данчето- newsm59да ти е живо и здраво и да помага много за бебчо  newsm32! Също така честит голям християнски празник на всички мами,техните семейства и бъдещи съкровища,честито и на иемнничките(мама днес има също имен ден Flutter)  bouquet Днеска и аз мисля да запаля свещичка! Айде отивам да правя палачинки newsm64,ще излизам и после евентулано ще пиша!
Виж целия пост
# 20
Да се отчета и аз в новата темичка Laughing
Честит празник на всички именнички, на мамчетата и техните семейства. Нека Богородица закриля всички нас  и нашите бебчета:bouquet:
Честит прожден ден на мъника на Данче!!! Да ти е жив и здрав, много да те слуша и още едно здраво и послушно бебче през ноември!!!
Ако съм пропуслала да честитя още нещо моля да ме извините Embarassed ама мнооого ми се спи днес Tired.
До скоро Heart Eyes
Виж целия пост
# 21
Много хубав ден с много празнуващи! Hug

Честита рожденничак на Дан4етоbigdance2 Да ти расте здраво, умно и добро детенце!Да е мамина отмяна  и да ти помага за бебето!  bouquet

Честит празник на именниците! Бъдете много здрави и усмихнати!

Около мен има мнооого Марии, включително и моята мама и сега започвам да им звъня и да ги посещавам. Hug

Тиха Вода, нали ти казах, че и аз понякога се чуствам глупаво като започнат да ми обясняват малоумно в магазините...Мъглива ми е още разликата между портбебе, кош за новоредно, комбинирана количка....да не говорим, че нищо не разбирам от пелени, памперси и шишенца, ванички, подложки, повивалници... #Crazy Хич не си ги слагай тия работи. Hug Търси винаги добрата страна - ето, имаш си подложка за къпане! А аз сега чувам за това чудо... Embarassed

Оставям ви за сега и отивам да сготвя нещо. А и аз не ям месо...аз съм ви казвала, че преди да забременея обожвах пилешко, а сега.... Sick Да не говорим за другите меса.... Stop

Виж целия пост
# 22
Здравейте и от мен!
Данче, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК! Да ти е жив и здрав и много да те радва и слуша!
Пожелавам на всички бъдещи и настоящи мамчета да родят и отгледат здрави и красиви (не че има други) бебчета!
И аз съм решила днес да отида на църква, дори се чудя дали има църква Св. Богородица или подобно в София?
Нашия тати ми е казал аз да си избера име, но аз не искам така-искам двамата да се спрем на име, което харесваме. За сега имаме две любими - едното на баща му (да речем свекъра), а другото неутрално.Но май клоним към второто. Аз също гледах разни имени дни първите дни на ноември, но освен Деня на Будителите други празници не видях...
Хайде приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 23
Честит имен ден на всички!
Честит рожден ден на дечко на Данчето! Да ти е жив, здрав, палав и усмихнат!  bouquet
Виж целия пост
# 24
Здравейте мамчета Hug
Влизам супер набързо само да ви попитам нещо....Вчера ни подариха количка... и искам само да ви питам какво мислите за количките НеоНатао /дано правилно да съм го написала/ - на мен нищо не ми говори, а аз си бях харесала друга и.....абе както и а елл
Кажете някоя от вас има ли впечатления от тези колички, моля ви Praynig
Виж целия пост
# 25
Ох,ох че съм разсеяна.....
Честит празник на всички ви...нека Св.Богородица ни дава сили и здраве, и хубави здрави бебенца най-вече Praynig
Виж целия пост
# 26
Здравеите , приемате ли нови попълнения ? От Варна съм , преди десетина дена станах на 36 г и очаквам второто си дете , термина ми е 23.11. -вижда мми се адски далече Sad
Виж целия пост
# 27
Валети здравей!   bouquet  Ама... 23.11 според мен е тоолкова близо Simple Smile   Хоп - троп и ще си имаме всички по едно мрънкащо съкровище  Joy

Дита не бях обмислила тази страна на нещата.... Сега Тиха Вода наистина е едни гърди пред нас,защото и аз не знам какви са тия работи за банята  Laughing  Големи сме шемети всички ...

Мишунка дай името на английски как е точно ... да се поразровим всички,че така нищо не ми говори  newsm78
Виж целия пост
# 28
здравей, Валети и добре дошла  Laughing -еми далече си е и аз вече си искам бебетооо /то да не бърза, де, аз съм си нетърпелива/  Embarassed

честит празник на всички, да сте здрави и красиви и много вълнуващи преживявания ... Wink

честит и на мама Данче /ама и ти как си се "изхитрила" да родиш на такъв ден, днес е роден и Наполеон и всички, родени днес, са лидери и късметлии  Wink/ /50 пъти повторих 'роден', ама... не измислих синоним нещо/

а тази нощ сънувах, че раждам и родих 2 момиченца-беше много приятен сън и се събудих в страхотно настроение   Joy Joy странна работа...
Виж целия пост
# 29
Валети аз съм за 25 ноември и вече не ми се струва тооооооолкова далече, ей сега ще отлетят септември и октомври. Между другото честит празник и на теб - нали вече днешният ден е официален празник за Варна.
Честит имен ден и на всички, които имат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия