Ние НОЕМВРИйки сме щастливи,а в коремите ни - бебчета игриви

  • 10 299
  • 285
# 165
.....а и много ме подразни една позната, която вчера ми изтърси, че съм щяла да го родя в седмия месец.  Cry Откъде пък накъде, идваше ми да я  #2gunfire
Виж целия пост
# 166
засега веднъж имах леко подуване , ноооо след като изминах много км..то и кон да си ще се подуеш Laughing

нали знаеш как да си правиш тест дали си подута-отпред на коста натискаш силно с палец и ако остане дупка...е бременно подуване е
Виж целия пост
# 167
mimi, коя кост точно да натискам?
Виж целия пост
# 168
Здравейте!

Ей, така се развълнувах за септемврийското бебче! Heart Eyes Хайде да ни е кадемлийче, първото бебе от нашия раздел! Wink Като си представя, че след около 3 месеца и ни така ще се поздравяваме за нашите бебоци... Heart Eyes Hug

m_jov, и аз не спирам да се учудвам на простотиите дето ги ръсят хората около мен!От рода на "Леле, колко ниско си носиш корема!!" Close "Хич не ти е голям корема..." Close и други подобни. научих се вече - ИГНОР и толкова! Stop А тази твоя позната наистина може да ходи да се гръмне. Peace

Дес, и аз се чудех за тая ваничка - отначало не е ли голяма за бебето, а в един момент - не е ли малка?? newsm78

Къде се изгуби Jutoo?Някой помни ли какво каза?
Виж целия пост
# 169
Ditta, права си за всички доброжелателни и не-дотам доброжелателни коментари, знам че не трябва да им обръщам внимание....но някои ме уцелват точно в някое "слабо място" за което се притеснявам в момента.....и след това го мисля с дни.
Виж целия пост
# 170
отпред на прасеца
Виж целия пост
# 171
мерси   bouquet
Виж целия пост
# 172
А това разстояние между краченцата на бебето във ваничката не е ли голямо за новородено  newsm78
Виж целия пост
# 173
Aми къпя я от новородено до ден днешен,не е била голяма а и сега си седи в нея съвсем по мярка.Ама да ви кажа тя мойта дъщеричка е от дребовците,но до годинка примерно съвсем ще е добре за едно наддаващо стабилно бебе Grinning Ще изнамеря една снимка да ви покажа като съвсем малко беб как лежеше във ваничката Peace
Виж целия пост
# 174
m_jov, не се връзвай на такива приказки. Аз съм решила да си вържа на ръката една червена гривничка (както на малките бебета) против уруки. То не стига, че всеки те гледа в корема и ти дава акъли, но пък и тези, където все посягат да ти пипат корема....Много ме дразнят. Добре, че моя още не си личи прекалено, че не смеят много да ме пипат. Кой знае кога няма да издържа и ще шляпна някой по ръката.
Освен това не може да се сравняваме една с друга. Всеки си е различен. И моето бебче е по-надолу, но като почне да си играе ме рита къде ли не и си умирам от кеф. Щом си играе, значи е добре. А и аз съм добре (пу да не ми е уруки).
Трябва да мислим положително, че току виж предизвикаме съдбата! Аз мисля да си износя бебето да края, но пък каквото е писано, това ще стане нали? Важното е да ми е живо и здраво, всичко друго губи значение!
Виж целия пост
# 175
Eто една снимка:
http://images09.snimka.bg/000998569.jpg
Тук е на около 3 месеца,по малка не открих нещо
Виж целия пост
# 176
Дес малката е невероятна голяма сладурана пу пу.Започвам и аз да се замислям за такава ваничка като гледам е доста удобна но  стойка няма да взимам защото се къпехме във банята на един висок стол който си стой там и също ми беше удобно.Сега отивам да си взема пакосницата от градина и да видя пак какви ги е сътворила,че ми писна от тези госпожи все като отида все се оплакват и кога ли ще избухна ще видим все мойта е най лоша идва ми да ги #2gunfire
Виж целия пост
# 177
Дан4е,какво му е на детето бе?Изглежда такава кротушанка Grinning Снимките от РД са много сладки,голя принцеска си я направила на нейният ден Hug
А за ваничката просто с чиста съвест ви казвам е 100% попадение в покупките.За мен това е едно от удбствата които с нищо не заменям.По късно си спомням че купих възглавничка за коритце,ама много не го полвахме щото тя вече седеше и хич неискаше да лежи на нея,ама сега ще си я ползвам.Преди да я имам слагахме под главичката и гръбчето някоя нейна дрешка (по идея на майка ми Mr. Green)щото било студено на детето.Ама то тогава си беше бая мразовита зима та май беше права Wink
Виж целия пост
# 178
Дес, аз мислех да си взема обикновена ваничка, за да мога да си я ползвам и после, но май ме нави за такава. Може би само трябва да внимаваме да не е много малка, защото съм виждала някои наистина само за малки бебета. А твоята изглежда доста голяма. Имаш ли спомен от къде си я купувала?
А каката няма ли да ревнува, че къпеш бебчето в нейната ваничка Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Мале колко много имам да чета.
Влизам да ви кажа здравейте и да ви се похваля днес си заситих нуждата да купя нещо за бебчо и съм снимала, може да ги видите.
А да ви се оплача вчера бях на видеозон и лекарката изрази леко съмнение за пола- каза че май и се видяло "топченца" ама после не можа да потвърди-не се виждало.Бебчо е седалищно за сега.Та може и да има изненади с "бонус материали" Mr. Green
Аз се връщам да ви чета.
А само да кажа и това за изплащането на майчинството първите 9 месеца е ново и от скоро е 90% от нетната заплата.На мъжо ми сестра му е счетоводителка и миналата седмица беше в НОИ и информацията е директно от там.Просто още не се е разгласило.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия