Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да оформя кифлички, за да предотвратя изтичане на кашкавал?
Как да направя пица Верди?
Как да направя руски хляб?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да оформя кифлички, за да предотвратя изтичане на кашкавал?
За да оформите кифлички без разтичане на кашкавала, можете да използвате техника за навиване. Първо, разточете тестото в правоъгълна форма. След това го намажете с олио и поръсете със захар. Сгънете тестото на три пъти и след това нарежете получения квадрат на лентички. Усучете всяка лента и я оформете като възелче, за да предотвратите изтичане на кашкавал по време на печене.
-
Как да направя пица Верди?
-
Как да направя руски хляб?
За да направите руски хляб, можете да намерите рецепти, споделени в руските форуми. Тези рецепти обикновено включват специфични съставки и техники, които са популярни в руската кухня. Препоръчително е да изберете рецепта, която ви харесва и внимателно следвайте инструкциите при приготвянето ѝ у дома.
-
Как се приготвя фламкухена?
-
Как мога да кача снимка на моето произведение във форума?
Много съм се запалила по машина за хляб и колкото повече ви чета, толкова по-нетърпелива ставам да си купя. Моля за съвет каква да си взема? В момента в Техномаркет/-микс/-полис има два модела на Мулинекс. В по-стари теми прочетох че е по-добре машинката да е продълговата и да е с две бъркалки, а тези май не са такива. Коя марка си заслужава парите? Мъж ми, след леко втрещяване, мисля че вече е подготвен за цифрата от 160 лв, 
!
Все пак хубаво е да знам,че като ме домързи,машината ще ми го изпече без да полагам физически усилия!

Днес обиколихме няколко магазина и май Мулинекс ще взема. Имаше две Северин - едната само с три програми и без отложен старт /като тази която е на промоция в момента на сайта на Бон апети/, а другата беше много обемиста и е 200 лева. А за FiF - мъжа ми щом чуе че нещо е от ТСМ, дума не дава да се отвори.