за безплатните учебници и ....набор95

  • 25 495
  • 380
# 135
главно навън,само като се прибере да яде,я излавям да пореши някоя задача и чак тогава да излиза пак.
Виж целия пост
# 136
Зака4ки пред блока с мом4етата.
Още 4ете ''Под игото'' ве4е цяло лято. Sick
Ве4ерта на скайпа.
Нищо ново.
Виж целия пост
# 137
Ами и ние - компютър, телевизор, компютър, телевизор ...  ooooh!
Добре, че два дена в седмицата ходи на английски и два дена на волейбол.
За преговор и дума не ще да чуе  Tired

 Peace И ние сме така  Sick Само дето имаме уроци в къщи по български и английски. А успяваме и задачи да го накараме да решава... с много мъка, ама се бориме....Не знам ...това няма ли да има край    #2gunfire Ще ни подлудят... и деца и ние ще си го отнесем накрая... #Crazy  моя и в нормални условия учи с триста зора, а сега направо ми се ще да застрелям някой....
Виж целия пост
# 138
Скъпи родители имам едно предложение. Хайде и ние да започнем да стачкуваме за това че децата ни пропуснаха много. Учителите много не се впечатляват от това дали нашите деца ще изгубят. Да видим тогава за какво ще стачкуват?
Виж целия пост
# 139
Всъщност, аз напълно подкрепям стачката на учителите. Дъщеря ми също ги подкрепя, макар да си дава сметка, че й предстои трудна учебна година.
По-скоро бих стачкувала против това, че правителството се опитва да манипулира обществото и да го настройва срещу учителите.
И да, учителите, които познавам, определено се впечатляват от това колко, какво и как научават децата ни. Затова и стачкуват. А този урок ми се струва, че ще е полезен за всички, които желаят да се поучат.
Виж целия пост
# 140
Скъпи родители имам едно предложение. Хайде и ние да започнем да стачкуваме за това че децата ни пропуснаха много. Учителите много не се впечатляват от това дали нашите деца ще изгубят. Да видим тогава за какво ще стачкуват?

Аз пък все се надявам, че тази стачка ще доведе до появата на нов тип частни училища - на база на сегашните школи по български и математика. Без лукс и пр. щуротии, но затова пък на приемливи цени и със заинтересовани учители.
Виж целия пост
# 141
Всъщност, аз напълно подкрепям стачката на учителите. Дъщеря ми също ги подкрепя, макар да си дава сметка, че й предстои трудна учебна година.
По-скоро бих стачкувала против това, че правителството се опитва да манипулира обществото и да го настройва срещу учителите.
И да, учителите, които познавам, определено се впечатляват от това колко, какво и как научават децата ни. Затова и стачкуват. А този урок ми се струва, че ще е полезен за всички, които желаят да се поучат.

 newsm10
Виж целия пост
# 142
 ooooh! Crazy
Моля ви, хайде поне в тази тема не спорим за и против стачката ...
Всеки си има своите разбирания по този въпрос  Praynig
Виж целия пост
# 143
 Twisted EvilАйде честито-за новата учебна година-безплатни учебници от 1 до 7 клас Laughing-де'т се вика спечелихме една година Wink-първата реакция на сина ми като чу беше-значи мога да пиша вече с химикал в учебника и тетрадката Whistling Laughing
Виж целия пост
# 144
Аз докато не пипна не вярвам. Имахте ли срочни оценки.
Виж целия пост
# 145
Аз докато не пипна не вярвам. Имахте ли срочни оценки.
БЕЗПЛАТНИ УЧЕБНИЦИ - ЧЕСТИТО !
Като си купим учебните тетрадки, учебниците по български и математика, защото им предстой кандидатстване на децата ,ще спестим за някой друг частен урок. Sick
Не спирам да се ядосвам ,че не я пуснах една година по рано на у-ще.
Срочни оценки нямаме само по информационни технологии,география и икономика и домашна техника и икономика.
Виж целия пост
# 146
 Grinning Голяма далавера еййй. Големи късметлии сме!
По една година в началния и в основния курс икономисахме за учебници Wink

Как сте с ученето?
При нас е направо трагично тази година. Мързи я. Предпочита да виси в Скайпа и пред телевизора и в резултат нареди петиците за срока.
Виж целия пост
# 147
Grinning Голяма далавера еййй. Големи късметлии сме!
По една година в началния и в основния курс икономисахме за учебници Wink

Как сте с ученето?
При нас е направо трагично тази година. Мързи я. Предпочита да виси в Скайпа и пред телевизора и в резултат нареди петиците за срока.

същата работа Sad ooooh!
само,че имаме и четворка--по музика ooooh!

Срочни оценки нямаме само по информационни технологии,география и икономика, испански език,


Виж целия пост
# 148
Не бързайте да се радвате, че иде смяна на правителство и министри, та не се знае какво ще им хрумне на новите.

minkin, обърни внимание на правописа си, че ако детето гледа от теб, ще му бъде доста трудно.
Виж целия пост
# 149
Не бързайте да се радвате, че иде смяна на правителство и министри, та не се знае какво ще им хрумне на новите.

minkin, обърни внимание на правописа си, че ако детето гледа от теб, ще му бъде доста трудно.

да,има нещо вярно  за съжаление
ще стискам палци поне вза 7 клас да ни огрее,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия