Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са новите цени на учебниците за 6-ти клас?
Защо родителите на набор 95 нямат алтернатива за нови или употребявани учебници?
Какви са опитите на родителите да намерят решение за проблема с учебниците?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са новите цени на учебниците за 6-ти клас?
-
Защо родителите на набор 95 нямат алтернатива за нови или употребявани учебници?
-
Какви са опитите на родителите да намерят решение за проблема с учебниците?
-
Какви са опитите на училищата да осигурят учебници?
-
Какви са опитите на родителите да продадат старите учебници и дали си струва да се занимават с това?
От сега съм убедена,че Теди ще прочете само книгите от списъка(дано
) и нито ред повече.
). Не ходи на някакъв спорт (не че не опита доста, вкл. и танци, но на нищо не се задържа), но се движи доста - все още играе на двора с децата. 
Около 21 ч. се прибираме в къщи с надеждата,че отрочето седи отдавна в къщи и чака някой да му предложи вечеря.Отдалече се вижда че в нашия апартамент е тъмно и почвам да изпадам в паника.Излизайки от асансьора се спъвам в омърлушено същество седнало на скейтчето си от 3 часа.Равносметката:човекът умишлено не си е взел GSM-а,защото докато кара има голяма вероятност да го изгуби(мисля,че бройката до момента е 3-4 апарата),а като се прибрал се оказало ,че не може да си отключи имало проблем с единия ключ.Ще кажете нормални неща.Но аз полудях от яд,че моят 13 г. син може да бъде токова несъобразителен и безпомощен.Баба му живее през една улица от нас и на него изобщо не му минало през главата да отиде у майка ми да ни чака ,да се обади от техния телефон и да ни предупреди,че е навън или просто да вземе връзката ключове на майка ми от нашия апартамент и просто да си влезе.

Но тава за дрогата, ако наистина имаш съмнения, вземи го провери, че да реагираш навреме. Познавам не един и двама, затъвали с дрога. Някои се оправиха и имат семейства, на други семействата ходят в черно....