Ролото според мен стоят най- добре в кухня..римските с пердета също биха отивали , но на тежко обзавеждане
Кой тип щори е най-подходящ за кухня?
Здравей, аз имам щори "плисе" от Гершман в една стая, изработени са от плат, който уж спира слънцето- беше най-скъпия, но при слънчев ден в стаята е приятно светло - с мека светлина. Аз лично не бих сложила от тях за спалня, тъй като спя на тъмно. Относно затъмняването: единствения начин щорите да го осигурят е, ако са от плат "блекаут", който напълно затъмнява, едната му страна е нещо като мушама...Иначе- много са красиви, качествени, още не се е налагало почистване, но тази материя не се пере, а се забърсва, така че сама прецени. В спалнята сложих "римски" щори, намерих магазин, който шие по поръчка, в твоя град не може да няма, купих сама плат и излязоха на доста прилична цена, виждала съм мострите в гершман, сега имат и нови платове, но с техен плат излиза доста скъпо.., успех
, мисля си, че е недопустимо да се сложи Японска стена например и да се окичи с перде, яп. стена и римските щори по същество изискват изчиснено пространство, а плисе в някакъв семпъл цвят ще е супер, за да спира слънцето. Успех и на теб, за кухнята- мисля си за Роло
Препоръчани теми