Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 767
  • 1 162
# 1 140
http://jogos.hex.com.br/jogo/myself-2/
Виж целия пост
# 1 141
Здравейте   bouquet
Играя играта на  klaris :
 http://jogos.hex.com.br/jogo/myself-2/
Взех някаква риза, но не знам къде изчезна и парче от счупената саксия .
Взех и ключове , очила и спрей
и въже
Виж целия пост
# 1 142
Не знам как да взема съндъчето зад решетката  newsm78
Виж целия пост
# 1 143
Никой ли не играе  Sad
Виж целия пост
# 1 144
Маги, не мога да мина покрай охраната..Имах само риза и парче от саксия, с парчето отворих решетката, но не мога да мина оттам..с две думи закциклих  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 145
като кликнеш на чекмедженцата ти иска кодове - това са кодовете от снимките на затворниците / или каквито са там / - тогава се вземат очилата, ключовете , спрея и въжето  Peace
Виж целия пост
# 1 146
А къде да търся снимките?

Видях  Wink

Маги, комбинирах въжето с очилата и с тях кликах по куфарчето, ефекта беше, че като се върнах при пазача, вратата беше отворена
Виж целия пост
# 1 147
А къде да търся снимките?

Видях  Wink

Маги, комбинирах въжето с очилата и с тях кликах по куфарчето, ефекта беше, че като се върнах при пазача, вратата беше отворена
  bouquet благодаря
отидох при една бабка , след това в къщата при един "майстор " , в банята / от там взех тоалетна хартия / и сега съм до един прозорец и инвентара ми изчезна  newsm78
Виж целия пост
# 1 148
а аз тоалетната хартия я пуснах в тоалетната и после пуснах водата на кинефа ама нищо повече не се сещам newsm78
Виж целия пост
# 1 149
ще приспя малката и пак се връщам Simple Smile
Виж целия пост
# 1 150
mu6morok, и аз съм дотам. В стаята, пред която боядисва бояджията, не мога нищо да взема..
Виж целия пост
# 1 151
абе върнах се пак при бабата говорих пак с нея и после се качих пак при бояджията и ми даде за разговора 2 опции избрах изречението отляво и той изчезна и с ключовете отключих стаята и влезнах ама нъци нищо не мога да взема и пак зацикляне.
а долу при бабичката ако избера левия диалог ми дава едно гробище и като отворя единия гроб излизат едни мухи и ги напръсквам със спрея и се появява един сандък ама нищо повече.аз съм до тук
Виж целия пост
# 1 152
Играта е супер бъгава, щото вече за незнам кой път ме изхвърля  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 153
и аз се отказах, пробвайте тази http://gamershood.com/flashgames/3446 Интересна е  Peace
Виж целия пост
# 1 154
Привет, момичета! Зареждам играта на klaris.
Май е време за нова тема, че тази доста тежка стана.
--------------
Р. P. Пуснах тема в Календара- днес Сафо е рожденичка! Нека я поздравим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия