Коя е последната книга, която подарихте на детето си?

  • 113 922
  • 1 469
# 210
Извинявам се, че задавам въпрос в темата, но бихте ли маказали каква е цената на доставката ако си поръчам книги от тук(ако някой е купувал):
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=24216&pt=0&cat=163
или тук:
http://www.books.bg/subj.php3?SubID=71&pg=10

Крайната цена на книгата-това ли е сумата която се плаща с доставката?
Виж целия пост
# 211
Аз постоянно копувам книги.
Последно му купих музикална книжка с Мечо Пух, с мелодии и клавесин и друга музикална с малко пиано и песни с ноти (шифри) вътре.
Допълнително баща му носи много начални книжки на английски от Щатите. Редувам ден с четене на английски, ден на български.
Виж целия пост
# 212
Извинявам се, че задавам въпрос в темата, но бихте ли маказали каква е цената на доставката ако си поръчам книги от тук(ако някой е купувал):
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=24216&pt=0&cat=163
или тук:
http://www.books.bg/subj.php3?SubID=71&pg=10

Крайната цена на книгата-това ли е сумата която се плаща с доставката?

За Пингвините при поръчка на книги над 20 лв. доставката е безплатна. Peace
За втория линк трябва да сложиш нещо в кошницата и ще провериш колко ще ти струва.
Виж целия пост
# 213
Дияна има доста книги, но най-четената е "Световен атлас на животните". Сега искала енциклопедия на човешкото тяло.
Виж целия пост
# 214
"Киносалон колите" и "Моята първа енциклопедия". От киносалона определено съм разочарована - първо детето не прояви никакъв интерес, второ прожекционното апаратче въобще не го бива. Енциклопедията обаче е страхотна. Доста се колебах между нея и меденосладката с Мечо Пух, но определено не съм сбъркала.

ТЪкмо ме хавана яд, че не съм взела Киносалон колите на племенника, а най- обикновената. Да се успокоя тогава. Енциклопедията е разкошна, да. НЯкои раздели и аз ги чета с интерес.
Виж целия пост
# 215


С автограф от авторката! Приключение и половина Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Подариха на сина ми ето тази много красива книга Дядо Коледа, по цял ден я разнася и иска някой да му чете.
Виж целия пост
# 217
"Киносалон колите" и "Моята първа енциклопедия". От киносалона определено съм разочарована - първо детето не прояви никакъв интерес, второ прожекционното апаратче въобще не го бива. Енциклопедията обаче е страхотна. Доста се колебах между нея и меденосладката с Мечо Пух, но определено не съм сбъркала.
А, енциклопедията е супер. Наскоро видях в Солун, че е поредица, т.е. след първата следват тематични. Дано да ги пуснат на български всичките.

А, Ваче, Светослав Минков е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 218
  Последното беше една футболна енциклопедия (големият ми син събира енциклопедии,а на футбола е "болен" фен, особено на английския), както и поредната част на географската енциклопедия, със знамената, която продават по РЕП-овете. Но купих и ново издание на "Емил от Льоняберя", защото старото книжле от моето детство го направихме на баница, че вече не помня колко пъти сме го чели... Grinning А това,че започнаха пак да го дават по К1, наново възроди интереса към Емилчо у моите момчета... Laughing
Виж целия пост
# 219
 

Това са последните две книжки, които Зори и Косьо получиха от благотворителния коледен маскарад в Ателие 313. На изд.Фют са, с хубаво оформление и печат. "Елхата" е по приказката на Андерсен, "Лешникотрошачката"- по Е.Т.А Хофман. И двете са адаптирани, но стават.  Simple Smile Четохме със Зорница "Лешникотрошачката" и на нея много й хареса. Сега започваме с "Елхата".

За Нова Година подарихме на Косьо енциклопедията на М-тел с рекордите на Гинес. Определено го заинтригуваха.

Чакам от Мобилис.бг  "Малкият мъж и малката мис" на Ерих Кестнер, пак за него. През лятото като част от списъка книги за у-ще прочете "Малкият мъж" и му беше много интересна.
Виж целия пост
# 220
тази
http://zadeteto.com/produkt/56
и понеже имаше огромен успех ,взехме и "Златокоска и трите мечета"от същата поредица
Илюстрациите са страхотни и по тях може да се разказва много увлекателно на дори толкова малки деца ,като моето
 Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Криско много обича книги. Вече започнахме да купуваме приказки и да правим опити да му ги четем, но още не се заслушва особена, така че основно разглеждаме картинките! Последно му купихме "Златна броеница" - с български народни приказки.
Толкова е сладък като каже - "дай тинга" (т.е. книга)!
Виж целия пост
# 222
"Коледни вълшебства"
Виж целия пост
# 223
"Роня, дъщерята на разбойника" и детските стихове на Дора Габе.
Виж целия пост
# 224
За именния ден - 07,01 - последния Хари Потър, поъчала си го е и го чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия