Коя е последната книга, която подарихте на детето си?

  • 113 921
  • 1 469
# 795
Приключенията на Незнайко" и "Пет приказки".
Виж целия пост
# 796

Тази му взех последно. Харесва му, взе си я със себе си, когато тръгна за баба си. Днес се прибира и очаквам да ме залее с интересни факти за динозаврите. Така се случи и с планетите, знае почти всичко за тях.
Виж целия пост
# 797
Пиратология"
Виж целия пост
# 798
Рандеманът след празниците е:
"Приказките на барда Бийдъл"
"Митология"
"Египтология"
Енциклопедия на Уинкс
"Енциклопедия на пиратите" на "ФЮТ"
"Как да намерим феите на цветята" - последното си го купи сама, с пари от сурвакането.
Виж целия пост
# 799
      

"Мечето Рошко и бебето" стана абсолютен фаворит, за мое учудване /Преди като чуеше някъде да плаче бебе казваше :"Накарай го да спре, не издържам повече. Laughing".
Четем я по няколко пъти на ден.

Харесахме тази, но сякаш е малък за нея.  Thinking


Серия от луксозни книги, които крият много изненади за малките читатели: променящи се в зависимост от ъгъла на гледане изображения, вдигащи се капачета, триизмерни и мърдащи се фигури, елементи "пипни и усети" и още куп забавни игри.

Тръгвайки с капитан Едноръкия, децата ще преживеят вълнуващи приключения. Ще научат как да станат най-храбрите, най-веселите и най-дръзките морски авантюристи. Ще присъстват на пиратско пиршество и ще се разходят из пиратския кораб. С помощта на стара карта ще намерят скрито съкровище и ще разберат още куп интересни неща.
Виж целия пост
# 800
Голям фен на книгите е наследника!Може би защото обича вечер да се гушкаме и да си четем,може би,защото от много малък му чета,не знам.След като прочетохме "Пипи Дългото чорапче","Маншон,Полуобувка и Мъхеста брада" и "Приключенията на Лукчо",идва ред на едни приказки от братя Грим,"Патиланци" и "Мечо Пух".Четем по няколко страници преди сън,но приятно ме изненадва,че си спомня почти всичко от книжките.
Doro,откъде купи"Приключенията на Незнайко"?Беше ми любима като дете и съм сигурна,че и Макс ще я хареса!
Виж целия пост
# 801
Г
Doro,откъде купи"Приключенията на Незнайко"?Беше ми любима като дете и съм сигурна,че и Макс ще я хареса!

 От книжарница АБВ те са поредица ученическа литература.Наистина помня колко ми беше интересна и с каква радост я купих на малката. Дано да я намериш.  bouquet
Виж целия пост
# 802
Последно за НГ малчо получи тези 3-те:

Тази втората е с 3Д очила, на нас ни беше интересно, но той не можа да схване какво е различното, явно е много малък за нея.

За Коледа получи 2 панорамни книжки, 2 книжки със стикери и няколко с приказки.
Виж целия пост
# 803
Тези от "ПАН" са избрали доста странно заглавие - "Моята първа книга". Книгата не е ли предназначена за 3-5 годишни?
Споредтях до 3 години не се ли полагат на детето книжки, що ли?
Виж целия пост
# 804
- тази е от вчера.

Днес, аз мисля да си подаря, последната книга от поедицата за Хари Потър!
Виж целия пост
# 805
Един от Коледните подаръци за децата, от който аз съм очарована - Български народни приказки. Страхотно издание, оригиналните приказки, твърди корици, плътни страници, грапави, като пергамент, красиви илюстрации. Отдавна не съм се радвала така!
Виж целия пост
# 806
Хвърлила съм око на "200 идеи за скуката" - за подарък, ама и аз ще метна едно очо. Иначе имам "501 занимания за деца" - не е толкова цветна, но аритметиката е добра Simple Smile
Реколтата от празниците - две книжки със звуци, океанската и "Тропическата гора". Една 3Д за динозаври. Една с пъзели за феи. "Емил от Льонеберя", който буди възторзи и опити за подражание. За щастие супникът ни е твърде широк.
И тази с фокусите на Лили Чудото. Малко са сложни, аз обаче веднага си харесах един.
"Голямата книга за изкуството" жъне успехи, както се надявах - почна да прави разни работи без мен. Нарисува ми пчела.
Виж целия пост
# 807
От поредицата "Чародейства" - "Камбанка" - страхотни илюстрации, най-хубавите от тази поредица, а и от доста книги които имаме
Виж целия пост
# 808
http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=1457 Страхотна енциклопедия за по-големи деца
Виж целия пост
# 809
star, моля те, ако можеш дай линк към тази книжка за динозаврите, синът ми е фен на динозаврите и имаме всички видове книжки свързани с динозаври, но тази, която ти си снимала явно съм я пропуснала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия