Коя е последната книга, която подарихте на детето си?

  • 113 922
  • 1 469
# 810
Ето, тук дори е по-евтина Winkhttp://www.hermesbooks.com/detail.php?pID=992&pcatID=130
Виж целия пост
# 811
buni, MTV вече ти е помогнала с линк   bouquet.

В книжрница Пингвините също я има на тази цена 

http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=27617
Виж целия пост
# 812
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 813
аz съм шокирана от цените на новите книги в България  ooooh!
Виж целия пост
# 814
Книгата за Динозаврите, която е показала star, я получи за Коледа, за Нова година и подариха Рубинени приказки на издателство ПАН, а вчера по нейно настояване купихме "Пипи Дългото Чорапче".
Виж целия пост
# 815
Приказки от Шарл Перо. Книгата съдържа 10 от най - известните приказки  на Шарл Перо.
Виж целия пост
# 816
"Приказките на барда Бийдъл" за РД
"Какво става с мен?" на изд. Фют
а му подариха за РД " Вълчият брат"
Виж целия пост
# 817
А какво ще кажете за книгите от тази поредица? Дъщеря ми се е заяла да и ги купя,те доколкото разбрах за сега само две преведени на БГ. Аз обаче още се чудя...  Thinking

  bouquet Magi_D 
Виж целия пост
# 818
А какво ще кажете за книгите от тази поредица? Дъщеря ми се е заяла да и ги купя,те доколкото разбрах за сега само две преведени на БГ. Аз обаче още се чудя...  Thinking


Ето едно мнение за тези книжки:

Аз някъде вече писах, че вкъщи хит са Goosebumps - миналата седмица случайно видях "Кажи Зеле и умри" и "Стой далеч от мазето". Първо аз ги изчетох с голям кеф - такива книжки нямаше ние като бяхме деца. Синът ми почна "Кажи Зеле" в неделя и вчера поиска "Стой далеч от мазето". Не мога да повярвам, че за седмица ще прочете към 300 страници без да въобще да го подканям. Но и книжките си ги бива - явно са писани да грабнат човек. Отгоре пише, че са трилъри за деца. Супер са - казва сина ми. Той е на 11 години. Според мен стават за подарък и на по-малки деца 8-9 - стига да могат сами да четат. Има много пряка реч и най-важното - не изглеждат дебели  Wink това май е много важно в тази възраст. Да си призная и мен като дете това беше първото, което ме интересуваше.

Ако потърсиш Goosebumps с търсачката излизат още.
Виж целия пост
# 819
Здравейте, на моя син, който е на 7 години му подарих Ян Бибиян и Магьосникът от Оз. Той самият си купи Без дом.
Обича много да му чета, всяка вечер без приказка не заспива. Simple Smile
Виж целия пост
# 820
Тази е от днес, подарък от приятелка  Hug. Осктават ни още 3, за да попълним колекцията  Grinning.
Виж целия пост
# 821
Тази е от днес, подарък от приятелка  Hug. Осктават ни още 3, за да попълним колекцията  Grinning.

Аз събирам същата поредица само че в малкия вариант. По-горе писах за книгата "Камбанка". Ако детенцето ти е момиченце много ще й хареса защото илюстрациите са направо вълшебни Peace
Виж целия пост
# 822
Miriel, благодаря ти! Ще я погледна Камбанка, от седмица имаме филмчето, наистина е голяма красота  Grinning.
Виж целия пост
# 823
Моята първа книжка за гората



С плъзгачи, прозорчета и много капачета!

Виж целия пост
# 824
Някой срещал ли е книжка подобна на "Бебе на нулева възраст" на Мари-Клод Моншо, в която да са обяснени достъпно за 4 годишна бъдеща кака раждането, кърменето и грижите за бебето. Имам спомен, че бях виждала нещо подобно, но преди 4-5 години, още като бях бременна с Калина. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия