Коя е последната книга, която подарихте на детето си?

  • 113 923
  • 1 469
# 825
Цвети, стара е книжката, нали? Виж ТОВА! Ако не я намериш по книжарници, потърси в библиотеката, в краен случай , от там  Grinning!
Виж целия пост
# 826
Мерси, star!  bouquet Търся подобна книжка, защото гореписаната я имаме и вече я научихме наизуст. Mr. Green
Виж целия пост
# 827
Ъъъъ, ми да, то е написано - подобна, ама сутрин и с очила, кой да види  Mr. Green!
Виж целия пост
# 828
Последната,която открих за малката е тази:

много забавна книжка,която ще и остане,като мил спoмeн за дeтствoтo. Най-много и хареса това,че може да залепя свои снимки вътре   Grinning
Виж целия пост
# 829
Последно взех за малкия "Горската библиотека" и "Горската гара" от поредицата "Във вълшебната гора". От доста време издирвам "Автомобилно състезание в гората", ако я видите някъде, свиркайте!
Виж целия пост
# 830
Всичко за Франклин Mr. Green...баси поредицата ooooh!
Виж целия пост
# 831
Бях писала, че съм купила "Аз, Клара и ктаракът Казимир" и "Моливко и Сръчко в Антарктида" - не ги препоръчвам, много нескопосани книжки. Първата е на една жълтеникава хратия с прекалено едър шрифт, а историите са по-безинтересни от тези за Франклин, абсолютно плоски разказчета, явно единствената цел на книжката е човек един път да се излъже да я купи и да не повтори. А във втората съм изумена от бедния речник, който е използвал преводачът, на места звучи като преразказ на четвъртокласник. Отделно прекалено често се срещат думички като малките идиотчета, изкуфелников и т.н. И от двете поредици не бих купила по още една книжка.
Виж целия пост
# 832
Всичко за Франклин Mr. Green...баси поредицата ooooh!

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 833
...ми така де ...аз гледам авторите са двама..май жени...не знам.. живи ли са....пишат ли още Laughing
Виж целия пост
# 834
...ми така де ...аз гледам авторите са двама..май жени...не знам.. живи ли са....пишат ли още Laughing

Много се смях Joy Нищо чудно още да пишат след като излизат нови и нови книжки и анимационни филмчета.
Виж целия пост
# 835
Миналата седмица заръчах от ел-книжарница Книгосвят една голяяма и хубава енциклопедия на изкуството. Обаче нещо се случи с поръчката и нито ми се обадиха, нито книги ми донесоха... Чаках с трепет, но тръни и глогини.
За втори път ми се случва такова нещо, но първия път не помня коя книжарница беше. Язък!

Но ще я купя де и ще ви се похваля!
Виж целия пост
# 836
...ми така де ...аз гледам авторите са двама..май жени...не знам.. живи ли са....пишат ли още Laughing

Много се смях Joy Нищо чудно още да пишат след като излизат нови и нови книжки и анимационни филмчета.
..дано наследниците им.... нямат тяхната дарба Hug
Виж целия пост
# 837
...ми така де ...аз гледам авторите са двама..май жени...не знам.. живи ли са....пишат ли още Laughing

Много се смях Joy Нищо чудно още да пишат след като излизат нови и нови книжки и анимационни филмчета.
Радвам се,че ви развеселих   Peace
Виж целия пост
# 838

..дано наследниците им.... нямат тяхната дарба Hug

Не ти се получава. Родствениците им започнаха ето това http://www.fiut.bg/index.php?page=shop.browse&category_id=74 … art&Itemid=32, преди да се усетим.
Гени, какво да правиш...върви ритай срещу тях. Така че, да живее Франклин...до пълно  #Silly
Виж целия пост
# 839
"Бамби-2"- винаги съм се питала какво е станало с еленчето, след като ловецът засреля майка му и баща му го отведе в гората. Тази вечер ще си почетем по този въпрос с малкия.  Laughing
А, също и за "Франклин и коледният подарък". Какво му е на "Франклин"? Моят син си го обича.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия