Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за бременност и здравеопазване, споделени във форума?
Какви са препоръките за избор на бебешко оборудване във форума?
Какви са препоръките за отношението на лекарите и здравеопазването, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за бременност и здравеопазване, споделени във форума?
Във форума се споделят различни препоръки за бременност и здравеопазване. Някои от тях включват внимателно наблюдение на симптомите, измерване на кръвното налягане, внимателно изследване на всяко необичайно състояние. Също така се споделят преживявания с лекари и болнични заведения, като се подчертава важността на внимателния избор на медицински специалисти.
-
Какви са препоръките за избор на бебешко оборудване във форума?
-
Какви са препоръките за отношението на лекарите и здравеопазването, споделени във форума?
-
Какво представлява тестът за фибронектин на плода?
-
Как се измерва дължината на шийката на матката по време на бременност?
Тръгнем ли за преглед сме делегация, защото мойта Доки много подробно обяснява и на всички ни е много интересно и все нямаме търпение
/, но ако не мине до утре май ще трябва да ходя на очен лекар. Уф, пък не съм чула за капки за очи, които да не противопоказни за бременни. Те всичките са с разни антибиотици и кортизони
Аз вчера попрочетох малко от форум "недоносени дечица" и за какво ми беше!!
Сега съм се ошашкала, че течението дето го имам е прекалено воднисто и ми изтичат околоплодните води
Тежиии тоя корем,пак хубу,че не е огромен,представям си иначе даже до магазина нямаше да мога да ида
И тая глава все ме върти-ниско ли е,високо ли е това кръвно вече не знам...
Е,ако продължаваме така с това кръвно....ще мисля,дано се пооправя.
