Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за бременност и здравеопазване, споделени във форума?
Какви са препоръките за избор на бебешко оборудване във форума?
Какви са препоръките за отношението на лекарите и здравеопазването, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за бременност и здравеопазване, споделени във форума?
Във форума се споделят различни препоръки за бременност и здравеопазване. Някои от тях включват внимателно наблюдение на симптомите, измерване на кръвното налягане, внимателно изследване на всяко необичайно състояние. Също така се споделят преживявания с лекари и болнични заведения, като се подчертава важността на внимателния избор на медицински специалисти.
-
Какви са препоръките за избор на бебешко оборудване във форума?
-
Какви са препоръките за отношението на лекарите и здравеопазването, споделени във форума?
-
Какво представлява тестът за фибронектин на плода?
-
Как се измерва дължината на шийката на матката по време на бременност?

Оказа се не само при мен, ама никой не си признава и не бях предупредена. Много е гадно и няма оправия. Така е в началото, явно, докато бебока не познава майка си ли...знам ли...и въпреки ежечасовото миене на гърдите, положението е страшно. Така, че да знаете и имайте по няколко бройки сутиен/потник. То може при майките с по-малък бюст да не се получи така, защото при мен потенето беше под гърдите, ама...все пак имайте едно наум 

.Ела ме виж мен сега дали ми е спокойно,такова шубе ме гони,че незнам къде се намирам 


После уж ми мина,но като лежах и при ставането пак усещам дискомфорт,Сега вече си ме боли и катсе дижа.Прилича ми на нещо като мускулна болка,настинало място ли да кажа.....незнам и аз....
,обаче просто споделям какво ми е.Знам всичко което ме очаква,а преди само от изчетено неможех да имам пълна представа.И се страхувам от много неща не само около раждането ами всичко покрай него,ама е дълго за обяснение и едва ли някой го вълнува това.Само мога да ви кажа,супер сте си вие които ви е за първи път