МелоМа(да)ми - 8

  • 13 345
  • 291
# 60
Добро утро момичета! Hug

Кафе за събуждане!



И още нещо, което съм сигурна, че ще ви събуди, ако кафето не е успяло.
Виж целия пост
# 61
Нещо по-така...
Виж целия пост
# 62
  Добро утро! Grinning
Виж целия пост
# 63
Продължава да ми е 'либовно'  Heart Eyes
Само не ме линчувайте заради таз песничка  Mr. Green
Не ми е в стила, но ми е в настроението  Wink

п.с. Тео, събуждането беше жестоко! Simple Smile


Виж целия пост
# 64
Аз съм много щастлива, че моя приятелка направи слайд шоу на песничката, която ви казвах, че не мога да спра да си слушам последните седмици.  Разкошен текст, любима китара, не мога да й се нарадвам. Знам, че едва ли ще ви хареса, но не мога да не я споделя - Крис и Джеф отново заедно  Heart Eyes - Justified
Виж целия пост
# 65
Добро утрооооооо!
А бе защо ви няма в последно време?  Rolling Eyes
Мислех, че ще ви провокирам с лигавата песничка, но уви...
А щом и Шуши я няма, започва да става мнооого подозрително!  newsm78
Я аз да сложа кафето
и да ви пусна поздравче, пък дано дойдете  Hug

Millena, и парчето и клипа ми харесаха  Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Добър ден  Hug
Аз, както предполагам разбрахте,влизам тук пове4е да слушам  Embarassed
ето ви това
4увствам се малко като изгубена,а тези двамата ме карат да ме4тая.
Моми4ета,знае ли някоя каква музика се слуша по дискотеките в БГ сега.Тук са хит поп песните от 80те  newsm78
Виж целия пост
# 67
Върховно усещане е да ги слушаш  Blush

Пазя топъл спомен от тази песен първи оргазъм
Виж целия пост
# 68
Millena, и парчето и клипа ми харесаха  Simple Smile[/color]

Благодаря ти. Много ми топли сърцето тази песен напоследък. Страшно символична ми е. А текста просто е.... ами Крис  Heart Eyes
Виж целия пост
# 69
Eдно кръшно начало на дня  Grinning
Виж целия пост
# 70
Да ви е добро утротоооо!

jj, добре, че си ти, че инак ни загина темичката  Wink

Нещо събуждащо и от мен от един готин сръбски филм Мунje - група Месо - rizlu imaš ličnu kartu nemaš  Mr. Green
Само не знам защо е с това име парчето и с тези кадри, но само това намерих в нета.
Виж целия пост
# 71
Да ви е добро утротоооо!

jj, добре, че си ти, че инак ни загина темичката  Wink

Нещо събуждащо и от мен от един готин сръбски филм Мунje - група Месо - rizlu imaš ličnu kartu nemaš  Mr. Green
Само не знам защо е с това име парчето и с тези кадри, но само това намерих в нета.


Този филм е голяма забава. Препоръчвам на тези, които са го пропуснали  Grinning
Виж целия пост
# 72
Днес ми е ей такова. В опита ми да се самосъхраня....
Виж целия пост
# 73
Днес съм малко кофти настроение Rolling Eyes
http://youtube.com/watch?v=KtzcOqv_P-4
Виж целия пост
# 74
И на мен ми е кофти, Ео  Hug  bouquet Макар сигурно да сме на различна вълна.
А тази песен е класика. Благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия