Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 345
е-ееее мн.ви благодаря!!!живи и здрави да сте!!!  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 346
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177596     ЗДРАВЕЙТЕ,най-после да се включа и аз снимките не са много качествени но все пак и аз да се похваля Simple Smile

Много ми хареса гоблена със слънчогладите.На коя фирма е или си е твоя комплектовка и ако е твоя имаш ли схеме и легенда с цветовете.
Виж целия пост
# 347
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177596     ЗДРАВЕЙТЕ,най-после да се включа и аз снимките не са много качествени но все пак и аз да се похваля Simple Smile

Много ми хареса гоблена със слънчогладите.На коя фирма е или си е твоя комплектовка и ако е твоя имаш ли схеме и легенда с цветовете.


Не съм Виви, ама да ти кажа, че това са добруджанските сънчогледи на Солария, ето тук може да ги видиш:
http://www.solaria.online.bg/gobleni/index.html
Виж целия пост
# 348
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177596     ЗДРАВЕЙТЕ,най-после да се включа и аз снимките не са много качествени но все пак и аз да се похваля Simple Smile

Много ми хареса гоблена със слънчогладите.На коя фирма е или си е твоя комплектовка и ако е твоя имаш ли схеме и легенда с цветовете.

Шила съм го преди 3г и бяха ми дали схемата конците си ги събирах аз,сега нищо нямам съжалявам,че немога да помогна
Виж целия пост
# 349
Здравейте   Hug,
Отдавна чета темата, но не съм писала до сега.Творбите които показвате са прекрасни!За съжаление времето ми за  любимото хоби е ограничено -имам ушити 3 малки гобленчета по Вилерови модели. Но от скоро съм почитателка на кръстатия бод.Много ми харесва Мулен руж на Вервако и бих искала да помоля ако ви се  намира схема да я споделите с мен.Благодаря предварително на всички! Simple Smile

Виж целия пост
# 350
е най-после след месец бродиране направих това:)
Украсата е малко набързо ,ама бях любопитна как може да изглежда така намацано:)


Всеки ден ви чета момичета , правите прекрасни неща. Хипатия а ти си един незаменим приятел ,който  откликва на всеки при нужда. Картичката е прекрасна, можеш ли да обясниш как я оформи - залепи за картона и т.н.. Аз шия от много години гоблени, но никога не съм правила картички, а сега ми се ще да направя няколко за Коледа и за подарък на една малка госпожица.  bouquet
Виж целия пост
# 351
Добра ви вечер!
Да пусна подменените конци на ДМЦ във вид на таблица. Тук
Голямо мерси на sissak
Виж целия пост
# 352
miangelova,
благодаря за добрите думи:)
Ползвах готови картички,такива с отвор -
овален или квадратен ,за да се сложи отзад картинка.
Аз имам мания да купувам разни красиви и полезни нещица-без да знам дали ще ги ползвам в момента или не.
Имам цяла ракла с боички,бисери,картички ,панделки,фигурки,брокат и какво ли още не.
В случая импровизирах- а и много бързах в стремежа си да направя нещо,преди малката ми дъщеричка да с е прибере от разходка и да поиска да твори:)
Просто залепих отзад бродерията. Обсипах отпред  с брокат.
Това е.
Но самата бродерия е ефектна, въпреки ,ч е е малка . Вероятно това се дължи на многото бекстич.
kita99,
мерси за линка
 NadiaNGX,
тук има доста неща на въпросната фирма,
за съжаление отдавна не е обновявано
Кликни на цветя
snowdrop,
я виж тази схема върши ли работа.
Виж целия пост
# 353
Добро ви утро!
На патерици честит рожден ден на KATYA KOCI! Да си много щастлива!
sissak, моля давай коледните пермини. Да те питам на 10 четене в другия форум видях, че си издирвала гоблена който издирвах за моята приятелка. Видях също, че си намерила картинки и на другите два. Кажи какво стана? Имаш ли вече схемите и ако да, може ли да помоля и за тях?? Говоря за много шарените сезони.
Виж целия пост
# 354
За коледните Пермини няма проблем,ама кой беше другия гоблен,подскажи,че не се сещам.Да не са онези с мадамите-сезони

Извинявай,изчетох и впоследствие разбрах.Ще ги кача всички тук http://sissak1.mylivepage.com/
Сезоните са в PM и като гледам схемата,доста шиене ще трябва.
Виж целия пост
# 355
Хипатиля моето голямо БЛАГОДАРЯ! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 356
С голямо закъснение, Благодаря момичета  bouquet

За съжаление нямам почти никакво свободно време напоследък  Cry
Преди седмица взех рамкирания си гоблен.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4146543
Резултата ми харесва и не съжалявам, че дадох толкова пари за рамката.
За следващия обаче ще си помисля  Mr. Green

Спорно шиене желая на всички Party

Дано пак не ми се затрие поста, че вече за 3 път го пиша. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 357
eliss няма и за какво да съжаляваш!  Hug Станал е страхотееееен!  Peace
Виж целия пост
# 358
Честит рожден ден на Катя и от мен, на патерици  bouquet

Хипатия, бързо направената картичка е много хубава, а това с броката е идея за мен и тази година, ако имам време за доизпипване ще ги украся и аз по този начин моите картички.
елис, незнам защо, но на мен не ми се отваря страницата с гоблена, а така съм любопитна Grinning Утре ще пробвам пак.
Виждам, че за кратко време вие пак успяхте да изпишете цяла темичка Hug
Тези дни и аз ще покажа нещо от мен. Уших детското гобленче, но ме е налегнала такава мърза, ако можех по цял ден бих спала Crazy
Виж целия пост
# 359
........ но ме е налегнала такава мърза, ако можех по цял ден бих спала Crazy

О, да!  Hug И аз!  Crazy И цяла нощ също!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия