Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 330
Привет момичета, много красиви неща сте направили.
От време на време ви поглеждам, но не пиша, защото няма с какво да се похваля.
Здравче да попитам в комплекта за фъкане обяснено ли е как става, готови нарязани ли са конците или сам си ги режеш и може ли да се направи възглавничка и лесно ли ще се пере? Върху щампа ли се фъка и бързо ли става?
Извинявай за многото въпроси, но наистина ме заинтригува.
Благодаря предварително за отговорите.   bouquet Hug
Виж целия пост
# 331
miracle здравей!  Hug Ще се опитам да отговоря на всичките ти въпроси! И аз бях много заинтересована и ДМЦ  Heart Eyes ми прати готов комплект възглавница за фъкане! Там всичко е обяснено подробно и има снимки! Конците са готови нарязани! За прането мисля че не е редно!  Rolling Eyes И жената в магазина, където купих килима ми каза така! И да, върху щампа е и става много бързо и лесно! Ето и аз вече докъде съм:



А и мисля трябва да спомена че и иглата влиза в комплекта!  Laughing Ако има още нещо питай!  Hug
Виж целия пост
# 332
здравче, твоя килим нали е на вервако, има ли гаранционна карта с него ?
много си напреднала  Peace
Виж целия пост
# 333
Момичета поради големия интерес и да не разводняваме тази тема, моля  желаещите да заповядат!  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227368.new#new
Виж целия пост
# 334
Благодаря Здравче.   bouquet
Наистина бързо си напреднала, а харесва ли ти както гоблена или е по - различно?
Виж целия пост
# 335
По-различно, по-бързо и на този етап по-интересно!  Laughing
Виж целия пост
# 336
Желая ти прекрасни моменти с новото ти ръкоделие.
 Peace
Виж целия пост
# 337
По-различно, по-бързо и на този етап по-интересно!  Laughing
Мъка,мъка,мъка какво ще стане с вечерята на хората,кога ще им сервират масата не се знае  hahaha hahaha hahaha
Сега пък фъкане.....
Виж целия пост
# 338
айде, айде, навивай мъжО за килим  baby_neutral
Виж целия пост
# 339
Ехааа, много ще ме боли, ако си офъкам едно килимче и някой се разхожда по него...  Mr. Green Но пък са наистина много симпатични и сладки. Същото и за покривката - направо си мечтая за коледна такава, дори съм си заплюла панамата и моделите, но само като си представя капка от кафе върху нея и направо... #Silly  Затова засега си шия гобленчетата (бавничко, естествено) и с мишката съм стигнала дотук:http://images.antoanet.multiply.com/image/3/photos/1/600x600/34/ … OWW8IQLd9wRPMRnjQ .

Някоя от вас започна ли вече коледните неща? Имам голямото желание да направя няколко картички за благотворителния базар. Вие ще се включите ли?
Виж целия пост
# 340
Аз започнах ето от този тип http://images21.snimka.bg/004126610.jpg
Малко са лоши снимките, иначе на живо не е толкова зле Mr. Green, но си мисля да ги скрия в картичка като на Хипатия, че да не се вижда гърба.
Виж целия пост
# 341
В едно списание преди време бях видяла наредени едни много хубави възглавнички с коледни мотиви, изглеждаха много празнично. Някой ще прави ли подобни и знаете ли къде се продават готови комплекти?
Виж целия пост
# 342
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА KATYA KOSI
Много здраве,щастие и любов ти желая  newsm51
 newsm59
Виж целия пост
# 343
честит празник   bouquet KATYA KOSI
Виж целия пост
# 344
Катенце  Hug От всичко по много ти желая!   bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия