Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 270
Мила Мими, честито ти момченце.
Виж целия пост
# 271
m_acid@abv.bg 

Здравче ако не те затруднявам прати ми щастливите коне ама с малко обяснения-кръстчета ли са шие ли се фон
щото аз си имам вече второ конче и май почвам да давам заето-за втория ми син да ви почерпя както мога    party023    Gift    beer3
Честито и от мен да ти е живо и здраво и само радост да носи на теб и цялото ти семейство!
 Tada  ylinfant newsm51
Виж целия пост
# 272
Искам да ви питам,някой знае ли номер 940 ДМЦ,дали има нов номер и кой е той...

Честито ви момченце,само радост да ви носи,и мерси за почерпката... Hug
Виж целия пост
# 273
mila mimi имаш поща!  Peace Аз ги ших 1:4 на обикновена панама! Но мисля че може да си спестиш фона...  Crazy
 Да ви е жив и здрав юнака и само хубави неща да му се случват!  Hug

Аз пък си имам "чаршаф"  Rolling Eyes имам си възглавничка  newsm44 /ДМЦ  newsm51/, остава и килимче да си взема...............  smile3521
Виж целия пост
# 274
KATYA KOCI,
качих няколко схеми тук
Ще кача и още няколко ,но утре по някое време:)
На мен ми харесват и мисля ,че са подходящи за кухня,
но , това е мой вкус:)
направо са супер!!!10х Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 275
Аз пък си имам "чаршаф"  Rolling Eyes имам си възглавничка  newsm44 /ДМЦ  newsm51/, остава и килимче да си взема...............  smile3521
Ама не разбирам като си имаш чаршаф и възглавничка,що ще си взимаш килим ,а не юрган....ама по голям. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 276
...юрган....ама по голям. hahaha hahaha

Защото ще си легна на килима, ще подпра глава на възглавницата и ще се завия с чаршафа!  Peace Да си го шия!  Joy
Виж целия пост
# 277
mila mimi, честит ти син! Много да те радва, да расте щастлив!
Хипатия, да ти припомня, че си моя кошмар, добре, че не си качила коне. Коня е на sanguigni /обаче, чак сега се загледах/, прочита на схемата е мой /няма легенда/. Цветовото съчетание е на овена Simple SmileЕто го тук.
Biridonchella покривката е от сайта на Хипатия. Тук
Здравче, я разкажи за възглавницата. Ако държиш на килим, одма го имаш. Вчера гледах такива  Laughing
Аз съм за синият флумастер. Даже се бях засилила да пратя, ама няма да кажа на кого Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Момичета по бул.Янко Сакъзов и в района на паметника Левски има ли други магазини за гоблени освен този на Ленарте?Същото искам да попитам за кв. Дружба?
Никой ли не знае? Sad
Виж целия пост
# 279
Момичета по бул.Янко Сакъзов и в района на паметника Левски има ли други магазини за гоблени освен този на Ленарте?Същото искам да попитам за кв. Дружба?
Никой ли не знае? Sad
Валенце ,аз лично не знам ,мила не ми е в района,
но Здравчето да каже,тя май знае един около Окръжна болница.
Нали е в тоя район,за към Дружба.
Здравчееее,кажи де....
Виж целия пост
# 280
Валенце на спирката на Окръжна болница посока х-л Плиска!  Peace Дано ти върши работа! На Родеото в Дружба имаше един, незнам дали още работи! И на Дружба-1 на пазара имаше 1 или 2!  Hug Сори не съм ти забелязала въпроса!  Embarassed

kita99 искам! По колко  са "на края на света"?  Laughing
Виж целия пост
# 281
Валенце на спирката на Окръжна болница посока х-л Плиска!  Peace Дано ти върши работа! На Родеото в Дружба имаше един, незнам дали още работи! И на Дружба-1 на пазара имаше 1 или 2!  Hug Сори не съм ти забелязала въпроса!  Embarassed
Мерси Здравче аз този на пазарчето в Дружба го знам там продават само на Милена стил и без това имам работа към Дружба ще мина през родеото после къде точно е?
Виж целия пост
# 282
Голяма съм заспа. ooooh!
Да питам, някой да има схемата на този зелендрак???
Мда, мисля знаете какъв въпрос ми зададе Ината.  Mr. Green
Мамо може ли да я напраиш лилава??
Като казах не, и че си е много красива и зелена, каза а може ли оранжева??
Хахаха, Здравче, ама ти ша си го спретнеш, има и схема и обяснения  Heart Eyes
Виж целия пост
# 283
Ето какво ми метна ДМЦ!  Hug Това го сътворих снощи!  Party
Виж целия пост
# 284
Ето какво ми метна ДМЦ!  Hug Това го сътворих снощи!  Party
Много хубаво става. smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия