Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 390
pepi_r, браво за "коледната зваезда"! Може ли да те помоля за схемата? Praynig Или пък Ivanichka ? Praynig
Заповядай  Hug Трябва вече да е при тебе  Simple Smile
Виж целия пост
# 391
Блонди,
ето така изглежда програмата, когато с нея е отворена някоя схема

Много е удобна, а и лесно се манипулира с нея.
Тя се ползва и за правене на схеми по картинка ,снимка
Ако преработката на оригиналната схема е точна, тогава няма проблем да се ползва и схема в този формат.
От тук можеш да си я свалиш. Обяснено е как става инсталирането.
Кликни на надписа Pattern Maker for cross stitch, изписан в зелено или свали двата ехе файла .

gesh44,
за звездата ,а и другите драсканици ползвах един коплект с брокат и нещо като маркер, пишещ с лепило.
Пише се с него, поръсва се с брокат и т.н.
Виж целия пост
# 392
Блонди,ако не можеш да се справиш с програмата,аз ти конвертирах схемата в картинка.Дай мейл да ти я пратя.Схемата е цветна с 19 цвята.Размерът е 15x10 квадратчета.
Виж целия пост
# 393
Много ви благодаря  Hug
Нямам програмата за изработване, но ще си я сложа, макар че мисля да купувам готови. Сега ще им пиша пак за схема 1:1 и 1:4.

Мейлът ми е: neli@popstar.com
Виж целия пост
# 394
Позахладня и аз съм на коледна вълна. Уших онзи ден две миииатюри:


Виж целия пост
# 395
Момичета, шиете ли? Laughing На мен ми премина мързела и запретнах ръкави, че кучето ще остарее докато го завърша  Mr. Green

Здравка79, видях те по телевизията. Много борбена и силна жена си, за което шапка ти свалям. Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 396
Благодаря Иренка!  Hug
Виж целия пост
# 397
Здравче, и аз те разпознах по Нова. Не чух много добре, че бяхме на гости, но визуално те гепих Wink
Виж целия пост
# 398
благодаря ви!
ще се опитам да намеря време да снимам гоблените. може утре или другиден като се прибера...
виждам, че обсъждате програма за исготвяне на схеми. аз си свалих (по-точно си откраднах) PCStitch. някой чувал ли е за нея? с нея направих два гоблена от снимки и става сравнително добре. но ми е доста трудно да намалявам цветовата гама, защото качеството става наистина гадно. ще пробвам с вашата програма.
Виж целия пост
# 399
Блонди,пращам ти схемата,за всеки случай  Wink

Tarzanka,аз също ползвам PCStitch,но само да отварям вече готови гоблени.Според мен с PM се работи по-лесно.Аз лично я предпочитам.
Виж целия пост
# 400
Е, къде я гледахте наша Здравка,аз що съм изпуснала.... Sad
Виж целия пост
# 401
Е, къде я гледахте наша Здравка,аз що съм изпуснала.... Sad

Даваха я по новините на Нова телевизия относно протеста, организиран от ДБМ. Simple Smile

Още веднъж да кажа, радвам се, че има хора като теб, Здравка. Hug
Виж целия пост
# 402
Благодаря ти ,вече го изгледах и аз  Hug
Браво Здравче... Peace
Виж целия пост
# 403
Здравче Hug  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 404
 newsm45 newsm45 Моля ви помогнете ми как да кача картинка , днеска успях да сканирам едно гобленче но не мога да го кача
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия