Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 405
newsm45 newsm45 Моля ви помогнете ми как да кача картинка , днеска успях да сканирам едно гобленче но не мога да го кача
Виж на тази страница- малко по-надолу съм обяснила как става прикачане на снимка

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190227.240

А ако си я качила някъде виж снимката тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230072.60
тъкмо пак обяснявах:)

Виж целия пост
# 406
Имам  доста гоблени но нямам техник да ги снимам и покажа. Сега се опитах да сканирам това което бродирам в момента и да го покажа и се радвам че успях. Правя картичка за рожден ден на една малка госпожица, все още не довършена eто тук http://mian57.multiply.com/photos/photo/137/1
Виж целия пост
# 407
miangelova при мен нищоне се вижда.... Thinking
Виж целия пост
# 408
и аз не видях нищо,но и аз не мога да качвам снимки тук да се виждат
Виж целия пост
# 409
съжалявам много пробвах и други варианти на качване не уви Banghead
ох пак се пробвам
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4217771
Виж целия пост
# 410
не се вижда  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 411
Това ли е?  Wink

Виж целия пост
# 412
Това е,аз го видях и е много хубаво
Виж целия пост
# 413
pepi_r мога ли да помоля за схемата на това:

Виж целия пост
# 414
Блонди,пращам ти схемата,за всеки случай  Wink

Благодаря ти много. Не го предлагат за съжаление 1:1 и ми казаха, че ако нямам дългогодишен опит, едва ли ще се справя в обръщането му сама, така че засега отпада. Ше си взема това:

Виж целия пост
# 415
Брей,Блонди ,ти  не се шегуваш! Все сериозни моделчета си избираш!....После разправяй,че си начинаещ.... Wink
Здравчето и аз съм я пропуснала  ooooh!....но се присъединявам към подкрепящите я ....както и каузата....! Flowers Rose
Джемма,браво за ентосиазма и за изработката!  Hands Clap
pepi_r ,много благодаря за схемичката! newsm51 
Виж целия пост
# 416
Брей,Блонди ,ти  не се шегуваш! Все сериозни моделчета си избираш!....После разправяй,че си начинаещ.... Wink

Ами, красиви са, затова. Иначе съм си чиста проба новак  Simple Smile
Здравче, и аз не съм те гледала, но  Hug и от мен.
Виж целия пост
# 417
Кетри, много съжалявам. Видях и в другия форум, че го търсиш този гоблен, но аз за съжаление още тогава казах на сисак че не мога да ти помогна. Шила съм го преди няколко години и схемите ми бяха общо 8 размер А 3. Тъй като тогава не си събирах схемите на ушитите гоблени /не ми трябваха, нали веднъж съм го ушила/ ги изхвърлих  Embarassed. А пък и бяха надраскани. Аз така шия - отбелязвам си всичко ушито.
Виж целия пост
# 418
Блонди,пращам ти схемата,за всеки случай  Wink

Благодаря ти много. Не го предлагат за съжаление 1:1 и ми казаха, че ако нямам дългогодишен опит, едва ли ще се справя в обръщането му сама, така че засега отпада. Ше си взема това:


    Аз съм изпаднала в лек потрес.Защо бе ,Блонди ,ще ти говорят така.Вярно че си руса,ама..........да си имаме уважението.То да не е китайско писмо това шиене 1:1.Особено ако сама си събираш конците.Аз като реших да се пробвам 1:1,започнах със Снежанка.Два пъти сбърках в началото и после всичко си тръгна ок.Абе както и да е.Ти си избрала не по-малко красив гоблен.


    Сега друго да питам.Видяхте ли темата на Дамаянти за Коледния базар (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230560.0),смятате ли да участвате в него и с какво.Аз лично имам 2 готови коледни картички.До Коледа обаче има време,така че ще изработя още.
Виж целия пост
# 419
Аз,понеже,чак сега наваксах с изпуснатото от темата(докато бях на море  fiuuuuuu )....та,да изкажа поздравленията си ,за завършените работи на: Здравчето (супер са станали кончетата! и възглавката става много меееека....),spinki (мечо Пух-е, голям сладур е!),valq_78 (интересен подбор на цветова гама....особено халбата  Wink) , ketri (много готини патоци!), geniko(тия коткииии....! така са ми легнали на сърцето....ама ,май, чак другата година ще ги подхвана),kita99 (нямам думи Shocked....за кончето! Laughing....личи си кой ще поеме по стъпките на Карим Рашид-световно известния дизайнер с щурите цветови решения!),Ivanichka (явно си решила да изкараш цялата серия Wink ,ама много добре се получават! както и коледния мотив!),cattt (много хубава"приспивна песен"!),vivi75 ("зимата"ти е готова преди зимата Laughing ,браво!)....дано не съм пропуснала някого....искам да ви кажа ,момичета,че сте направо страхотни! Когато нямам настроение или ми е тежко,просто влизам тук и разглеждам творенията ви ....и като видя с колко любов са направени,някак "слънцето ми се усмихва"....благодаря ви! newsm51
И да не забравя да кажа:добре дошли на всички новопристигнали!  bouquet
mila mimi ,честита втора рожба!Нека всички да сте здрави и много щастливи!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия