Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /5/

  • 33 236
  • 282
# 240
На Дени зачервяването беше 8мм. Отчетоха пробата за успешна.
Виж целия пост
# 241
Какви прически ще правите на първокласничките  4470
Виж целия пост
# 242
Какви прически ще правите на първокласничките  4470

ми тя моята не подлежи на прически...
Виж целия пост
# 243
Какви прически ще правите на първокласничките  4470

Ох!
Болна тема!
Моята първокласничка един път иска едно, друг път-друго.Та, до последно не знам какво ще й хрумне. Crazy
Виж целия пост
# 244
Готови сме!!!  Hug
Направо ме заболя главата тези дни и ми олекна джоба подобаващо!!! Whistling

И ваксините сложихме,въобще очакваме 15 спокойни!
Дано всичко мине добре!!!

На всички първокласници и на вас родители-успех!!!

Ще споделяме след което  bouquet
Виж целия пост
# 245
Сега се загледах по-обстойно има някакво мъничко червеничко, но тя има прекалено много тен от морето и не мога да го различа или да го премеря, дано до утре да се зачерви че не ми се иска повече да го бцкат хайвана.
Виж целия пост
# 246
Сега се загледах по-обстойно има някакво мъничко червеничко, но тя има прекалено много тен от морето и не мога да го различа или да го премеря, дано до утре да се зачерви че не ми се иска повече да го бцкат хайвана.

то не се мери червеното, а подутото май Thinking
Виж целия пост
# 247
Мери се зачервеното! До 15 мм. е добре,ако няма зачервено не е добре и трябва нова ваксина,ако е над 15 мм. значи е болно и ще се лекува!
Виж целия пост
# 248
Е 8мм подуто си е жива цицина  ooooh!
Виж целия пост
# 249
Е 8мм подуто си е жива цицина  ooooh!


Радвай се,значи е добре!   bouquet
Виж целия пост
# 250
Мери се зачервеното! До 15 мм. е добре,ако няма зачервено не е добре и трябва нова ваксина,ако е над 15 мм. значи е болно и ще се лекува!
А това ми трябваше, благодаря ти  Grinning
А долна граница има ли, че с голямо въображение успявам да премеря 5мм за сега?
Виж целия пост
# 251
Няма долна,важното е да има белече,ако ще и леко да е!
Виж целия пост
# 252
Няма долна,важното е да има белече,ако ще и леко да е!

имаше май... 4мм...
Виж целия пост
# 253
И ние сме уж готови, или поне с покупките.
Купих някакъв панталон, а и джинси за всеки случай, и анцунг (май така се пише). Парите вече не ми се смятат ooooh!
Заведох Радо да го снимат на фотото. Утре ще ходим за бележките от докторката.
Виж целия пост
# 254
Няма долна,важното е да има белече,ако ще и леко да е!

имаше май... 4мм...

Децата са добре,успокойте се и по-ведро!!!  bouquet  bouquet  bouquet

На всички ви -успех!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия