Мами в НОРВЕГИЯ - 6

  • 18 522
  • 303
# 195
На милото родата е тъмнокоса, само единия му брат е рус и синеок.
С него сме с кестенява коса (неговата е по-светла от моята) и с пъстри-зеленикави очета.
Та ако дойде някакво русо и синеоко, ще е много весело  Joy
Каквото дойде, на такова ще се радвам  Hug
Нали ще си е наше   bouquet
Виж целия пост
# 196
Добро утро,

Славс, много кофти за брат4ето ти, 4е така 6те го посре6тнете с тежка новина... ло6а работа. А бебето ви сигурно, 6те е русо в на4алото, сватлия ген е силен тук и много се проявава поне докато са малки децата. И аз и Рогер сме кестеняви ама той е бил много рус като дете, аз съ6то но не 4ак толкова и Мартин сега е много рус със сини о4и. Но мисля, 4е след време 6те е кестеняв и той.
буб4енка, аз оба4е съ6то мисля, 4е прили4а на теб Йована...Simple Smile
Марйо, хехе тъмни бълкански субекти а... Simple Smile Я кажи, стоплихте ли атмосверата с местната популация... Simple Smile М/у другото аз не съм 4увала за подобни тестери и да е имало убягнало ми е.  newsm78
Виж целия пост
# 197
marjo, аз също не съм виждала подобни тестерчета, но ако има ще е много удобно! дано намериш!

моето дете пък е обратното. и двамата с баща му сме с тъмни очи и тъмна коса (аз с кестенява, той с черна) и очаквахме тъмно балканско субектче, а то се пръкна русо и синеоко  Shocked  но с времето ще потъмнее.
Виж целия пост
# 198
Добро утро ( или вече е добър ден Laughing)

Би трябвало да има тестери на кашите на Små folk, това е норвежко Шведска компания за бебешки храни. Поне така каза представителката им на презентацията. Аз не съм виждала, защото не съм гледала за тях Laughing Виж продуктите им тук: http://www.smaafolk.no/smaafolk_groter/

И определено не можеш да определиш синовете ти като "тъмни балкански субекти" Joy
Виж целия пост
# 199
Ей,ма тази rkb е като енциклопедия,бе  Grinning Grinning Заредена до горе с информация и подходящи линкове!!! А снощи и свещи от къде да си купя ме информира! Hug

А съседите ги дебна като котка (мишки) ма не се показват, мръсниците! Усетили са, че ще ги каня! Simple Smile
Виж целия пост
# 200
ААА зна4и си ре6ила да пробва6... е супер, да докладва6 после. Много ме интересува как 6те мине...Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Аааааааааа, още не съм Joy Ама ако бяха измислили още някакъв курс , практика или изпит за да ми признаят дипломата: като едното нищо Joy
Сега питах в нашата ИСА, казаха че нямат защото продават много малко техни продукти. По тази логика би трябвало да има в магазините с повече техни продукти Simple Smile
А за ИКЕАта, предполагам че знаеш, ама аз да си кажа Laughing има безплатен автобус, тръгва от Плата ( до старата гара) и там спира на връщане Laughing
Толкова от мен за днес, отивам да се трудя
Виж целия пост
# 202
Огромно благодаря за милите пожелания,относно моето деликатно положение  preggo
Да ви се връща   newsm10
А това на кой приличат децата,според мен е твърде относително.Марти е рус и синеок по това прилича на свекъра ми,а физиономията му е на моя баща #Crazy Мъжа ми е с кестенява коса и зелени очи,а аз съм с баналните кафяви.Сега живот и здраве ще видим другия член на фамилията от кой какво ще си е откраднал baby_neutral
Бобченка, ми не е честно така,някой са виждали снимки на твоята кукла,а такива заспита като мен са пропуснали newsm78.Моля те пусни ги пак newsm17

Приятна,успешна и усмихната седмица ви желая  newsm51
Виж целия пост
# 203
Ех, много ме радвате да ви кажа  Hug
Давайте снимки на бебешоци - искам да гледам!
Където видя бебешок и отвътре ми напира да го награбя и да го нацелувам  Crazy
Бебинщайн, някъде по старите теми има снимки от раждането, а аватарчето на бобченка е с принцесата   bouquet
Розеее, днес да знаеш каква баница направих  chef
Вита със сирене, както ти описах, ама само едно не ми харесва.
Цапаш сумати съдове и прибори, печеш, изяждаш я за 2 минути, а после и за миене са ти останали  ooooh!
То удоволствието трае само докато се яде, егати.
От цялта домакинска работа най-много мразя да мия чинии.
Мога да минавам с прахосмукачка, да пера, бърша прах, простирам, гладя до безкрай, но миенето на чинии и баня винаги ме е отблъсквало  Sick
Виж целия пост
# 204
Привет мами , каки ,бебенца, девойки,бъдещи мами,бъдещи снахи.... и всички останали Hug

Славс....еее,ще правиш баница на коледното парти.  Grinning Ама по-голямка....че сме много..  hahaha
А за чиниите....да аз мрънках ...та ми купиха миялня. Heart Eyes Мразя миенето на чинии..точно като теб... Sick

бобченка...принцеската как сладко  се беше изтегнала в синята ваничка. Joy Явно обожава да я къпете...  Blush Голям сладур е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз пък не мога да кажа на кой от двамата ви прилича повече... newsm78 Ама има време дет викаш,тя ще се променя доста. Hug

Бебинщайн...честито!     bouquet Много хубава новина...
Желая ти лека и хубава бременност  bouquet


........А съседите ги дебна като котка (мишки) ма не се показват, мръсниците! Усетили са, че ще ги каня! Simple Smile


 Joy Joy Joy


А  аз  вече нямам търпение да ходя в Осло и  да видя моето синче...  Hug

Ако съм пропуснала някого...извинете ме... Hug
Виж целия пост
# 205
Таман измих чиниите  Mr. Green.

Бебинщайн, ето малко снимки  Laughing:
http://images19.snimka.bg/003849959.jpg
http://images19.snimka.bg/004013766.jpg
http://images19.snimka.bg/004013770.jpg
http://images19.snimka.bg/004013774.jpg
Виж целия пост
# 206
аз това обяснявам на мъжо, че нямам против да му правя какви ли не специалитети, само да има кой да почисти след мен. а и аз съм една джаста праста в кухнята, битер Ути Бъчваров. Миялна не ме устройва, щото пак трябва да я тръкнеш отгоре тая чиния, иначе остава. Мъжо отказва да почиства след мен и затова се задоволява с разни гивезелъци веднъж, два пъти на месеца само  Simple Smile

Леле как ми се ядя вита баницааааааа, ох ох  Crazy
Виж целия пост
# 207
Ей, много хубава тая снахичка! Какви сини очи -цял океан,бе!

Иначе аз днес за малко да се престраша пак да карам! Кой тука разправяше, че било лесно! С тая липса на знаци е голяма мъка. Карам си аз по главната и изскача някой от някоя си пътечка и очаква и да му спирам!! Или пък излизам аз от някоя затънтена улица и си спирам чинно,от ляво пък ми спре някой и се гледаме и се гледаме,докато на някой не му издържат нервите и тръгне! Да не говорим за кръговите-вляза ли и вече не знам кое беше напред,мога да се въртя до безкрай!
Виж целия пост
# 208
Каква е хубавица тая Йованка!  Heart Eyes
Право казваш, Marjo, цял океан!
Бая ококорен океан обаче.
И тия розови чорапчета, малките пръстчета, абе ангелче е   bouquet

Marjo, много странно че няма знаци.
Аз докато бях в Норге и наблюдавах милото как кара, ми направи впечатление че някак ние все бяхме с предимство  Joy
Ако ти спрат от ляво като излизаш от затънтена улица, просто дай газ.
Защо не потърсиш някакъв правилник за движението в някоя книжарница или де да знам.
А мъжа ти как ходи на работа, шофира ли?

Виж целия пост
# 209
Ей, много хубава тая снахичка! Какви сини очи -цял океан,бе!

Иначе аз днес за малко да се престраша пак да карам! Кой тука разправяше, че било лесно! С тая липса на знаци е голяма мъка. Карам си аз по главната и изскача някой от някоя си пътечка и очаква и да му спирам!! Или пък излизам аз от някоя затънтена улица и си спирам чинно,от ляво пък ми спре някой и се гледаме и се гледаме,докато на някой не му издържат нервите и тръгне! Да не говорим за кръговите-вляза ли и вече не знам кое беше напред,мога да се въртя до безкрай!

 Joy Да и аз съм се  въртяла така в кръговото...понеже съм изпускала точно разклоненеито на което е трбвало да завия...и айде па обратно в кръговото...като лудите.... Joy

Marjo....аз пък обратното..в България се шашкам от прекалено много значи и  освен това са много начесто.  Crazy И се сменят на всеки 100 метра без всякаква логика... ooooh!
Моя мъж категорияно отказва да кара в БГ.... Mr. Green Каза че толкова много знаци по пътищата нямло никъде....То човек може да се трясне някъде  наистина от прекалено нагажиране да ги разчиташ тези знаци... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия