A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 20 543
  • 287
# 150
Ани, Италинка за4езна, та ти подавам малко инфо аз Simple Smile Ние имаме такъв, бива си  го: http://www.mio-tech.be/it/dispositivo-di-navigazione-gps-Mio-268 … us-panoramica.htm

Моми4ета 4ухте ли по новините за ку4ето, което по4ти е убило новородено моми4енце на 2 седмици...перфорирана глави4ка, не се знае дали Ще оцелеее Cry
...
Та в този ред на мисли за мен е недопустимо съжителство на дом. животно и бебе, само на двора евентуално...Хигиена не може никаква да се поддържа, да не говорим за рисковете, които крият.
В Москва преди месеци ротвайлер убил бебе на 4 месеца пред о4ите на  бабата и мамата Confused не могли да го разтърват...ужас..От бебе го гледали, много било кротко..това итал. съЩо, никога не посягало към хора да ги нарани...4овеШката психика не можем да разШифроваме, та камо ли животинската.
След години едно малко ку4енце може, ма такива зверове в никаъв слу4ай #Crazy
Вие как мислите?
Виж целия пост
# 151
Ами аз ще те разочаровам, но с удоволствие бих гледала куче и бебе под един покрив.
Нещо повече - говоря за голямо куче, тип сетер, овчарка, ротвайлер, голден ритривър, булдог.
Виж целия пост
# 152
Пиколинка,нашият е този
http://www.mio-tech.be/it/dispositivo-di-navigazione-gps-Mio-A701-panoramica.htm
Но както ве4е казах е с нова "глава"свалена от нета.
За ку4ето...и на мен не ми харесва,но на практика не мога да направя нищо,заварих го в къщи,преди това моят мъж и 4ип му е сложил под кожата с неговото име и адрес....от 7 години го гледа.И той изнемогва ве4е и го гледа на кръв,особено като се прибира в 8 и тепърва на разходка го води.И сутрин,през седмицата както и да е,но събота и неделя не може 1 4ас пове4е да поспи....За хигиената-то през целия ден на практика спи на терасата,в мое присъствие не се размотава вътре,само като си дойде мъжо си позволява такива волности TiredНикъде не искат стари ку4ета оба4е.... Sad
Виж целия пост
# 153
Честит Рожден Ден на Марко! Да расте весел и щастлив и много да радва мама и папа`
Ани (Пиколина), аз ти препоръчвам ТомТом 910. Не ми се търси линк, но моя мъж го избра преди година след основно проучване на хардуер, софтуер и прочие сред всички други, а той маниак си пада по тия техники, та .....  Laughing
Ани (АнДжи), и моя е превъзпитан, явно неаполетанците се проддават на превъзпитание  Joy. Обувките се свалят щом се влезе в къщи. И свеки даже попревъзпитах, представи си! Гостите - не става, но когато бебето лазеше, на по-близките раздавах калцуни като в болниците да си ги слагат на краката,  и толкоз.
Аз куче не бих гледала, нито коте. От хигиенична гледна точка, както и че няма как да го оставиш през ваканцията. Ставаш роб на животното и това си е. Свеки има 2 котки и от години не е ходила никъде заради тях.
На имащите Скай препоръчвам по Хистори чанел поредицата Le città segrete всяка неделя от 21 часа. Снощи беше за Рим, страшно интересно. Под нивото на сегашните улици и сгради има цели блокове, или стадиони, много добре запазени. Видях един жилищен блок от преди 2000 години!  Другата неделя е за Наполи, задължително ще го гледам. На практика под града има друг град.
Виж целия пост
# 154
Здравейте моми4ета Hug
Ани дай едно око и на този модел навигатори.Нашия е такъв и сме много доволни Peace
и ни говори с меден глас на любовница Mr. Green
www.avmap.it
Соня,аз правя една диета за кърна4ки.Не трябва да ядеш лук и 4есън круди,аспержи,зеле,раци,бадеми и сухи плодове,праскови,ягоди,салами,зелени домати и да не пиеш алкохол Peace
подукти които можеш да ядеш и пиеш,но в много малки коли4ества са :вино,бира,кола,4ай,спанак,гъби,домати,боб,леща,риба тон,супа рибна,салмоне,формаджи ферментати,пържено,шоколад,и въобще сладки неща Peace
Виж целия пост
# 155
еее, как се ядосвам, че съм изпуснала за Рим!
Гледам рекламите на тази поредица, но... така изпуснах и dаяна. от мачове и формули време не остава ooooh!

я и  аз да се намърдам с нашия модел навиагатор Garmin Nuvi 250W
Виж целия пост
# 156
Лени, и Гармин са добри!  Peace
Ето го нашия http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=212&Lid=7
Има и на български даже да ти говори  Joy ако му чуеш превода  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 157
Здравейте и от мен  Hug

Да запо4на с една хубава новина, 4е си намерих работа като административен сътрудник в една организация в Торино!
Запо4вам в 4етвъртък с договор за 3 месеца, намира се близо да нас също, заплата не знам още , но каквото и да е , добре дошло  Hug Сега ве4е ако не ми дадат резиденза, ще ги застрелям  #2gunfire
И така, доволна съм много, после ще ви разказвам...
Днес тук е есен, и утре отивам да си търся обувки .....

Цунки на вси4ки  Heart Eyes Heart Eyes




Виж целия пост
# 158
Сонче, тя храната при всяко положение отива в кърмата, но след това се възпроизвежда още, както и по време на кърмене.

Ники, слагаш ли гела и шампоана на Габри? Забелязва ли се ефект?

Линдита, честита нова работа. Ето, че не е кой знае колко трудно да се намери работа.  Grinning
Виж целия пост
# 159
Анджи взех и гела и муса.Мажа го от два ве4ера,но все още е рано да кажа,4е има ефект Peace
Ти разресваше ли го със гребен4е newsm78
Виж целия пост
# 160
Lindita, честито!! Сега само напред и нагоре!   bouquet

За навигаторите аз не съм компетентен, обаче е хубаво да се гледат и табелите.  Laughing
Нашият не знае доста ротонди и нови постройки, което е нормално, тук непрекъснато обновяват нещо и строят.
Не мисля, че може да му се качи нещо, но ни води по адресите без проблеми.
Аз го използвам почти всеки ден до клиенти и места, на които не съм стъпвала и досега не ме е водил все на мястото, но трябва да се внимава.


Виж целия пост
# 161
Линдита, чудесна новина! Честито  Peace

Мами, как сушите косите на бебетата? Със сешоар ли?  Crazy
Виж целия пост
# 162
Линдита, честито! Радвам се много за теб! Дано да ти хареса и да си доволна и успех с устройването най-накрая!   bouquet
Виж целия пост
# 163

Мами, как сушите косите на бебетата? Със сешоар ли?  Crazy

Обикновено,бебетата нямат кой знае колко коса,а тази която имат е достатъ4но фина,така 4е,обикновено 5-10 мин след баня е ве4е суха.Когато поотраснат оба4е,до толкова,4е да изсъхва бавно,от една страна и да не се плашат от друга,суша със сешоар,да Peace
Линдитка,брава,по вода да ти върви Peace
Виж целия пост
# 164
Ники, не съм разресвала.

Сонче, няма нужда от сушене.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия