Лекарят каза, че му остават до осем месеца живот. Децата са много привързани към котето.
Когато дойде момента ще трябва до го приспим а то е част от семейството и всички много го обичаме.
Имали ли сте подобен проблем?
Но вече няма да я мъчим, ще я оставим да си живее така, колкото й е писано, толкова. Ветеринарят ми каза, че след като се появяват толкова бързо, означава, че ще се появяват отново и отново, независимо колко пъти се оперират... Съжалявам, дано се включи някой, който може да те окуражи, моят опит за съжаление е кофти
Адски ми е мъчно, но тя много добре знае колко много я обичаме и когато моментът дойде ще последваме съвета ти и ще повикаме вет в къщи... Уф, дорева ми се, а тя ми е в скута, кротичка и топличка, свила се на топка... 

Препоръчани теми