ЕПИЛЕПСИЯ - 2

  • 114 869
  • 890
# 840
Благодаря за инфото Ваня,знаеш от колко време искам такава сре6та.
Виж целия пост
# 841
Ваня,чудесно е ,че ще има такава среща!Ще чакам инфо.
Виж целия пост
# 842
Ваня много хубава новина - дано успеят да се усъществи такава среща и в други градове
Виж целия пост
# 843
Да Ива и в Димитровград вече си имаме структора ,така ,че ще дойдат и при вас!
Виж целия пост
# 844
Да Ива и в Димитровград вече си имаме структора ,така ,че ще дойдат и при вас!
Ванче каде точно в Димитровград. newsm78
Виж целия пост
# 845
Силве,това е въпрос на време и организация
Засега мога да кажа само за Варна-10.05.08г.
А подробностите по нататък!
Виж целия пост
# 846
 
нашата невроложка ни препорача една хранителна добавка.Казва се eskimo kids.Много била подходяща.Аз си я взех и я препоръчвам на всички.За повече инфо.-в интернет. newsm10

 Dinevata, поправи ме ако греша, но ескимо не е ли за ХАДВ? Моят син освен епи има и ХАДВ, но докторите са категорични, че не трябва да   се дава нито ескимо, нито концерта, заради риска от завръщане на пристъпите! Учудвам се, че ви го е изписал невролог.
Виж целия пост
# 847
Galq какво е това ХАДВ?Не знам на вас защо ви го забраняват.Различни лекари-различно лечение.
Виж целия пост
# 848
разбрах какво е ХАДВ.Ние нямаме.и може би за това е подходящо.Пък и имами проблеми с миелина.Е ще видим как ще действа. newsm78
Виж целия пост
# 849
Вчера си писах с една щастлива майка !
След съвет от мен отиде на консултация при др. Христова и след като 2 месеца са били добре са отишли на контролно ЕЕГ.И то е чудесно.Със съвсем малки отклонения ,които с времето ще се оправят!
Много са щастливи от събитието! Simple Smile
Виж целия пост
# 850
Как да споделя без да разваля хубавото настроение от поста на Vanq-ФРДЕ !Ще пробвам така:
Вече седем месеца не сме имали гърч.Това вече не е така.
Не бях споделяла досега хубавото само от суеверие.
Брояхме си ги с мъжа ми тайничко и се надявахме...
Сега броенето трябва да започне отначало.
..........Пуши ми се.......,а не пуша отдавна.  Да взема да се напия.....,ама не умея.  Ще поскитам из интернет,пък дано ми се доспи скоро...
Вече е април, 2-ри - ден първи!
Виж целия пост
# 851
Такава ни е съдбата мили майчета ,какво да се прави!
И при нас лично нещата не са съвсем под контрол ,но мисля да изчакам още малко,може би защото на вид абсансите не са толкова страшни.Страя се да я науча сама да може да се усеща когато ги прави ,но е трудничко ! Ако не я види никой и не и направи забележка да не е толкова унесена (кой ти разбира ,че това е пристъп),почти не го усеща!
Виж целия пост
# 852
plamak колкото и лошо да звучи така е броенето започва отново дано да е порядко  Praynig Praynig Praynig
Vanq-ФРДЕ това наистина е много хубаво което искаш да научиш и дъщеричката, но не всеки го може. Или ако го успее тя сама с времето ще се научи. Бъди сигурна. Вече не вярвам че има лечения срещу тази болест, дано поне не се предава на децата ни.
       А аз не разбрах какво е ХАДВ newsm78

Виж целия пост
# 853
Майчици здравейте! Аз съм една жена с подобни проблеми и поради тази причина нямам деца още.Получавам частични пристъпи пия Трилептал и Ривотрил и много се боя да забременея....
Виж целия пост
# 854
Не знам какво да правя тези лекарства не ми помагат.Получавам педриодични пристъпи които се изразяват в примлясквания -хапя си устните до лилаво, гледам в дадена посока като през този период от време нито чувам нито мога да говоря и не помня нищо какво се е случило тогава около мен.Сякаш през тези 30с.или1,2мин. не съм била там.Преживява се това но когато това се повтори за кратък период от време после се чувствам като пребита и липса на сили и енергия.Ходих няколко пъти при Алексиев но уви.Не знам какво да правя да отида при друг д-р но не знам при кого?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия