ЕПИЛЕПСИЯ - 2

  • 114 869
  • 890
# 825
 Просто отидете при друг невролог до като се върне Христова. Ние също сме при нея, но не бих отлагала лечение. Нека някой друг ви го назначи до като тя се върне.
  Между другото кога и свършва болничния, че сме на контролен преглед скоро?
Виж целия пост
# 826
Синдром на уест ли?стига вече с тия синдроми,батко и е с синдром на даун,немога да понеса още един.Този какво представлява,има ли изоставане в умственото развитие и лекува ли се? Христева е на работа на първи април. Sad
Виж целия пост
# 827
Сара, само не се отчайвай. Георги е и с двата накуп ( и с Даун и с Уест) .... и въпреки това вярвам, че ако действаме на всички фронтове изоставането няма да е толкова голямо ..... плюс това е невероятно съкровище Simple Smile

знам че е трудно и понякога има много тежки периоди - мразя болници! ...но ... само не чакайте.
Виж целия пост
# 828
Може ли аз да се включа в темата .Искам да ви да предложа Доц.Алексиев работи в Александровска болница София много е добър то както го посещаваме съпругът ми нямаме гърчове, после водехме и едни познати при тях детето беше след 3 години лечение детето в отл. състояния. просто много съм доволна тел. за връзка ще ви оставя 0888279802 / 029230465 това е са телеф. в кабинета
Виж целия пост
# 829
capa 15 не се притеснявай докато не отидеш при невролог не трябва да отлагаш дълго време защото всеки гърч вреди на мозъчето на детето христова е много добър детски невролог и аз съм се допитвала до нея и никога не грешала  моето дете е също с епилепсия но ние сме при литвиненко и за сега съм доволна от него но трябва да се спреш при един невролог който да следи детето ти и работата е там да ти изпише точното лекарство и точната доза ти трябва да си силна да имаш воля и да не се отчайваш ако имаш въпроси които те притесняват питай ванче-фрде тя ще ти отговори на въпросите а аз ти желая успех  Peace
Виж целия пост
# 830
нейното еег беше нормално,правиха и трансфонтанелна ехография и тя беше ок.Христева каза че се лекувало като говорих с нея по тел.но като сме идели тогава щяла да ни каже какво е,неиздаржам вече исках поне тя да е добре за да помага на батко и и тои да се учи от нея,но явно и тя има някакав проблем.Днес не спря да се гарчи даже на двапати заспа докато го правеше,как я оставя легнала и се почва,направо вече незнам,а и при тези невролози мн трудно си записваш час все след няколко седмици ти дават ако чакам още ще откача!!!!!!!!!! Cry
Виж целия пост
# 831
ох Сара15,кураж,много кураж.Знам,че не ти е леко с тия деца....Но не се отчайвай.Може да не е сериозно пък.Знаеш на страха очите са големи.Пък ти вече си имаш един(страх).Така че смелост момиче.Вземи се в ръце и без паника.Решение винаги има Peace
Виж целия пост
# 832
[благодаря на всички
Виж целия пост
# 833
Сара 15  Hug
Виж целия пост
# 834
Адашке,
прегръщам те силно и се надявам да ви се размине с нещо по-леко. и аз треперя на бебчо за всяко трепване и се надявам да се разминем само с един синдром. Но не чакайте дълго! Като от 3 месеца го прави дъщеричката ти има ли вече някакви лекарства, които да са й предписани?
Виж целия пост
# 835
Сара,Дай Боже по_скоро да можете да посетите невролог и ви желая поощрителни новини от все сърце! Praynig
Бъди силна сега,много кураж и вярвай в добрия изход.Знам,пък и 4увствам по постингите ти колко си объркана и притеснена,но КУРАЖ!!!
Виж целия пост
# 836
Здравейте,от моя майка разбрах,че др.Христова е в болнични до 27.03.08г. Да не забравяме ,че и те са хора !
Сара ,няколко пъти прочетох това ,което си писала и съпоставям това ,което други родители са казвали за др. Христова,че е добър професионалист.
Разбирам тревогата ти ,но никой от нас не може да поставя диагнози,нито лечение,за това имат дума лекарите ,потърси тяхното мнение и ти пожелавам дай Боже др. Христова да е права! Praynig
Виж целия пост
# 837
БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ВСИЧКИ ВИ,ПРЕКРАСНИ СТЕ!!!!!!!!!!! HugВчера говорих с невроложката която и прави еег-то и която ни препорача др.Христева,тя каза че не е синдром на уест,ако било това еег-то щяло да даде отклонения а то и било чудесно,но незнае какво  и има,др.Христева щяла да каже,даже и званна по тел.защото я познава и др.Христева каза да и се обадим на парви и щяла да ни даде вазможно най първия час който имала свободен.Ходихме и при др.Иванов в Пловдив но и тои незнае какво и е парво каза че нищо и няма но после като видя как се гърчи каза че незнаел и трябвало да и направи еег в будно састояние(как на такова малко дете незнам как)не останах доволна от него и повече не отидох.Сега ни остава да видим др.Христова какво ще каже само се моля да не е нещо лошо заштото незнам тога ва как ще се оправям.Сега над нея треперя от както стана това с батко и за всяко нещо с нея сам по докторите,страхме е да и няма нещо и на нея.Горда сам сас синат си и не ме е срам от него че е с даун тои е невероятно лачезарно и добро дете и благодаря на господ че го имам.Само ми се иска тя да няма проблеми Praynig,защото вече няма да издаржа!Пак ви благодаря на всички ви за куража и подкрепата която ми давате!!!! Hug
Виж целия пост
# 838
нашата невроложка ни препорача една хранителна добавка.Казва се eskimo kids.Много била подходяща.Аз си я взех и я препоръчвам на всички.За повече инфо.-в интернет. newsm10
Виж целия пост
# 839
Kъм края на април във сайта на фондацията ще бъдат обявени в кои градове и кога ще има среща на председателката и специалисти с родители !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия