Още месец или два с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома

  • 12 373
  • 284
# 210
Добро утро, и аз като караконджулу - въртях се, въртях се и станах  Laughing
Галакси, на мен пък ми казаха че бебето трябвало да се обръща да спи и настрани а не само по гръбче защото може да му се сплеска главичката отзад нали в началото си имат фонтанели. Имало такива случаи ама незнам... все пак на теб ти го е казал добър падиатър. Иначе аз зариди това мислех да купувам възглавничка за спане настрани... та сега незнам...

Това че бебето спи по гръб не значи че и главичката му е така - тя се килва или на едната или на другата страна, а и фонтанелата е отгоре на главата, а не на тила - ака че споко - няма страшно да му се сплеска главичктата. Трябва да му е настрани главата, за да не се задави ако повръща.  Simple Smile
Ще пробвам да кача снимките като изпратя народа на работа и градина Simple Smile
За мойта прическа - тя не е нова, просто си я подкъсих малко за освежаване.
sladurka браво за количката  Simple Smile
Galaxy_25 щом ще пътувате на такова разстояние, кошницата е задължителна. Аз винаги съм слагала нашта кошница зад шофьорската седалка, като се обръща обратно на движението. Имаше много голяма тема за столчетата и поставянето в подфорум На, път, море и почивка - май така се казваше newsm78 - прочети ако искаш там какво са писали за положението на столчето.

Виж целия пост
# 211
Galaxy_25 щом ще пътувате на такова разстояние, кошницата е задължителна. Аз винаги съм слагала нашта кошница зад шофьорската седалка, като се обръща обратно на движението. Имаше много голяма тема за столчетата и поставянето в подфорум На, път, море и почивка - май така се казваше newsm78 - прочети ако искаш там какво са писали за положението на столчето.

[/quote]
НЕЩО СЕ БЪГНА ПРИ МЕН И ПРАВЯ ПРОСТОТИИ, НЕЗНАМ ЗАЩО НЕ СЕ ВИЖДА КАТО ЦИТАТ!
Чудесно, благодаря ти много за инфото, същото ми казаха, че трябва да е сложено кошчето обратно по посоката на движение.
Момичета, успях да кача сама снимките, вече ни има в албума, да не се минем нещо![/color]
Виж целия пост
# 212
Galaxy_25  голяма си чаровница  Flutter  Това там на втората снимка в коя седмица е ?  А на третата къде си? Да не е това на Китен ... (малко е тъпо,има хиляди басейни,ама не знам защо ми напомня много на едно местенце на Китен ...  Laughing )
Виж целия пост
# 213
Galaxy_25  голяма си чаровница  Flutter  Това там на втората снимка в коя седмица е ?  А на третата къде си? Да не е това на Китен ... (малко е тъпо,има хиляди басейни,ама не знам защо ми напомня много на едно местенце на Китен ...  Laughing )


Благодаряяяяяяя ти Simple Smile, на 2-та снимка съм някъде-е ееее ,абе не мога да го сметна, но е правена на 18.08 Simple Smile, а на 3-тата НЕ съм на Китен, а до Ст.З на един басейн на Старозагорски мин.бани.......
Виж целия пост
# 214
Е да де...очакванията ми да съм познала не бяха големи  Laughing
Виж целия пост
# 215
Е да де...очакванията ми да съм познала не бяха големи  Laughing

Е да, на човек като му нахлуят едни споменииии.
Момичета от снощи ниско долу, в/у яйчниците много ме боли, бебето е явно много ниско и като се швъка ме боли, днес ще го видим как се е позиционирало и има ли някакви проблеми, аааа, келеша му с келеш :О)
Виж целия пост
# 216
Ох, и мойто бебе много ме притиска, че чак понякога извиквам от болка. Каката не е ритала така - дори таткото го констатира вчера след като бебо му изкара акъла и на него  Laughing
Днес май ще е за последно тази седмица хубаво времето, мисля да се поразходя повечко.
Виж целия пост
# 217
Момичета, добро утро от мен!  Hug И мен малката ме е заритала от 6 сутринта и отдавна пуснах кафето
Чакам да стане 10ч. и се юрвам пак по магазините, че нещо ми се пазарува... newsm78 Ще гледам за някакви бодита и 2-3 гащеризончета, да знам,че е оправено детето с дрешки. И прах за пране Сано ще си взема, че да има с какво да ги изпера. Иначе голям мързел се очертава и днес, както всеки ден, откакто съм си официално в къщи. Освен да сготвя някоя засукана манджа, нищо друго не ми идва наум....
Хубав ден ви пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 218
Момичета, добро утро от мен!  Hug И мен малката ме е заритала от 6 сутринта и отдавна пуснах кафето
Чакам да стане 10ч. и се юрвам пак по магазините, че нещо ми се пазарува... newsm78 Ще гледам за някакви бодита и 2-3 гащеризончета, да знам,че е оправено детето с дрешки. И прах за пране Сано ще си взема, че да има с какво да ги изпера. Иначе голям мързел се очертава и днес, както всеки ден, откакто съм си официално в къщи. Освен да сготвя някоя засукана манджа, нищо друго не ми идва наум....
Хубав ден ви пожелавам!  Hug

tsetseto , много сте напреднали с тоя форум, качвате картинки и чаши с кафе, аз като непиячка на кафе - ми се допи!!!!Ужас...Отивай да пазаруваш и успех. И аз чакам 10ч да удари и хуквам.
Виж целия пост
# 219
Добро утро и от мен!

А който не е официално у дома-на тръстикатааааааа-мъкаааа!
но поне събирам идеи и инфо и следващия месец за нула време ще изпазаря всичко  Laughing
Jutto: супер са нещицата.Я кажи боденца с предно закошчаванме откъде намери, че аз все виждам от другите....а за нааай ранния период нали казвате, че по удобно такива...
Виж целия пост
# 220
закошчаванме=закопчаване! който не е разбрал, я още едно кафе да пусна, чееее май имам нужда.
Виж целия пост
# 221
Добро утро Мами!!!! Stop аз не сам от ранобудните,но ве4е водя дащерята на у4илище и от 1 4ас ви 4ета/в4вра нямах достап до форума/и днес наваксвам Whistling
да ви се похваля в4ера ме гледаха на видеозон и ми казаха 4е юнака е ве4е 2.300кг.,направо се опулих.по преценка на докторката щял да сложи минимум 1кг,ако не и пове4е.варви голям та незнам как 6те излиза. ooooh!каката беше с нас и беше много разо4арована ,4е бебето не се виждало хубаво/била видяла само една топка-глави4ката и сар4ицето му 4ула/
арабела.твоята дащеря колко е голяма?
tsetseto,ти голяма туба lansinoh ли си взе или малка.днес тази в аптеката ми каза 4е малката немала да ми стигне до никаде. newsm78
dan4e,пиши тук 4е мамите се за4удиха каде си?
на мен ми се губи caramel4eto? Tired
Виж целия пост
# 222
Jutto: супер са нещицата.Я кажи боденца с предно закошчаванме откъде намери, че аз все виждам от другите....а за нааай ранния период нали казвате, че по удобно такива...
Във Вис Виталис на Пиротска - аз от тях съм купувала и на каката и съм много доволна.
Иначе голям мързел се очертава и днес, както всеки ден, откакто съм си официално в къщи. Освен да сготвя някоя засукана манджа, нищо друго не ми идва наум....
Хахаха -  и аз съм така, обаче днес имам друга идея за убиване на времето - ще правя свещи  Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Здравейте и от мен! Изпратих любимия на работа и след малко ще тръгвам на лекар. До сега се мъчех да контролирам най-различни неща по GSM-а. И направо лудите ме хванаха - не е ли човек сам да си свърши работа, няма оправия. Сега ще питам лекарката толкова ли ще е фатално ако ходя до работа за по 4-5 часа... newsm78 Поне по два дни седмично.
Вие си пазарувате, пускате снимки на покупките, а аз не мога да намеря къде да ги гледам. Влизах в папка други, но там са безброй страници - нищо не намерих. Моля, някой да обясни на закърнелия ми мозък къде мога и аз да се порадвам на покупките ви. baby_neutral
Виж целия пост
# 224
Добро утро от една болна мама. Нещо съм настинала и таква хрема имам...ама така е, като стоя с мокра коса на течение  Crazy Вчера си накупих разни хомеопатични лекарства и сега се церя. Направо не мога да дишам, ушите ми са заглъхнали, очите ми смъдят...болна работа.

Кошчето за кола и аз го слагам зад шофьора с гръб към посоката на движение, завързана с колана. Това е описано на инструкцията на самото кошче.

А за спането, важното е бебока да не се задави, т.е. главичката да е настрани. Дали ще е цялото му тяло настрани или по гръб, няма значение. И на няколко часа се завърта главичката за да не се сплеска неравномерно. Очичките му винаги трябва да гледат към светлината. А фонтанелите са няколко, не е само тази отгоре. Не, че има някакво значение, просто, като инфо.

Днес и аз ще се отдам на готвене. Заведох малкия на ясла и напазарувах необходимите продукти. После следобяд ще ходим пак на пазар с милото, направо се разорихме, всеки ден хвърляме маса пари за къщата  Crazy Вчера поръчахме вратите най-накрая, на много изгодна цена. За качеството ще видим после  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия