Още месец или два с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома

  • 12 373
  • 284
# 75
Днес месих пита да пробвам новата фурна и стана суууперррр! Сигурно ако си взема кола няма да й се радвам така, ама ти ще ме разбереш, знам, щото си кулинарка от класа  Hug
ако имаш впредвид мен,чак кулинарка от класа не съм Embarassed,справям се добре и много обичам да готвя,това ми е тайната,радвам се,че питката е станала супер и аз напоследък както налитам все на тесто... Laughing
бе аз малко трудно загрявам,щото май не съм виждала вариант бебето да гледа лкъм дръжката,а на тоя вариант се спрях най-вече заради колелата и че ми изглежда стабилна.
Виж целия пост
# 76
Ето тук бебето го гледаш, т.е. буташ с главичката напред, а ето тук се бута с крачетата напред (обърнала съм дръжката за да се събере на терасата)
Виж целия пост
# 77
Диана, песът ти е сладур голям! Още ли си го гледате? И мойта палашка е същата чернушка Grinning
Момичетаааа, давате ли си сметка, че нашият месец вече наближава  Crazy.....То верно, че сме ноемврийки, ама първите бебоци така или иначе ще се появят през октомври. Айде излизайте вече в майчинство всичките, че аз много непълноценна се чувствам като чета мами, дето още ходят на работа. Но пък си давам сметка, че тоя месец бездействие ми е награда за всичките усилия досега и най-вече за предстоящите  baby_neutral, дай Боже. 

Дееес, как е сестричката ти?
Виж целия пост
# 78
Пумпал моя багажник е огрооомен  Laughing  Сатай - ходихме с моята кола до София да купуваме количката и всичко с изключение на дрийми коша беше в багажника .... всичко...всичко  Laughing 

Арабела да - отпада... милото катовидя снимкатаонази вечер (преди да тръгнем за количката) и направо меотряза "ААА не,ако искаш и аз да бутам - няма да е Бреви,не ми харесва!) и аз се предадох Laughing 
Иначе и аз като тебе съм мноого взискателна и не искам да ми зибрат нищо  Crossing Arms 

Сладурка,дънките ми са с мноого ниска талия и когато си ги взех (преди 2м и половина) ми бяха широчки леко горе.Сега са ми точно...но може би още 1-2 седмици макс! Иначе е Бенетон имаше много яки тричетвърти дънки с ластик отгоре. И ще стават и за след това...ама не знам защо се разколебах,може би защото планувам да свалия поне 2-3 кила дори под това,което бях когато забременях и затова не си купувам вече дрехи - каквото имам в гаредероба с това.Ако трябва няма да излизам!  Crossing Arms Месец и половина остана  Laughing

Лили,миличка...азсамо щекажа да не се тормозиш,за да можеш да мислиш трезво. И знай,че майката има неуспорими права над детето! А,ако таткото я взима насила - то някой ден това ще се стовари в/у него! С всичка сила! А сега - усмика!  Hug

Цеце- верно до отпуск остава още малко време... аз на 22 излизам в болничен. А тия дни ще ходя до Свищов...да записвам още една успоредна специалност с моята  ooooh!  Е това е - такава съм! Ако мога да се нагърбя с 100 неща наведнъж най-добре ще съм  Crazy

Виж целия пост
# 79
Е, как  Grinning Гледаме си я още  Grinning Тя ни е първото детенце...милата ще отгледа трето бебе  Crazy Ето я и зимата как изглежда  Heart Eyes http://www.bgphoto.net/photos/5129/o632712978668906250.jpg. Ех, заразглеждах си стари снимки и се разнежих.

Хайде, лека нощ от мен. Отивам да си изсуша гривата  Flutter и лягам. Пу-пу...ако можеше косата все така да ми е хубава...
Виж целия пост
# 80
Дееес, как е сестричката ти?
Във вторник влиза в болница и вече ще стане ясно.Може би сдокрая на седмицата най-късно другата,ще имаме бебе.
Оххх абе за тия контракции дето спомена,аз нали казвам незнам що е това контракция от предната бременност.Ама скяаш взе и на мен да ми се стяга корем и едни такива болчици,дето аз хич не им обръщам внимание Thinking Може би това са Бракстън Х подготвителните,неистински контракции newsm78
Виж целия пост
# 81
Ами дано да е това, защото при мен непрекъснато се случва, Дес.
Стискам палци със сестра ти всичко да е наред и да ти се роди здраво племенниче, много да му се радваш. Това племенниците са голяма слабост на лелите, ще видиш, нищо че ще си имаш и две твои... Grinning
Виж целия пост
# 82
Здравейте и от мен,
По въпроса за количката, аз също като Дес смятам да не давам чак толкова много пари за количка. Даже още се колебая дали да не използвам зимата старата от Христиан а да купя нова лятна. Иначе количката ми харесва все още доста и се радвам че точно този цвят я няма много... Laughing тя е кенгуру комфорт. Комбинирана е и не съм имала никъкви претеснения зимата а беше доста студено, не виждам кое точно ви притеснява?
 Сега и аз да ви се оплача малко, ходих на хематолог, че хемоглобина ми пада, не е проблем, но тъпата лекарка ме преглежда и вика : вие сте в 4-5 месец, казвам как, в седмия, а тя като заобеснява меки били стените на корема... глупости разни, притесних се доста, верно че сам качила малко но аз си имам запаси GrinningСега ще ходя да видим бебето при генеколожката ми че тач #2gunfire
Виж целия пост
# 83
Сега схванах какво имате впредвид с тия колички,ми ще търся такава с която да си гледам бебока я Naughty Аз сега ще кукувам май пак до късно,мъжо заспа вече,аз се погушках малко в него и айде пак на нета,ми като няма нищо за гледане по ТВМного ми е мъчно,че о утре оставам пак самичка без мъжо,един ден в седмицата горе-долу си е вкъщи,ми какво да се прави като все има поръчки...,ама ми е мъчно и самотно без него,цял ден чакам да с еприбере и като си дойде по някое време вечер,когато свърши да работи и докато сложа масата,той седне да играе на компа,нищо и никой тогава не бива да го притеснявт,после си ляга когато реши и заспива веднага Cry От кога не съм излизала с негото и преди все не искаше и беше изморен и аз все сама навън,писна ми вече,тогава поне бях ангажирана да работя,а сега само стоя и мисля..Предродилна ли каква е тая депресия не знам,ама имам нужда ор внимание и гушкане и не искам да си прося Confused Имам чувството,че мъжо гоотблъсквам,ми корем ми е голям,ве охкам и пъшкам и ходя превита,нося каквото ми поадне и не се гримирам много-много,вкъщи ходя развлечена,че трудно намирам нещо подходящо и удобно за обличане...Притеснявам се разни неща,той пък се дразни,че все си внушавам нещо и може би е прав,ама мноооого рядко се сеща да ме гушне,вината в мене ли е? Отдавна е така...newsm45 сигурно някъде нещо бъркам,депресирам го може би ли какво ли....ама ей такива среднощни мисли са ме нападнали и все се притеснявам,че няма"да остареем заедно"...Дано ми мине,че...
Дес,дано със сестричката ти всичко да е наред,тя милата ще ражда сигурно в 30-та седмица пък аз съм се затръшкала...Поне ще имаш компания и ще бутате заедно количките,завиждам ви благородно Wink
Виж целия пост
# 84
SLADURKE,ако изглеждаш по начина по който на снимките няма как да отблъснеш никой мъж.Яко те е налегнала бременелската депресия тези дни,я по-спокойно.Ама сама си създаваш грижите,мъж ти го е страх сигурно да не те "счупи" като си бременна,ама малко остана - после ти ще се придаваш важности известно време.

Ехх дано да имам време да бутам колички,че ако е като с предишното бебе,то от работа и учене не смогнах много да си побутам Embarassed Blush

Лека и мека на всички Hug
Виж целия пост
# 85
Моля тези от вас, които подкрепят протестите на учителите, да се подпишат тук.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 86
Момичета, за контракциите- много често те започват точно покрай тези наши седмици сега. Матката започва лека полека да се подготвя.

Цеце и аз като стана и вече ми се втърдява веднага. Нямам идея защо и дали е нормално. Питай най-добре чичко доктор, че и ти с твойто кръвно..

Сладурка, вземай се в ръце  Grinning Нали знаеш, че ако ти не се харесваш, никой не те харесва. Горе главата!

С тия колички аз по едно време се бях разболяла направо  Laughing То не е количка тук не е чудо. Ужас направо. Обаче, защото сме все на колите е малко по-различно. Където и да отида, освен в моя квартал, трябва да съм с кола, така че за първите месеци количката е почти излишна. Ползва се столчето и носача му - като втория вариант на ПростоАз на количката- т.е. рамката с колелетата носи столчето за колата. Между другото столчетата за кола са идеални, когато бебето е болно със запушен нос- в столчето спяли най-добре, защото са сгушени и повдигнати и могат да дишат. Колкото и неудобни на нас да ни изглеждат.
Виж целия пост
# 87
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ-ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ И СОФИЯ!
  bigdance2 Tada  bigdance2  ura dance dazzler1 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 88
Добро утро,

Аз днес сутринта ще ходя на консултация и станах рано-рано. Да видим какво ще микажат този път...и за слязлото в таза бебе и за отичането на краката.
Полагат ли ни се сега изследвания някакви по здравната каса? Аз днес трябва да си взема вече обменната карта, че знае ли човек...да съм готова. Тъй като Вис Виталис ми е до поликлиниката мисля да мина на връщане от там и да купя бодита и гащеризончета за бебо, ако има и хубави комплекти за изписване също мога да взема, предния път от там си пазарувах за началото и съм много доволна от цена/качество.
Айде до после, че ще оправям и каката за градина  Wink
Честит ден на София, както и на всички именници  bouquet
Виж целия пост
# 89
Добро утро на ранобудничките и честит имен ден на всички    bouquet + ден на СФ Mr. Green!

Момичета, нали всички дрешки на бебо, с които разполагам сега трябва да са изпрани преди раждането и подготвени преди да му се облекат, съжалявам за тъпия в-с? На колко градуса..?, знам че не трябва да поставям омекотители, А какви прахове използвате вие и какви впечатления имате от дадена марка, ще съм ви много благодарна Simple Smile Помня че коментирахте някъде назад в темата, но не запомних с точност, имаше и течни прахове май...., незнам....

Вече имам нов лаптоп и е нямам думи  Peace  ,разнасям го и следя какво пишетеееееееее, лек от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия