Шумен - 14

  • 29 754
  • 292
# 150
Момичета, ще се срещаме ли тази неделя? Предния път нали говорихме за Рандеву, искате ли там към 13.00 часа?
Виж целия пост
# 151
Аз съм съгласна за среща, но не знам дали ще успеем да се организираме.
За театъра така се бях навила, а сега се разочаровах!
Виж целия пост
# 152
Честит имен ден на Тарталета! Wink
Диде, да си жива, здрава и мноого щастлива!




За срещата- аз отпадам за тази седмица. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 153
Ау, Кари, много ти благодаря  Hug Да ти се връщат хубавите пожелания!
Виж целия пост
# 154
Диде, честито и от мен на патерици  bouquet Да си жива и здрава и само най-прекрасни неща да ти се случват.
 Ние с мойто мъж сме толкова отнесени, че забравихме неговият дядо. Човекът се надявал и чак си помислил, че Румен е болен и затова не се е обадил да му честити. Embarassed
Виж целия пост
# 155
Айде сега въпрос. Къде в Шумен се намира магазина за бременни, че те май не си намериха място? Не питам за себе си, щях да се похваля ако беше така и като се замисля хич нямаше да е лошо ама...  Flutter
Виж целия пост
# 156
С/у Алианц на оборище,ма магазин за дънки.Вътре продават дрехи за бременни.Друг специализиран магазин незнам да има PeaceДано съм била полезна.  bouquet
Виж целия пост
# 157
 newsm38 Wine Glass beer2
Да почерпя и аз на патерици!
Момичете ние сме си в Шумен до другата седмица. Не разбрах дали сте правили среща. Ако не сте, и ако има желаещи можем да се съберем тази седмица някъде, какво мислите???
Виж целия пост
# 158
Аз от миналата седмица съм ЗА среща!
13часа, Неделя в Рандеву?  Thinking
Виж целия пост
# 159
Значи има дрехи за бременни, аз ще отварям магазин за спортно-елегантни дамски дрехи и мислех да заредя и дрехи за бременни,но са ужасно скъпи. Колко хора биха дали 50 лв. за дънки за няколко месеца? newsm78
На втория етаж над магазина си откривам бюро за преводи.
На срещата ще ви кажа къде е местоположението и ще ви чакам да ме посетите  Grinning
Виж целия пост
# 160
_LIMON4E_, браво за идеята!!! Peace
Ще чакам информация Wink Пък дано има и нещо за следбременен калибър Crazy
Виж целия пост
# 161
Хайде и аз съм за среща в Неделя! Даре , обади се да запазиш места в Рандеву!
Виж целия пост
# 162
_LIMON4E_, браво за идеята!!! Peace
Ще чакам информация Wink Пък дано има и нещо за следбременен калибър Crazy


Да ще има! Взела съм модни неща и в по-голям размер!
Виж целия пост
# 163
И аз ще дойда на срещата,но нали са избори и няма да сервират алкохол,то не че сме едни пияници,но все пак Wink
Виж целия пост
# 164
О Даре, радвам се, че си тук. Ще дойда и аз сигурно. Довечера ще говоря с мъжото все пак да каже дали ще гледа малките дзверове.
Лимонче, браво за магазина. Хубаво е да има дрехи с по-големи размери, защото такива като мен много трудно си намират. Дрехите за бременни наистина са много скъпи. Аз почти никакви нови не си купих като бременна, а и не излизах почти.
Айде дано се съберем този път Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия