Шумен - 14

  • 29 754
  • 292
# 165
Ето снимките от театъра миналата неделя: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183756&photo=60

Ще има среща в Неделя в Рандеву, за 13ч ли се разбираме?
Виж целия пост
# 166
Аз съм за Peace
Виж целия пост
# 167
Ани изпреварих те.
Рандеву в неделя не работи. Ани се обади в Миналия век, в неделя работят, остава да се разберем дали всички са съгласни. Ако не сте съгласни за там може да отидем в Чоли. Хайде мислете бързо! За мен е без значение къде важното е да се съберем.
Целувки на всички.
Виж целия пост
# 168
И за мен е без значение,казвайте вие къде искате да ходим!
Виж целия пост
# 169
И за мен е без значение, важното е да се съберем, че откога не съм ви виждалаа. Whistling
Виж целия пост
# 170
Хайде в Чоли,че е по в средата Peace
Виж целия пост
# 171
Утре в 13ч Чоли! Дано да се съберем повечко!
Виж целия пост
# 172
И аз ще дойда Hug
Виж целия пост
# 173
Чоли! Там съм!
Странно,че заведения не работят в неделя  newsm78
Виж целия пост
# 174
Много весела беше срещата. Следващия път сме на Китайски! Лимонче, чакаме снимки!
Виж целия пост
# 175
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър уролог-хирург във град Шумен.
Става въпрос за операция на тумор на бъбрека, без метастази.
Моля за координати!

Ани, благодаря за снимките.
Виж целия пост
# 176
Този път съм по-бърза със снимките  http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=189268
Не мога да копирам адреса от дясно,дано така се отворят
Виж целия пост
# 177
Лимонче, не става, не се отваря албума. Confused

А, ето това е : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189268. Влязох през адреса на снимките от предната среща. Wink
Виж целия пост
# 178
Здравейте, срещата наистина беше супер. Снимките са много хубави.
Радвам се, че се събрахме повечко този път. Беше ми много приятно.
_LIMON4E_, искам да ти пиша на лични, но ми дава, че си превишила лимита си.
Виж целия пост
# 179
Аз пак ида да питам...  Crazy
Моля ви кажете свестен педиатър, който да не е много зает, та да обърне внимание на Викито.
Има страхотна лаеща кашлица, днес ще я водя на лекар.
Ще чакам за отзиви за педиатър и моля за координати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия