НОЕМВРИйче скача,рита бясно,скоро във корема ще му стане тясно

  • 13 978
  • 287
# 120
Здравейте момичета...

Тели Simple Smile съмнителна и потайна съм като черна котка,но се записах с втора професия в Свищов - Финансово разузнаване

Сега се прибирам вкъщи със 4-ри филма и ще се зареждам пред ТВ-то... Нещо напоследък се чувствам ужасно смотано...и самотно.Не знам защо така.

Да ви се оплача - излязлами е разширена вена навъншната срамна устна   Cry доки каза,че не е добре защото,ако раждам нормално при напъването е опасно...

За секса - нямам вече особено желание,ама милото ИЗОБЩО няма ! Даже като ме види гола - не реагира ...
Не знам,нервничко ми е и да си призная снощи ме нямаше защото му теглих една м**й** на милото и си отидох при маминка. Както и да е...подмазва се цял ден и днес ще спя при него,но за утре ще си помисля. ...

За подлугана - разбрах какво е ,ама по-смешна дума от това НЯМА   Joy
Виж целия пост
# 121
Брейй,ПростоАЗ, тия пущини и там ли излизат,бе? Shocked Аз тъкмо пак се навих за нормлано раждане и сега, ако цъфне некоя хубавица там?
И честито за втората специалност!
Виж целия пост
# 122
АА,  не, писах, писах и изтрих всичко, хайде отначало:

Дес термина ми е 11 ноември, но в средата на следващата седмица ще се реши кога, как и какво...Много се навивах за нормално, ама сега се само развих – зодия везни съм, то това не е зодия, това си е направо диагноза.

По обиколих пак магазините, та в Захи още чакат зимни чувалчета, иначе има:
-33.30лв. пелена памук, ватирана, като за изписване с цип и копченца.
-32лв, испанските одеяла – пак с цип и копченца.
-18лв. – пелена + възглавничка, ама страхотни, нежни цветове, Диана Т , дали пък такова чудо не търсиш.
Аз предния път бях с лятно бебе и не съм ползвала такива неща и сега малко като извънземно ги проучвам.
Близките ги изненадах като им казах, че ще си ползвам бебешорските дрешки от каката, е ако времето позволява. Ако не - имаше много бодита с дълъг ръкав и предно закопчаване, гащеризончета – отвън полар, отвътре памук, има всичко, само да избутаме още малко – това го пожелавам на всички.

Сладурка, по проблема WC- хубаво, че пробваш всичко, сега и аз да се разпиша- Ленено семе. Древни китайски тайни. Значи от вечерта накисваш 1 с.л. в чаша студена вода, най добре е лененото семе да е в тензух и само потопено, на сутринта до изцеждаш, там каквото пуска – малко е слузесто, и пиеш, редовно поне 10 дена.
Има невероятен ефект върху чревната обмяна. Дано помогне.
Купува се от магазин или аптека. По магазините обикновено е на рафтовете при другите семена, ядки и тем подобни.

Хайде до скоро и моля Ви, по умерено с рецептите, налегнал ме е световен домакински мързел.

Виж целия пост
# 123
ИИии това за лененото семе непременно ще го пробвам!
Бразилке,верно ни зареждаш с готина информация! Simple Smile  Hug 

Дита... ами и аз не бех чувала,ама ето - на жив случай съм! А м/у другото да ви кажакак разбрах .... след секс усещах далу някакво напрежение (точно на външната срамна устна) все едно с нокът съм се одрала,ама не до кръв - ей такова усещане. И това ме накара да взема огледалото и да видя какво става - и  Shocked  разширена гадна вена... Sad не знам. Видях,че в София има места на които ги махат и може още преди раждането да ида да се поизръся с пари и да видя какво ще направят...
Виж целия пост
# 124
Няма смисъл да я махаш сега - след раждането вената ще изчезне сама. Аз не съм чувала да пречи на нормално раждане  newsm78
Виж целия пост
# 125


ей вижте ко пише тука дали е безопасно newsm78
Виж целия пост
# 126
galentinass    newsm78  май... не

юл4е дали ще изчезне?  Доктора ми не е казал,че пречи или не може,но каза,чеможе и да създаде някво неудобство заради напъна ,не знам... Няма да я махам сега тогава.Дано изчезне  Praynig
Виж целия пост
# 127
Изчезват, спокойно. Аз имах също предния път (не съм я усещала, открих я случайно) и си се махна сама. Е не веднага след раждането, но около месец след това я нямаше
Виж целия пост
# 128
[Впечатлих се от тоя филм "ПОЗАБРЕМЕНЯЛА", къде да си го намеря,мога ли да си го изтегля от нета.????[/quote]
Galaxy, има го и можеш да го свалиш от Замунда.нет, на анг./Knocked Up / Позабременяла (2007)/
Виж целия пост
# 129
Нещо не мога да вмъквам цитати. Някои ще ме просвети ли как става това чудо?
Виж целия пост
# 130
Качих моя снимка в албумчето   Wink

А я да ви питам...някой ползва ли паста за зъби parodontax...имам чувството, че от нея ми тече повече кръв от венците
Виж целия пост
# 131
юл4е успокои ме  Hug  ... наистина е много неприятно  Sad  
 
На мен за позабременяла ми казаха,че бил доста ... "посредствен" цитирам така,защото не съм го гледала.Може и да е хубав. При всички случаи е с много яко заглавие и от горе на всичкото Позабременяла е от режисьорите на 40-годишния девственик   Joy

Момичета я кажете имали храни,които се стремите вжедневно да са в менюто ви?  Аз всеки божи ден задължително ям една кофикчка кисело мляко на Боженци 2% масленост (страхотно е!!!)  Или по-точно ПОНЕ една кофичка. И гледам поне по 150гр. пилешко месо.
Виж целия пост
# 132
Ха ха ха ха я погледнете това нещо   http://www.byebe.com/bg/    Joy  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 133
vi,аз преди да забременея се миех с нея ,но не сам имала такав ефект,но не я харесвам,ужасна ми е на вкус.и на мен ми тече много крав от венците,май трябва да почна пак с лакалуд,тои най ми помага
Виж целия пост
# 134
ProstoAz,каква специалност записа? И тва много гадно с тия разширени вени бе,дали отпред или отзад..  Twisted Evil Laughing,ама поне не ти пречи на други физиологичн неща... ooooh!Мацо,много сме станали чувствителни,аз вече се примирих,че то от пън дърво не става и колкото внимание получа толкова,днеска разбрах,че "милото" ми е дал около 300лв някъде за колата(егати любвница да беше нямаше толко да ревенувам),а аз поисках вчера пшари да си обновя козметиката за коса(малко скъпичко илзиза верно,щото я вземам от салони-професионална),но ми кара пък поне 6 мес,а отговора беше-другата седмица,сега не става!!!!!
Такааа...подремнах,сега се освествам,мъжо си идва и зачезвам веднага да пълня чушки,че никога не съм чакала последния момент да готвя,а той ще е гладен...
Бразилке,като казвам всичко съм пробвала,значи всичко LaughingЛененеото семе си ми седи смляно и всяка сутрин вземах по 1 суп.лъж.от него само,че в мляко и ефект нула поне бил ужасно полезен и дивотии,че не трябвало се взема от бременни-ми що да не може,айде ся...то си пише всеки да се презастрахова,аз колко нешща пия и ям дето бременна не трява и да поглежда,та едно ленено семе дето е полезно NaughtyОбаче така във вода винаги ми се е виждало голяма гадория,ма ще пробвам и това ooooh!мерси !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия