Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е лигнин и защо го купувате?
Какви са детските седалки за кола и какви са препоръките за тях?
Какви са препоръките за обличане на бебета и какви комплекти за обличане се препоръчват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е лигнин и защо го купувате?
-
Какви са детските седалки за кола и какви са препоръките за тях?
Детските седалки за кола са устройства, предназначени да осигурят безопасност на децата по време на пътуване с автомобил. Те трябва да бъдат монтирани в посока обратна на движението на задната седалка и да се използват докато детето достигне тегло от около 10 кг или когато краката му вече не опират в седалката. След това могат да се използват по-големи столчета, които могат да се използват и за малки деца. Важно е да следвате инструкциите на производителя и да изберете подходящия модел въз основа на възрастта и теглото на детето.
-
Какви са препоръките за обличане на бебета и какви комплекти за обличане се препоръчват?
За обличане на бебета се препоръчва да изберете комплекти, които включват удобни и подходящи дрехи като бебешки гащеризончета, ританки, чорапки и други артикули. От съществено значение е да вземете предвид времето и сезона. Освен това комплектите за обличане могат да включват допълнителни аксесоари като бебешки чувалчета или дрехи за различни поводи.
-
Какви са препоръките за избор на чорапи по време на бременност?
-
Какво е Infacoл и как да го получа?
съмнителна и потайна съм като черна котка,но се записах с втора професия в Свищов - Финансово разузнаване
доки каза,че не е добре защото,ако раждам нормално при напъването е опасно...
не знам. Видях,че в София има места на които ги махат и може още преди раждането да ида да се поизръся с пари и да видя какво ще направят...

Мацо,много сме станали чувствителни,аз вече се примирих,че то от пън дърво не става и колкото внимание получа толкова,днеска разбрах,че "милото" ми е дал около 300лв някъде за колата(егати любвница да беше нямаше толко да ревенувам),а аз поисках вчера пшари да си обновя козметиката за коса(малко скъпичко илзиза верно,щото я вземам от салони-професионална),но ми кара пък поне 6 мес,а отговора беше-другата седмица,сега не става!!!!!
Обаче така във вода винаги ми се е виждало голяма гадория,ма ще пробвам и това