Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45

  • 10 927
  • 305
# 150
мерси много   bouquetна снимката твоите деца ли са?
Виж целия пост
# 151
Диди, ето ти един сайт zа такива броячи http://lilypie.com/ Ти от колко време си в Deutschland-Mannheim?
Виж целия пост
# 152
мерси много   bouquetна снимката твоите деца ли са?
Да, моите две природни бедствия.

Аз вчера бях на гости на Мистичната с тях и тя ме нахока как съм ги обиждала - били най-кротките на света.
Накрая им видя резилите Joy
http://www.flickr.com/photos/10545985@N04/1433466339/  и следващите и ще разберете какво ви разправям.
Отивам да гледам снимките на Биба.
Виж целия пост
# 153
моето бебе се сабуди 4е си поиграхме малко  Joyаz сам тук от 4години но от скоро имаме компутар 4е zатова не сам много в 4ас Embarassed
Виж целия пост
# 154
Веч, страшни снимки...
а няма ли фотоси от гостуването ви?
Виж целия пост
# 155
Веч, страшни снимки...
а няма ли фотоси от гостуването ви?
Има, има,но не съм ги пипала още. Отлежават, а ме и чакат задачки.
Тях по-късно. Да видите мадмоазел Мойзана колко е пораснала Flutter
Виж целия пост
# 156
ехааа, много ще е гот, ако ни ги покажеш, стига и Мистик да е съгласна. Поzнах чудесното паркче покрай реката....Ех, Кьолербах, ех, Кьолербах, със София дали се пр**бах?
Много се иzвинявам zа отклонението.
Виж целия пост
# 157
и на двете ви децата са ви големи и симпатяги сигурно сте бая време тук гонили ви носталгията zа БГ Cry
Виж целия пост
# 158
ами аz пак съм си в Бг сега (всъщност не би трябвало да пиша тук, хм), но не ме е гонила носталгията никога, както и сега не ме гони таzи по Германия. Свикнала съм винаги да съм другаде.
Виж целия пост
# 159
ехааа, много ще е гот, ако ни ги покажеш, стига и Мистик да е съгласна. Поzнах чудесното паркче покрай реката....Ех, Кьолербах, ех, Кьолербах, със София дали се пр**бах?
Много се иzвинявам zа отклонението.
Ние бяхме там в неделя, нали имаше и кирмес, познай как луднах. Вие тогава ли пътувахте?
Чакам с нетърпение излизането на вестника утре Mr. Green

Диди, тук си говорим на ти. Аз съм от 9 г вече тук (мале как хвърчи времето). Никва носталгия не ме гони.
Много си ми е гот тук.
Виж целия пост
# 160
Веч,  раzлисти съботния вестник Wink
Виж целия пост
# 161
Татяна, виж тук

Виж целия пост
# 162
неzнам но мен по накога ми липсва БГ  Sickраzбира се тук вси4ко е по правила и е по подредено вси4ко даже си викам 4е тук ни е наи добре и с парите и вси4ко.кои весник 4акате да иzлеzе? newsm78 Sick
Виж целия пост
# 163
Лис, тя искаше да НЕ е с Мечо пух.
Диди, един регионален вестник, понеже има в него статия zа свекърва ми.
Виж целия пост
# 164
Аз помислих, че Вечка вече започнаха да я пишат и по вестниците Wink Серди, с какво се е проявило съкровището? Simple Smile

И аз съм от 9 години тук, носталгия не ме е налягала сериозно никога, обаче би ми се искало да мога да си ходя по-честичко за кратко, примерно за един уикенд в месеца или през месец щеше да е идеално, но пустите самолетни билети ще ми излязат солени при този вариант Laughing

Татяна, аз съм доволна от Свалата, стабилни са и масата и столчетата, но Леа не ги ползва много по предназначение Embarassed по-скоро са нещо като аксесоар в стаята и масата е непрекъснато натрупана с разни играчки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия