Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45

  • 10 916
  • 305
# 90
Цитат
Немски поне?

Ние и двамата с таткото сме бг - няма немски паспорт
Виж целия пост
# 91
Деси, да ти е жив и zдрав синът, да ви помага с бебето и само да ви радва  Hug 
За детските документи май Котаранката Ще може да ти каже, но и аz zнам zа пасаван.

Лис, няма да пътуваме zа БГ zа праzниците. Живеем във вилна zона на Варна и то малко на високо и ако падне сняг, може да се окажем откъснати от света (=Варна  Laughing ). Освен това се страхуваме от режим на тока..... Та Ще си останем тук, най много баЩа ми да ни дойде на гости.
Виж целия пост
# 92
Деси, мисля, че ти трябва пасаван. Откакто е ЕУ възрастните може с лична карта, ама за малките трябва паспорт (личнатата карта май беше от 14г нагоре newsm78). Звънни в посолството най-добре Peace
Виж целия пост
# 93
Мацки, мяу!

Котаранке, така е, както са ти казали Татяна и другата екземплярка от семейство котки. За малките писанчета не би трябвало да ти направят проблем, нито за яденето, нито за водата. Моят съвет е да им сипеш течностите в ясно различаващи се детски бутилки.

Деси, да ти е весело и здраво рожденичето! Много да го слушате!
Пасаван при всички случаи ще ви трябва. В България, обаче, те съветвам да му извадите паспорт на дребчо.
Ако пътуваш сама ти трябва и нотариално заверена декларация от бащата (и за двете деца), че е съгласен да напуснат Родината.
Искаш ли телефоните на консулството ни в Берлин?

Печете ли се на последните по-топли слънчеви лъчи. Печете се, печете се! По Нова година като лежа на някой океански плаж ще си мисля за вас.  Mr. Green Току виж ви е станало по-топличко.
Виж целия пост
# 94
da mojete da patuvate bez problemi
Виж целия пост
# 95
tatjana i az sam ot varna edna priatelka ot holandia mi kaza za tozi sait Laughing
Виж целия пост
# 96
Диди, я кажи нещо повече за теб, не влизай така по терлици Naughty Аз съм много близо до Ма - може да се запознаем.
Виж целия пост
# 97
ami az po tocno sam v grünstadt tuk sam ot 4 god  Laughing
Виж целия пост
# 98
Майра, а кой е спечелил  второ място във фото-конкурс и си трайка тука по терлици, а?
Я опълчи произведението, като ще си говорим за изкуство.
Виж целия пост
# 99

Диди-тими, надявам се да визираш
безпроблемното пътуване с детски
храни в самолет, а не безпаспортното
минаване на границите, нали.

Добре дошла!

Виж целия пост
# 100
Миии аз таковата ..дори и не съм имала тази година ваканция, както си признах там в темичката за конкурса Embarassed Embarassed

Ето я снимката - далече е от изкуството  Crazy

Виж целия пост
# 101
da nama problemi az si nosih vsicko za obednoto ni hranene nisto ce moeto bebce samo spese po vreme na poleta i mersi za toploto posrestane Peace
Виж целия пост
# 102
Здрасти Диди,

добре си ни доШла. Когато пиШеШ, горе където има бутони "На4ало", "помоЩ" и т.н., най в дясно има бутон, където можеШ да си вклю4иШ кирилица, беz да я имаШ инсталирана на компютъра си. Така Ще можем да те 4етем по добре  Peace

Колко е голямо детето ти?
Виж целия пост
# 103
Хо хо хо, Mайра, големи са симпатяги дечурлигата. Напомнят ми един велик фонтанен плувец.
Дано да ми остане време довечера, та да кача снимки.

диди-тими, добре си се появила! Grinning
Виж целия пост
# 104
Аз имам един полубитов въпрос Embarassed

Гледачката ми не иска да слага Ясмин на гърне докато е там. А тя вече вкъщи сама си влиза в банята, взима си гърнето и го носи на мен, или сутринта на баща си да я сложим. Даже ако сме навън в памперса върши по малко от немай къде и като се приберем довършва на гърнето. А гледачката твърди, че не разбирала там, приемала го като игра  newsm78 Вие как ще ме посъветвате да действам. Памперсите така или иначе тя плаща Wink ама ми се искаше при този напредък да действаме напред, а не да правим крачка назад Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия